Gwizdek24.pl » Siatkówka » - mistrzostwa świata 2014, siatkarski mundial, Liga Światowa 2014, reprezentacja Polski, siatkówka plażowa, wyniki, Bartosz Kurek, Mariusz Wlazły, Michał Winiarski, Paweł Zagumny, Stephane Antiga, Skra Bełchatów, Asseco Resovia, Jastrzębski Węgiel, PlusLiga, siatkówka
Siatkówka

Nasze siatkarki pokonały w Limie Peru 3:1. Dzięki temu pierwszy turniej z cyklu World Grand Prix zakończyły z kompletem trzech zwycięstw.

Siatkówka

Polki idą jak burza. Podczas World Grand Prix siatkarek rozgrywanego w Peru nasze zawodniczki odniosły drugie zwycięstwo. Po zespole Belgii, tym razem podopieczne Karola Makowskiego pokonały reprezentantki Kanady 3:1 (25:15, 14:25, 25:21,...

Siatkówka

Polskie siatkarki bardzo udanie rozpoczęły zmagania w tegorocznym cyklu World Grand Prix. Podopieczne Piotra Makowskiego pokonały w Limie Belgię 3:1.

Siatkówka

Selekcjoner reprezentacji Polski siatkarzy, Stephane Antiga, powołał szeroką kadrę na mistrzostwa świata, które odbędą się w naszym kraju. W późniejszym terminie selekcjoner naszej skreśli z listy osiem nazwisk.

Siatkówka

Stephane Antiga zrezygnował z usług kolejnego gracza przed mistrzostwami świata. Tym razem na listę rezerwową naszego selekcjonera trafił Grzegorz Bociek. Jego szanse na grę podczas mundialu są niewielkie.

Siatkówka

Czy to możliwe, że nasi kibice nie zobaczą w otwartym kanale telewizyjnym meczów Polaków w rozgrywanych u siebie mistrzostwach świata siatkarzy?! Niestety, to coraz bardziej realna perspektywa.

Siatkówka

- Czeka nas wielkie sportowe święto, ale też wielkie logistyczne wyzwanie - powiedział o zbliżających się mistrzostwach świata w siatkówce Andrzej Biernat. Na 38 dni przed startem rozgrywek Minister Sportu i Turystyki zorganizował...

Siatkówka

Szefowie Polsatu biorą pod uwagę zakodowanie transmisji meczów mistrzostw świata w siatkówce! Chcąc obejrzeć największą sportową imprezę w Polsce, kibice musieliby wykupić dostęp do specjalnego kanału. Istnieje jednak szansa, że ten pomysł...

Siatkówka

Mariusz Wlazły wciąż nie ma dość i podpisał kolejny kontrakt z aktualnym mistrzem Polski. 31-letni siatkarz w drużynie Skry Bełchatów gra już od ponad dekady.

Siatkówka

W finale tegorocznej Ligi Światowej reprezentacja USA ograła Brazylię 3:1. Sukces Amerykanów mocno zaskoczył organizatorów turnieju, którzy nie przygotowali się najlepiej do późniejszej dekoracji zwycięzców.

Siatkówka

Reprezentacja Portoryko wygrała turniej kwalifikacyjny strefy NORCECA i została ostatnim, 24. finalistą mistrzostw świata w siatkówce 2014. Dzięki temu znamy pełen skład grup nadchodzącego turnieju, którego gospodarzem będzie Polska.

Siatkówka

To było piękne polskie popołudnie na plaży Scheveningen w Hadze. Pierwsze zwycięstwo w najbardziej prestiżowych zawodach cyklu Grand Slam w siatkówce plażowej odnieśli tu Polacy Grzegorz Fijałek (27 l.) i Mariusz Prudel (28 l.). - Tworzymy...

Siatkówka

W wielkim finale Ligi Światowej siatkarzy USA pokonało Brazylię 3:1. Triumf znakomicie dysponowanych Amerykanów tylko przez moment drugiego seta wydawał się zagrożony. Reprezentanci "Canarinhos" okazali się bezradni wobec fenomenalnego...

Siatkówka

Brazylijczycy i Amerykanie spotkają się w wielkim finale Ligi Światowej. Kto okaże się lepszy podczas starcia we Florencji? Początek pierwszego seta już o godzinie 20.30.

Siatkówka

W piątek rozlosowano grupy Ligi Światowej 2015. Polacy nie mieli szczęścia i trafili na bardzo mocnych rywali, wśród których znalazło się miejsce między innymi dla aktualnych mistrzów olimpijskich.

Siatkówka

Siedemnastoosobowa kadra siatkarzy powołana na zgrupowanie w Bełchatowie przez selekcjonera Stephane'a Antigę (38 l.) nieoczekiwanie zmniejszyła się o jednego gracza. Z dalszych przygotowań zrezygnował rozgrywający Łukasz Żygadło (35 l.).

Siatkówka

Trener Stephane Antiga ma jednego zawodnika mniej na zgrupowaniu kadry przed mistrzostwami świata w siatkówce. Na własną prośbę wykruszył się Łukasz Żygadło. Wiadomo, co o tym przesądziło.

Siatkówka

Pierwszy mecz siatkarskich mistrzostw świata odbędzie się dopiero pod koniec sierpnia. Mimo to Polacy już teraz rozpoczynają zgrupowanie przed turniejem. Jak będą wyglądać ich przygotowania?

Siatkówka

30 sierpnia w Polsce rozpoczną się mistrzostwa świata w siatkówce. Jak się okazuje, mecze na turnieju najłatwiej będzie obejrzeć w halach, ponieważ Polsat rozważa wprowadzenie systemu Pay-Per-View w transmisjach telewizyjnych.

Siatkówka

Stephane Antiga podał szeroki skład biało-czerwonych na mistrzostwa świata siatkarzy w Polsce. Francuz wytypował siedemnaście nazwisk. Szkoleniowiec będzie musiał wybrać na turniej czternastu najlepszych. Turniej rozpocznie się 30 sierpnia.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Wyniki - WTA, ATP, PUCHAR DAVISA

Data Godzina Wyniki
16.07.14 12:30 J. Janowicz A. Dołgopołow
15.07.14 10:30 J. Janowicz A. Ramos
30.06.14 17:00 A. Radwańska J. Makarowa
28.06.14 19:00 J. Janowicz T. Robredo
28.06.14 18:30 Ł. Kubot M. Raonic

Wyniki - IBF, WBC, BOXING NIGHTS

Data i Miejsce Rywale Wyniki
31.05.14
Albert Sosnowski -
Marcin Rekowski
wygrana Marcina Rekowskiego
24.05.14
Andrzej Fonfara -
Adonis Stevenson
wygrana Adonisa Stevensona

WYNIKI - KSW, UFC, PRO MMC

Data i Miejsce Rywale Wyniki
KSW 26
22.03.14
M. Materla -
J. Silva
Materla wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów
Artykuły premium