Wyniki
M. Rekowski vs O. McCall Fiorentina 0 : 1 AS Roma Real Sociedad 2 : 1 Espanyol HSV Hamburg 1 : 3 VfL Wolfsburg Juventus Turyn 1 : 0 Bologna Chelsea 1 : 2 Sunderland Levante 0 : 0 Getafe Osasuna 1 : 1 Valencia Aston Villa 0 : 0 Southampton Cardiff City 1 : 1 Stoke
NAJNOWSZE WYDARZENIA:
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI:
Koszykówka

Marcin Gortat i Washington Wizards rozpoczynają walkę w play-off NBA. W pierwszym meczu Czarodzieje zmierzą się w Chicago z Bulls. Gwizdek24.pl przeprowadzi relację na żywo z tego meczu. Początek w nocy z niedzieli na poniedziałek o...

Polacy za granicą

Sebastian Boenisch zaliczył bardzo dobry mecz w barwach Bayeru Leverkusen. Polski obrońca strzelił gola i zaliczył asystę, a "Aptekarze" pokonali FC Nuernberg 4:1.

Inne

Reprezentacja Polski w hokeju na lodzie w pierwszym meczu rozgrywanych na Litwie mistrzostw świata Dywizji IB rozbiła Rumunię 7:0. Po dwa gole strzelili Leszek Laszkiewicz i Tomasz Malasiński.

Tenis

Reprezentantki Polski odniosły wielki sukces pokonując w Barcelonie Hiszpanię 3-2 w meczu Pucharu Federacji. Dwa zwycięstwa w singlu odniosła Agnieszka Radwańska, która w decydującym meczu pomogła Alicji Rosolskiej w meczu deblowym. Dzięki...

Tenis

Agnieszka Radwańska i Alicja Rosolska w decydującym pojedynku deblowym pokonały Silvię Soler-Espinose i Anabel Medine Garrigues 6:4, 6:2, dzięki czemu Polska wygrała w Barcelonie z Hiszpanią 3-2 i awansowała do Grupy Światowej Pucharu...

Sporty motorowe

Grand Prix Chin Formuły 1 zakończyło się trzecim z rzędu dubletem Mercedesa. Najszybszy był Lewis Hamilton, który wyprzedził kolegę z zespołu Nico Rosberga i Fernando Alonso z Ferrari. Kolejne dwa miejsca wywalczyli kierowcy Red Bulla.

Tenis

Urszula Radwańska po słabym meczu przegrała z Sylvią Soler-Espinosą 1:6, 3:6. Poka popełniła zbyt dużo błędów i bardzo słabo serwowała. Hiszpanka wyrównała stan meczu Polska - Hiszpania na 2-2 i o tym kto awansuje do Grupy Światowej...

Tenis

Agnieszka Radwańska w starciu z Marią Teresą Torro Flor nie miała problemów ze zwycięstwem. Isia szybko wygrała 6:3, 6:2 i wyprowadziła Polskę na prowadzenie 2-1 w meczu z Hiszpanią w Pucharze Federacji. Gwizdek24. zaprasza do zapoznania...

Inne

Polscy hokeiści na lodzie od 2009 roku nie mogą się wygrzebać ze światowej trzeciej ligi. Marcin Kolusz (29 l.) zapowiada jednak, że w tym roku biało-czerwoni jadą na Litwę pełni nadziei na odzyskanie należnego im miejsca w Dywizji IA....

Premier League

Wiecie kto jest najskuteczniejszym piłkarzem Chelsea w tym sezonie Premiership? Wcale nie Eden Hazard. Daleko w tyle pozostają też Oscar, Willian czy Samuel Eto'o. O Fernando Torresie nawet nie wspominamy. Za prawdziwego killera - choć...

Inne

Lewis Hamilton (29 l.) po raz kolejny potwierdził wysoką formę i mistrzowskie aspiracje. Brytyjczyk w wielkim stylu wygrał kwalifikacje przed jutrzejszym Grand Prix Chin. Hamilton nie miał sobie równych na torze w Szanghaju i wystartuje z...

Boks

Bernard Hopkins (49 l., 55-6-2, 32 k.o.) znów zapisał piękną kartę w historii boksu i na dystansie 12 rund zdeklasował Beibuta Szumenowa (31 l., 14-2, 9 k.o.), a przy okazji zunifikował mistrzowskie tytuły WBA i IBF w wadze półciężkiej. W...

Auta Sławnych

Utalentowani piłkarze słyną z zamiłowania nie tylko do piłki i pięknych kobiet, ale też do szybkich i piekielnie drogich samochodów. Jeden z najlepszych polskich napastników - Robert Lewandowski, sprawił sobie piekielnie mocne auto...

Premier League

W meczu angielskiej Premier League Aston Villa zremisowała z Southampton 0:0. W bramce Southampton zaprezentował się Artur Boruc. Polak spisał się znakomicie.

Polacy za granicą

Dobre zawody w meczu z Mainz rozegrał polski duet z Borussii Dortmund - Robert Lewandowski i Łukasz Piszczek. Polacy strzelili po golu, a BVB pokonało 4:2 FsV Mainz.

Tenis

Po pierwszym dniu spotkania Hiszpania - Polska w Pucharze Federacji mamy remis 1-1. Prowadzenie naszej drużynie dała Agnieszka Radwańska, pokonując pewnie 6:2, 6:2 Silvię Soler-Espinosę. Niestety, grająca później Urszula Radwańska mimo...

Tenis

Urszula Radwańska przegrała z Marią Teresą Torro-Flor 6:4, 0:6, 1:6 w drugim sobotnim pojedynku w spotkaniu Hiszpania - Polska. Po pierwszym dniu rywalizacji w barażu o miejsce w Grupie Światowej I Pucharu Federacji mamy zatem remis 1-1. W...

Polacy za granicą

Taki to pożyje. Robert Lewandowski właśnie zmienił auto. Polak postawił na włoską precyzję i nie lada moc pod maską i przesiadł się do Ferrari Berlinetta S12.

Tenis

Agnieszka Radwańska pokonała 6:2, 6:2 Silvię Soler Espinosę w otwierającym mecz Hiszpania - Polska pojedynku. Nasze tenisistki prowadzą zatem w Barcelonie 1-0 i są bliżej awansu do Grupy Światowej I Pucharu Federacji. Gwizdek24.pl...

Polacy za granicą

Wczoraj - 18 kwietnia - swoje 24. urodziny obchodził Wojtek Szczęsny. Przyjaciele przygotowali dla bramkarza Arsenalu niespodziankę w postaci piłkarskiego tortu, a reprezentant Polski pochwalił się nim w mediach społecznościowych.

Piłka nożna - wyniki

Wyniki

Tabele

Ekstraklasa>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
12.04.2014 18:00 Górnik Zabrze 0 : 3 Lech Poznań
12.04.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 1 : 1 Piast Gliwice
12.04.2014 18:00 Korona Kielce 1 : 0 Cracovia
12.04.2014 18:00 Pogoń Szczecin 1 : 0 Widzew Łódź
12.04.2014 18:00 Wisła Kraków 0 : 1 Podbeskidzie
12.04.2014 18:00 Zagłębie Lubin 1 : 3 Legia Warszawa
12.04.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 0 : 3 Ruch Chorzów
12.04.2014 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 0 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.04.2014 18:00 Ruch Chorzów 2 : 0 Korona Kielce
06.04.2014 18:00 Legia Warszawa 3 : 0 Zawisza Bydgoszcz
06.04.2014 15:30 Piast Gliwice 2 : 2 Pogoń Szczecin
05.04.2014 20:30 Lech Poznań 6 : 1 Jagiellonia Białystok
05.04.2014 18:00 Widzew Łódź 2 : 1 Wisła Kraków
05.04.2014 15:30 Lechia Gdańsk 2 : 1 Zagłębie Lubin
04.04.2014 20:30 Cracovia 2 : 0 Górnik Zabrze
04.04.2014 18:00 Podbeskidzie 3 : 3 Śląsk Wrocław
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.03.2014 18:00 Zagłębie Lubin 3 : 1 Wisła Kraków
30.03.2014 18:00 Górnik Zabrze 3 : 3 Jagiellonia Białystok
30.03.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 0 Śląsk Wrocław
29.03.2014 20:30 Lechia Gdańsk 3 : 1 Piast Gliwice
29.03.2014 18:00 Cracovia 1 : 1 Widzew Łódź
29.03.2014 15:30 Legia Warszawa 1 : 0 Lech Poznań
28.03.2014 20:30 Korona Kielce 2 : 2 Pogoń Szczecin
28.03.2014 18:00 Ruch Chorzów 0 : 1 Podbeskidzie
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.03.2014 18:00 Piast Gliwice 1 : 2 Legia Warszawa
23.03.2014 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 1 Górnik Zabrze
23.03.2014 15:30 Pogoń Szczecin 3 : 1 Ruch Chorzów
23.03.2014 13:00 Podbeskidzie 1 : 1 Cracovia
22.03.2014 18:30 Lech Poznań 2 : 1 Lechia Gdańsk
22.03.2014 15:30 Jagiellonia Białystok 1 : 1 Korona Kielce
21.03.2014 20:30 Wisła Kraków 0 : 1 Zawisza Bydgoszcz
21.03.2014 18:00 Widzew Łódź 0 : 0 Zagłębie Lubin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.03.2014 15:04 Cracovia 1 : 0 Jagiellonia Białystok
16.03.2014 18:00 Ruch Chorzów 0 : 2 Piast Gliwice
16.03.2014 15:30 Zagłębie Lubin 2 : 2 Śląsk Wrocław
16.03.2014 13:00 Legia Warszawa 2 : 2 Wisła Kraków
15.03.2014 18:30 Górnik Zabrze 1 : 1 Pogoń Szczecin
15.03.2014 15:30 Lechia Gdańsk 2 : 0 Widzew Łódź
14.03.2014 20:30 Lech Poznań 2 : 1 Podbeskidzie
14.03.2014 18:00 Korona Kielce 1 : 1 Zawisza Bydgoszcz
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10.03.2014 18:00 Widzew Łódź 2 : 2 Lech Poznań
09.03.2014 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 1 Legia Warszawa
09.03.2014 15:30 Piast Gliwice 0 : 0 Podbeskidzie
09.03.2014 13:00 Pogoń Szczecin 0 : 0 Cracovia
08.03.2014 18:30 Wisła Kraków 0 : 1 Ruch Chorzów
08.03.2014 15:30 Jagiellonia Białystok 1 : 0 Zagłębie Lubin
07.03.2014 20:30 Zawisza Bydgoszcz 3 : 1 Górnik Zabrze
07.03.2014 18:00 Korona Kielce 1 : 0 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.03.2014 18:00 Podbeskidzie 0 : 0 Pogoń Szczecin
02.03.2014 18:00 Legia Warszawa 0 : 0 Jagiellonia Białystok
02.03.2014 15:30 Zagłębie Lubin 3 : 1 Zawisza Bydgoszcz
02.03.2014 13:00 Cracovia 0 : 1 Śląsk Wrocław
01.03.2014 18:30 Lech Poznań 4 : 0 Piast Gliwice
01.03.2014 15:30 Górnik Zabrze 0 : 0 Korona Kielce
28.02.2014 20:30 Lechia Gdańsk 0 : 0 Wisła Kraków
28.02.2014 18:00 Ruch Chorzów 2 : 1 Widzew Łódź
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.02.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 0 : 3 Lechia Gdańsk
23.02.2014 18:00 Śląsk Wrocław 2 : 3 Ruch Chorzów
23.02.2014 15:30 Wisła Kraków 3 : 1 Cracovia
23.02.2014 13:00 Korona Kielce 1 : 1 Zagłębie Lubin
22.02.2014 18:30 Górnik Zabrze 0 : 3 Legia Warszawa
22.02.2014 15:30 Widzew Łódź 1 : 1 Piast Gliwice
21.02.2014 20:30 Pogoń Szczecin 5 : 1 Lech Poznań
21.02.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 2 Podbeskidzie
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.02.2014 18:00 Piast Gliwice 0 : 1 Wisła Kraków
16.02.2014 18:00 Lech Poznań 2 : 1 Śląsk Wrocław
16.02.2014 15:30 Zagłębie Lubin 3 : 0 Górnik Zabrze
16.02.2014 13:00 Ruch Chorzów 1 : 0 Jagiellonia Białystok
15.02.2014 15:30 Lechia Gdańsk 2 : 3 Pogoń Szczecin
15.02.2014 13:00 Cracovia 0 : 2 Zawisza Bydgoszcz
14.02.2014 20:30 Legia Warszawa 1 : 0 Korona Kielce
14.02.2014 18:00 Podbeskidzie 1 : 0 Widzew Łódź
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.12.2013 18:00 Wisła Kraków 2 : 1 Pogoń Szczecin
15.12.2013 18:00 Legia Warszawa 4 : 1 Cracovia
15.12.2013 15:30 Zagłębie Lubin 1 : 2 Ruch Chorzów
14.12.2013 20:30 Górnik Zabrze 0 : 0 Lechia Gdańsk
14.12.2013 18:00 Śląsk Wrocław 0 : 0 Piast Gliwice
14.12.2013 15:30 Korona Kielce 2 : 1 Podbeskidzie
13.12.2013 20:30 Zawisza Bydgoszcz 2 : 2 Lech Poznań
13.12.2013 18:00 Jagiellonia Białystok 1 : 0 Widzew Łódź
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.12.2013 18:00 Cracovia 2 : 0 Zagłębie Lubin
08.12.2013 18:00 Lechia Gdańsk 2 : 0 Legia Warszawa
08.12.2013 15:30 Podbeskidzie 0 : 0 Zawisza Bydgoszcz
07.12.2013 20:30 Ruch Chorzów 2 : 1 Górnik Zabrze
07.12.2013 18:00 Pogoń Szczecin 1 : 1 Jagiellonia Białystok
07.12.2013 15:30 Widzew Łódź 0 : 0 Śląsk Wrocław
06.12.2013 20:30 Lech Poznań 2 : 0 Wisła Kraków
06.12.2013 18:00 Piast Gliwice 1 : 1 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.12.2013 20:30 Zagłębie Lubin 3 : 2 Podbeskidzie
04.12.2013 20:30 Legia Warszawa 2 : 0 Ruch Chorzów
04.12.2013 18:00 Cracovia 2 : 1 Lechia Gdańsk
03.12.2013 20:30 Korona Kielce 1 : 0 Lech Poznań
03.12.2013 18:00 Zawisza Bydgoszcz 6 : 0 Piast Gliwice
03.12.2013 18:00 Górnik Zabrze 3 : 2 Widzew Łódź
02.12.2013 20:30 Śląsk Wrocław 1 : 1 Pogoń Szczecin
02.12.2013 18:00 Jagiellonia Białystok 5 : 2 Wisła Kraków
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.12.2013 18:00 Podbeskidzie 1 : 0 Legia Warszawa
01.12.2013 15:30 Ruch Chorzów 3 : 2 Cracovia
30.11.2013 20:30 Lech Poznań 1 : 1 Zagłębie Lubin
30.11.2013 18:00 Piast Gliwice 2 : 0 Górnik Zabrze
30.11.2013 15:30 Korona Kielce 2 : 1 Widzew Łódź
29.11.2013 20:30 Wisła Kraków 3 : 0 Śląsk Wrocław
29.11.2013 18:00 Pogoń Szczecin 1 : 1 Zawisza Bydgoszcz
28.11.2013 16:00 Jagiellonia Białystok 0 : 1 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.11.2013 18:00 Cracovia 1 : 6 Lech Poznań
24.11.2013 18:00 Górnik Zabrze 2 : 0 Podbeskidzie
24.11.2013 15:30 Lechia Gdańsk 0 : 0 Ruch Chorzów
23.11.2013 20:30 Legia Warszawa 3 : 1 Pogoń Szczecin
23.11.2013 18:00 Jagiellonia Białystok 3 : 1 Śląsk Wrocław
23.11.2013 15:30 Zawisza Bydgoszcz 2 : 0 Widzew Łódź
22.11.2013 20:30 Wisła Kraków 1 : 0 Korona Kielce
22.11.2013 18:00 Zagłębie Lubin 0 : 2 Piast Gliwice
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.11.2013 18:00 Pogoń Szczecin 1 : 1 Zagłębie Lubin
10.11.2013 18:00 Widzew Łódź 0 : 1 Legia Warszawa
10.11.2013 15:30 Śląsk Wrocław 1 : 1 Korona Kielce
09.11.2013 20:30 Lech Poznań 4 : 2 Ruch Chorzów
09.11.2013 18:00 Podbeskidzie 3 : 1 Lechia Gdańsk
09.11.2013 15:30 Piast Gliwice 1 : 1 Cracovia
08.11.2013 20:30 Górnik Zabrze 3 : 2 Wisła Kraków
08.11.2013 18:00 Jagiellonia Białystok 1 : 1 Zawisza Bydgoszcz
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.11.2013 18:00 Ruch Chorzów 1 : 0 Zawisza Bydgoszcz
04.11.2013 20:30 Podbeskidzie 0 : 0 Wisła Kraków
04.11.2013 18:00 Piast Gliwice 2 : 1 Jagiellonia Białystok
03.11.2013 18:00 Lech Poznań 3 : 1 Górnik Zabrze
03.11.2013 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 2 Śląsk Wrocław
02.11.2013 20:30 Legia Warszawa 2 : 0 Zagłębie Lubin
02.11.2013 18:00 Widzew Łódź 2 : 1 Pogoń Szczecin
02.11.2013 15:30 Cracovia 1 : 2 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.10.2013 20:30 Jagiellonia Białystok 2 : 0 Lech Poznań
31.10.2013 18:00 Śląsk Wrocław 4 : 0 Podbeskidzie
30.10.2013 20:30 Zawisza Bydgoszcz 3 : 1 Legia Warszawa
30.10.2013 18:00 Zagłębie Lubin 1 : 3 Lechia Gdańsk
30.10.2013 18:00 Korona Kielce 1 : 4 Ruch Chorzów
29.10.2013 20:30 Wisła Kraków 3 : 0 Widzew Łódź
29.10.2013 18:00 Pogoń Szczecin 4 : 0 Piast Gliwice
28.10.2013 18:00 Górnik Zabrze 0 : 1 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.10.2013 18:00 Lech Poznań 1 : 1 Legia Warszawa
27.10.2013 15:30 Śląsk Wrocław 1 : 2 Zawisza Bydgoszcz
26.10.2013 20:30 Wisła Kraków 1 : 0 Zagłębie Lubin
26.10.2013 18:00 Piast Gliwice 0 : 0 Lechia Gdańsk
26.10.2013 15:30 Pogoń Szczecin 3 : 2 Korona Kielce
25.10.2013 20:30 Jagiellonia Białystok 0 : 1 Górnik Zabrze
25.10.2013 18:00 Widzew Łódź 1 : 3 Cracovia
24.10.2013 16:00 Podbeskidzie 0 : 0 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.10.2013 18:00 Ruch Chorzów 1 : 1 Pogoń Szczecin
20.10.2013 18:00 Legia Warszawa 4 : 1 Piast Gliwice
20.10.2013 15:30 Cracovia 4 : 2 Podbeskidzie
19.10.2013 20:30 Lechia Gdańsk 1 : 4 Lech Poznań
19.10.2013 18:00 Zagłębie Lubin 3 : 1 Widzew Łódź
19.10.2013 15:30 Zawisza Bydgoszcz 3 : 1 Wisła Kraków
18.10.2013 20:30 Górnik Zabrze 3 : 2 Śląsk Wrocław
18.10.2013 18:00 Korona Kielce 4 : 1 Jagiellonia Białystok
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.10.2013 18:00 Piast Gliwice 0 : 2 Ruch Chorzów
06.10.2013 18:00 Widzew Łódź 4 : 1 Lechia Gdańsk
06.10.2013 15:30 Wisła Kraków 1 : 0 Legia Warszawa
05.10.2013 20:30 Podbeskidzie 0 : 0 Lech Poznań
05.10.2013 18:00 Pogoń Szczecin 1 : 4 Górnik Zabrze
05.10.2013 15:30 Jagiellonia Białystok 1 : 2 Cracovia
04.10.2013 20:30 Śląsk Wrocław 2 : 0 Zagłębie Lubin
04.10.2013 18:00 Zawisza Bydgoszcz 0 : 1 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.09.2013 18:00 Lech Poznań 1 : 0 Widzew Łódź
29.09.2013 15:30 Zagłębie Lubin 1 : 1 Jagiellonia Białystok
28.09.2013 20:30 Legia Warszawa 2 : 1 Śląsk Wrocław
28.09.2013 18:00 Ruch Chorzów 1 : 1 Wisła Kraków
28.09.2013 15:30 Cracovia 0 : 1 Pogoń Szczecin
27.09.2013 20:30 Podbeskidzie 0 : 1 Piast Gliwice
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.09.2013 20:30 Korona Kielce 2 : 2 Górnik Zabrze
25.09.2013 20:30 Jagiellonia Białystok 2 : 3 Legia Warszawa
25.09.2013 20:30 Jagiellonia Białystok 2 : 3 Legia Warszawa
25.09.2013 18:00 Śląsk Wrocław 0 : 3 Cracovia
25.09.2013 18:00 Widzew Łódź 0 : 1 Ruch Chorzów
24.09.2013 20:30 Wisła Kraków 3 : 0 Lechia Gdańsk
24.09.2013 18:00 Zawisza Bydgoszcz 2 : 0 Zagłębie Lubin
23.09.2013 20:30 Piast Gliwice 0 : 2 Lech Poznań
23.09.2013 18:00 Pogoń Szczecin 2 : 1 Podbeskidzie
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2013 18:00 Legia Warszawa 2 : 1 Górnik Zabrze
22.09.2013 15:30 Ruch Chorzów 1 : 1 Śląsk Wrocław
21.09.2013 20:30 Zagłębie Lubin 2 : 0 Korona Kielce
21.09.2013 18:00 Cracovia 1 : 1 Wisła Kraków
21.09.2013 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 1 Zawisza Bydgoszcz
20.09.2013 20:30 Lech Poznań 1 : 2 Pogoń Szczecin
20.09.2013 18:00 Piast Gliwice 3 : 0 Widzew Łódź
19.09.2013 17:00 Podbeskidzie 0 : 1 Jagiellonia Białystok
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.09.2013 18:00 Górnik Zabrze 2 : 1 Zagłębie Lubin
15.09.2013 18:00 Pogoń Szczecin 1 : 1 Lechia Gdańsk
15.09.2013 15:30 Jagiellonia Białystok 6 : 0 Ruch Chorzów
14.09.2013 20:30 Korona Kielce 3 : 5 Legia Warszawa
14.09.2013 18:00 Śląsk Wrocław 2 : 0 Lech Poznań
14.09.2013 15:30 Zawisza Bydgoszcz 2 : 0 Cracovia
13.09.2013 20:30 Wisła Kraków 3 : 0 Piast Gliwice
13.09.2013 18:00 Widzew Łódź 1 : 1 Podbeskidzie
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.09.2013 18:00 Podbeskidzie 1 : 0 Korona Kielce
01.09.2013 18:00 Lech Poznań 3 : 2 Zawisza Bydgoszcz
01.09.2013 15:30 Piast Gliwice 1 : 0 Śląsk Wrocław
31.08.2013 20:30 Cracovia 0 : 1 Legia Warszawa
31.08.2013 18:00 Pogoń Szczecin 0 : 0 Wisła Kraków
31.08.2013 15:30 Widzew Łódź 1 : 1 Jagiellonia Białystok
30.08.2013 18:00 Lechia Gdańsk 1 : 1 Górnik Zabrze
30.08.2013 18:00 Ruch Chorzów 0 : 2 Zagłębie Lubin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.08.2013 18:00 Korona Kielce 2 : 0 Piast Gliwice
25.08.2013 18:00 Wisła Kraków 2 : 0 Lech Poznań
25.08.2013 15:30 Śląsk Wrocław 3 : 1 Widzew Łódź
24.08.2013 20:30 Legia Warszawa 0 : 1 Lechia Gdańsk
24.08.2013 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 3 Pogoń Szczecin
24.08.2013 15:30 Zawisza Bydgoszcz 2 : 2 Podbeskidzie
23.08.2013 20:30 Górnik Zabrze 2 : 2 Ruch Chorzów
23.08.2013 18:00 Zagłębie Lubin 0 : 1 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
12.08.2013 18:00 Piast Gliwice 1 : 1 Zawisza Bydgoszcz
11.08.2013 18:00 Lech Poznań 2 : 0 Korona Kielce
11.08.2013 15:30 Pogoń Szczecin 2 : 2 Śląsk Wrocław
10.08.2013 20:30 Ruch Chorzów 2 : 1 Legia Warszawa
10.08.2013 18:00 Lechia Gdańsk 3 : 1 Cracovia
10.08.2013 15:30 Widzew Łódź 0 : 3 Górnik Zabrze
09.08.2013 20:30 Wisła Kraków 1 : 1 Jagiellonia Białystok
09.08.2013 18:00 Podbeskidzie 0 : 0 Zagłębie Lubin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.08.2013 18:00 Lechia Gdańsk 2 : 0 Jagiellonia Białystok
04.08.2013 20:30 Zagłębie Lubin 0 : 0 Lech Poznań
04.08.2013 18:00 Śląsk Wrocław 0 : 0 Wisła Kraków
04.08.2013 15:30 Górnik Zabrze 2 : 1 Piast Gliwice
03.08.2013 20:30 Legia Warszawa 4 : 0 Podbeskidzie
03.08.2013 18:00 Widzew Łódź 2 : 1 Korona Kielce
02.08.2013 20:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 Pogoń Szczecin
02.08.2013 18:00 Cracovia 2 : 1 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.07.2013 18:00 Korona Kielce 2 : 3 Wisła Kraków
28.07.2013 20:30 Lech Poznań 1 : 1 Cracovia
28.07.2013 18:00 Śląsk Wrocław 2 : 3 Jagiellonia Białystok
28.07.2013 15:30 Piast Gliwice 2 : 1 Zagłębie Lubin
27.07.2013 20:30 Pogoń Szczecin 0 : 3 Legia Warszawa
27.07.2013 18:00 Podbeskidzie 1 : 2 Górnik Zabrze
26.07.2013 20:30 Widzew Łódź 2 : 1 Zawisza Bydgoszcz
26.07.2013 18:00 Ruch Chorzów 1 : 1 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.07.2013 18:00 Lechia Gdańsk 2 : 2 Podbeskidzie
21.07.2013 20:30 Ruch Chorzów 1 : 1 Lech Poznań
21.07.2013 18:00 Cracovia 2 : 3 Piast Gliwice
21.07.2013 15:30 Korona Kielce 0 : 0 Śląsk Wrocław
20.07.2013 18:00 Legia Warszawa 5 : 1 Widzew Łódź
20.07.2013 15:30 Zawisza Bydgoszcz 0 : 1 Jagiellonia Białystok
19.07.2013 20:30 Wisła Kraków 0 : 0 Górnik Zabrze
19.07.2013 18:00 Zagłębie Lubin 0 : 2 Pogoń Szczecin
drużyna mecze bramki punkty
1. Legia Warszawa 30 60-30 32 (63)
2. Lech Poznań 30 56-34 27 (53)
3. Ruch Chorzów 30 40-38 25 (50)
4. Pogoń Szczecin 30 47-38 24 (47)
5. Wisła Kraków 30 38-30 23 (45)
6. Zawisza Bydgoszcz 30 43-37 21 (42)
7. Górnik Zabrze 30 42-46 21 (42)
8. Lechia Gdańsk 30 38-37 20 (40)
9. Cracovia 30 37-43 20 (39)
10. Jagiellonia Białystok 30 46-43 20 (39)
11. Korona Kielce 30 36-41 19 (37)
12. Śląsk Wrocław 30 38-40 17 (34)
13. Piast Gliwice 30 29-47 17 (34)
14. Podbeskidzie 30 27-39 16 (31)
15. Zagłębie Lubin 30 31-40 15 (29)
16. Widzew Łódź 30 26-51 11 (22)

Wyniki

Tabele

<Serie A>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.04.2014 21:00 Fiorentina 0 : 1 AS Roma
19.04.2014 18:30 Juventus Turyn 1 : 0 Bologna
19.04.2014 15:00 AC Milan 3 : 0 Livorno
19.04.2014 15:00 Atalanta 1 : 2 Hellas Werona
19.04.2014 15:00 Catania 2 : 1 Sampdoria
19.04.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 1 Sassuolo
19.04.2014 15:00 Genoa 1 : 2 Cagliari
19.04.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 3 Torino
19.04.2014 15:00 Parma 0 : 2 Inter Mediolan
19.04.2014 15:00 Udinese 1 : 1 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.04.2014 20:45 Udinese 0 : 2 Juventus Turyn
13.04.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Catania
13.04.2014 15:00 Livorno 2 : 4 Chievo Werona
13.04.2014 15:00 Hellas Werona 3 : 5 Fiorentina
13.04.2014 15:00 Napoli 4 : 2 Lazio Rzym
13.04.2014 15:00 Sampdoria 0 : 4 Inter Mediolan
13.04.2014 15:00 Torino 2 : 1 Genoa
13.04.2014 12:30 Bologna 1 : 1 Parma
12.04.2014 20:45 AS Roma 3 : 1 Atalanta
12.04.2014 18:00 Sassuolo 1 : 1 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.04.2014 21:00 Genoa 1 : 2 AC Milan
07.04.2014 19:00 Juventus Turyn 2 : 0 Livorno
06.04.2014 20:45 Parma 1 : 0 Napoli
06.04.2014 15:00 Fiorentina 2 : 1 Udinese
06.04.2014 15:00 Atalanta 0 : 2 Sassuolo
06.04.2014 15:00 Cagliari 1 : 3 AS Roma
06.04.2014 15:00 Catania 1 : 2 Torino
06.04.2014 12:30 Lazio Rzym 2 : 0 Sampdoria
05.04.2014 20:45 Inter Mediolan 2 : 2 Bologna
05.04.2014 18:00 Chievo Werona 0 : 1 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.03.2014 21:00 Livorno 2 : 2 Inter Mediolan
31.03.2014 19:00 Udinese 1 : 0 Catania
30.03.2014 20:45 Napoli 2 : 0 Juventus Turyn
30.03.2014 15:00 Hellas Werona 3 : 0 Genoa
30.03.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 2 Parma
30.03.2014 15:00 Sampdoria 0 : 0 Fiorentina
30.03.2014 15:00 Torino 2 : 1 Cagliari
30.03.2014 12:30 Sassuolo 0 : 2 AS Roma
29.03.2014 20:45 AC Milan 3 : 0 Chievo Werona
29.03.2014 18:00 Bologna 0 : 2 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.03.2014 20:45 Inter Mediolan 0 : 0 Udinese
26.03.2014 20:45 Fiorentina 0 : 2 AC Milan
26.03.2014 20:45 Atalanta 2 : 0 Livorno
26.03.2014 20:45 Cagliari 1 : 0 Hellas Werona
26.03.2014 20:45 Catania 2 : 4 Napoli
26.03.2014 20:45 Chievo Werona 3 : 0 Bologna
26.03.2014 20:45 Genoa 2 : 0 Lazio Rzym
26.03.2014 20:45 Juventus Turyn 2 : 1 Parma
26.03.2014 20:45 Sassuolo 1 : 2 Sampdoria
25.03.2014 20:45 AS Roma 2 : 1 Torino
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.03.2014 20:45 Catania 0 : 1 Juventus Turyn
23.03.2014 20:45 Lazio Rzym 1 : 1 AC Milan
23.03.2014 18:30 Napoli 0 : 1 Fiorentina
23.03.2014 15:00 Bologna 1 : 0 Cagliari
23.03.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 2 Atalanta
23.03.2014 15:00 Sampdoria 5 : 0 Hellas Werona
23.03.2014 15:00 Udinese 1 : 0 Sassuolo
23.03.2014 12:30 Parma 1 : 1 Genoa
22.03.2014 20:45 Chievo Werona 0 : 2 AS Roma
22.03.2014 18:00 Torino 3 : 1 Livorno
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.03.2014 21:00 AS Roma 3 : 2 Udinese
17.03.2014 19:00 Torino 0 : 1 Napoli
16.03.2014 20:45 Fiorentina 3 : 1 Chievo Werona
16.03.2014 20:45 Genoa 0 : 1 Juventus Turyn
16.03.2014 15:00 AC Milan 2 : 4 Parma
16.03.2014 15:00 Livorno 2 : 1 Bologna
16.03.2014 15:00 Cagliari 0 : 2 Lazio Rzym
16.03.2014 15:00 Sassuolo 3 : 1 Catania
16.03.2014 12:30 Atalanta 3 : 0 Sampdoria
15.03.2014 20:45 Hellas Werona 0 : 2 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.03.2014 20:45 Napoli 1 : 0 AS Roma
09.03.2014 15:00 Chievo Werona 2 : 1 Genoa
09.03.2014 15:00 Bologna 0 : 0 Sassuolo
09.03.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 0 Torino
09.03.2014 15:00 Lazio Rzym 0 : 1 Atalanta
09.03.2014 15:00 Parma 2 : 0 Hellas Werona
09.03.2014 15:00 Sampdoria 4 : 2 Livorno
09.03.2014 12:30 Juventus Turyn 1 : 0 Fiorentina
08.03.2014 20:45 Catania 1 : 1 Cagliari
08.03.2014 18:00 Udinese 1 : 0 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.03.2014 20:45 Fiorentina 0 : 1 Lazio Rzym
02.03.2014 20:45 AC Milan 0 : 2 Juventus Turyn
02.03.2014 18:30 Livorno 1 : 1 Napoli
02.03.2014 15:00 Atalanta 2 : 1 Chievo Werona
02.03.2014 15:00 Genoa 2 : 0 Catania
02.03.2014 15:00 Hellas Werona 0 : 0 Bologna
02.03.2014 15:00 Torino 0 : 2 Sampdoria
02.03.2014 15:00 Sassuolo 0 : 1 Parma
02.03.2014 12:30 Cagliari 3 : 0 Udinese
01.03.2014 20:45 AS Roma 0 : 0 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.02.2014 21:00 Napoli 1 : 1 Genoa
24.02.2014 19:00 Parma 2 : 2 Fiorentina
23.02.2014 20:45 Lazio Rzym 3 : 2 Sassuolo
23.02.2014 18:30 Juventus Turyn 1 : 0 Torino
23.02.2014 15:00 Chievo Werona 2 : 0 Catania
23.02.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 1 Cagliari
23.02.2014 15:00 Sampdoria 0 : 2 AC Milan
23.02.2014 15:00 Udinese 1 : 1 Atalanta
23.02.2014 12:30 Livorno 2 : 3 Hellas Werona
22.02.2014 20:45 Bologna 0 : 1 AS Roma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.02.2014 20:45 Hellas Werona 1 : 3 Torino
16.02.2014 20:45 AS Roma 3 : 0 Sampdoria
16.02.2014 15:00 Atalanta 0 : 4 Parma
16.02.2014 15:00 Cagliari 1 : 2 Livorno
16.02.2014 15:00 Genoa 3 : 3 Udinese
16.02.2014 15:00 Juventus Turyn 3 : 1 Chievo Werona
16.02.2014 15:00 Sassuolo 0 : 2 Napoli
16.02.2014 12:30 Catania 3 : 1 Lazio Rzym
15.02.2014 20:45 Fiorentina 1 : 2 Inter Mediolan
14.02.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Bologna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.02.2014 20:45 Inter Mediolan 1 : 0 Sassuolo
09.02.2014 15:00 Livorno 0 : 1 Genoa
09.02.2014 15:00 Hellas Werona 2 : 2 Juventus Turyn
09.02.2014 15:00 Lazio Rzym 0 : 0 AS Roma
09.02.2014 15:00 Parma 0 : 0 Catania
09.02.2014 15:00 Sampdoria 1 : 0 Cagliari
09.02.2014 12:30 Torino 1 : 2 Bologna
08.02.2014 20:45 Napoli 3 : 1 AC Milan
08.02.2014 18:00 Fiorentina 2 : 0 Atalanta
08.02.2014 18:00 Udinese 3 : 0 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.02.2014 20:45 Genoa 0 : 1 Sampdoria
02.02.2014 20:45 Juventus Turyn 3 : 1 Inter Mediolan
02.02.2014 15:00 AS Roma - : - Parma
02.02.2014 15:00 Atalanta 3 : 0 Napoli
02.02.2014 15:00 Catania 3 : 3 Livorno
02.02.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 2 Lazio Rzym
02.02.2014 15:00 Sassuolo 1 : 2 Hellas Werona
01.02.2014 20:45 AC Milan 1 : 1 Torino
01.02.2014 18:00 Cagliari 1 : 0 Fiorentina
01.02.2014 18:00 Bologna 0 : 2 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.01.2014 20:45 Fiorentina 3 : 3 Genoa
26.01.2014 15:00 Livorno 3 : 1 Sassuolo
26.01.2014 15:00 Cagliari 1 : 2 AC Milan
26.01.2014 15:00 Inter Mediolan 0 : 0 Catania
26.01.2014 15:00 Parma 1 : 0 Udinese
26.01.2014 15:00 Sampdoria 1 : 1 Bologna
26.01.2014 15:00 Torino 1 : 0 Atalanta
26.01.2014 12:30 Hellas Werona 1 : 3 AS Roma
25.01.2014 20:45 Lazio Rzym 1 : 1 Juventus Turyn
25.01.2014 18:00 Napoli 1 : 1 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.01.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Hellas Werona
19.01.2014 15:00 Atalanta 1 : 0 Cagliari
19.01.2014 15:00 Catania 0 : 3 Fiorentina
19.01.2014 15:00 Chievo Werona 1 : 2 Parma
19.01.2014 15:00 Bologna 2 : 2 Napoli
19.01.2014 15:00 Genoa 1 : 0 Inter Mediolan
19.01.2014 15:00 Sassuolo 0 : 2 Torino
19.01.2014 12:30 Udinese 2 : 3 Lazio Rzym
18.01.2014 20:45 Juventus Turyn 4 : 2 Sampdoria
18.01.2014 18:00 AS Roma 3 : 0 Livorno
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13.01.2014 21:00 Inter Mediolan 1 : 1 Chievo Werona
13.01.2014 19:00 Sampdoria 3 : 0 Udinese
12.01.2014 20:45 Sassuolo 4 : 3 AC Milan
12.01.2014 15:00 AS Roma 4 : 0 Genoa
12.01.2014 15:00 Atalanta 2 : 1 Catania
12.01.2014 15:00 Cagliari 1 : 4 Juventus Turyn
12.01.2014 15:00 Hellas Werona 0 : 3 Napoli
12.01.2014 12:30 Torino 0 : 0 Fiorentina
11.01.2014 20:45 Bologna 0 : 0 Lazio Rzym
11.01.2014 18:00 Livorno 0 : 3 Parma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.01.2014 18:30 Lazio Rzym 1 : 0 Inter Mediolan
06.01.2014 15:00 AC Milan 3 : 0 Atalanta
06.01.2014 15:00 Catania 2 : 0 Bologna
06.01.2014 15:00 Genoa 2 : 0 Sassuolo
06.01.2014 15:00 Parma 3 : 1 Torino
06.01.2014 15:00 Udinese 1 : 3 Hellas Werona
06.01.2014 12:30 Napoli 2 : 0 Sampdoria
05.01.2014 20:45 Juventus Turyn 3 : 0 AS Roma
05.01.2014 18:00 Fiorentina 1 : 0 Livorno
05.01.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 0 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.12.2013 20:45 Inter Mediolan 1 : 0 AC Milan
22.12.2013 15:00 AS Roma 4 : 0 Catania
22.12.2013 15:00 Atalanta 1 : 4 Juventus Turyn
22.12.2013 15:00 Hellas Werona 4 : 1 Lazio Rzym
22.12.2013 15:00 Hellas Werona 4 : 1 Lazio Rzym
22.12.2013 15:00 Sampdoria 1 : 1 Parma
22.12.2013 15:00 Torino 4 : 1 Chievo Werona
22.12.2013 15:00 Torino 4 : 1 Chievo Werona
22.12.2013 12:30 Bologna 1 : 0 Genoa
21.12.2013 20:45 Cagliari 1 : 1 Napoli
21.12.2013 18:00 Livorno 1 : 2 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.12.2013 20:45 AC Milan 2 : 2 AS Roma
15.12.2013 20:30 Napoli 4 : 2 Inter Mediolan
15.12.2013 18:30 Juventus Turyn 4 : 0 Sassuolo
15.12.2013 15:00 Parma 0 : 0 Cagliari
15.12.2013 15:00 Lazio Rzym 2 : 0 Livorno
15.12.2013 15:00 Genoa 1 : 1 Atalanta
15.12.2013 15:00 Fiorentina 3 : 0 Bologna
15.12.2013 15:00 Chievo Werona 0 : 1 Sampdoria
15.12.2013 15:00 Udinese 0 : 2 Torino
14.12.2013 18:00 Catania 0 : 0 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.12.2013 20:45 Inter Mediolan 3 : 3 Parma
08.12.2013 15:00 Cagliari 2 : 1 Genoa
08.12.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 1 Atalanta
08.12.2013 15:00 Sampdoria 2 : 0 Catania
08.12.2013 15:00 Torino 1 : 0 Lazio Rzym
08.12.2013 15:00 Sassuolo 0 : 1 Chievo Werona
08.12.2013 12:30 AS Roma 2 : 1 Fiorentina
07.12.2013 20:45 Napoli 3 : 3 Udinese
07.12.2013 18:00 Livorno 2 : 2 AC Milan
06.12.2013 20:45 Bologna 0 : 2 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.12.2013 21:00 Lazio Rzym 2 : 4 Napoli
02.12.2013 19:00 Fiorentina 4 : 3 Hellas Werona
01.12.2013 18:30 Juventus Turyn 1 : 0 Udinese
01.12.2013 15:00 Inter Mediolan 1 : 1 Sampdoria
01.12.2013 15:00 Chievo Werona 3 : 0 Livorno
01.12.2013 15:00 Cagliari 2 : 2 Sassuolo
01.12.2013 15:00 Atalanta 1 : 1 AS Roma
01.12.2013 12:30 Catania 1 : 3 AC Milan
30.11.2013 20:45 Genoa 1 : 1 Torino
30.11.2013 18:00 Parma 1 : 1 Bologna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.11.2013 20:45 AS Roma 0 : 0 Cagliari
24.11.2013 20:45 Bologna 1 : 1 Inter Mediolan
24.11.2013 15:30 Udinese 1 : 0 Fiorentina
24.11.2013 15:30 Torino 4 : 1 Catania
24.11.2013 15:00 Sassuolo 2 : 0 Atalanta
24.11.2013 15:00 Sampdoria 1 : 1 Lazio Rzym
24.11.2013 15:00 Livorno 0 : 2 Juventus Turyn
23.11.2013 20:45 Napoli 0 : 1 Parma
23.11.2013 20:45 AC Milan 1 : 1 Genoa
23.11.2013 18:00 Hellas Werona 0 : 1 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10.11.2013 20:45 Fiorentina 2 : 1 Sampdoria
10.11.2013 20:45 Juventus Turyn 3 : 0 Napoli
10.11.2013 15:00 Atalanta 2 : 1 Bologna
10.11.2013 15:00 Cagliari 2 : 1 Torino
10.11.2013 15:00 Chievo Werona 0 : 0 AC Milan
10.11.2013 15:00 Parma 1 : 1 Lazio Rzym
10.11.2013 15:00 AS Roma 1 : 1 Sassuolo
10.11.2013 12:30 Genoa 2 : 0 Hellas Werona
09.11.2013 20:45 Inter Mediolan 2 : 0 Livorno
09.11.2013 18:00 Catania 1 : 0 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.11.2013 20:45 Bologna 0 : 0 Chievo Werona
03.11.2013 20:45 Torino 1 : 1 AS Roma
03.11.2013 15:00 Udinese 0 : 3 Inter Mediolan
03.11.2013 15:00 Sampdoria 3 : 4 Sassuolo
03.11.2013 15:00 Lazio Rzym 0 : 2 Genoa
03.11.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 1 Cagliari
03.11.2013 12:30 Livorno 1 : 0 Atalanta
02.11.2013 20:45 Napoli 2 : 1 Catania
02.11.2013 20:45 AC Milan 0 : 2 Fiorentina
02.11.2013 18:00 Parma 0 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.10.2013 20:45 AS Roma 1 : 0 Chievo Werona
30.10.2013 20:45 Sassuolo 1 : 2 Udinese
30.10.2013 20:45 Genoa 1 : 0 Parma
30.10.2013 20:45 Cagliari 0 : 3 Bologna
30.10.2013 20:45 Hellas Werona 2 : 0 Sampdoria
30.10.2013 20:45 Juventus Turyn 4 : 0 Catania
30.10.2013 20:45 Livorno 3 : 3 Torino
30.10.2013 20:45 Fiorentina 1 : 2 Napoli
30.10.2013 20:45 AC Milan 1 : 1 Lazio Rzym
29.10.2013 20:45 Atalanta 1 : 1 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.10.2013 20:45 Lazio Rzym 2 : 0 Cagliari
27.10.2013 15:00 Bologna 1 : 0 Livorno
27.10.2013 15:00 Catania 0 : 0 Sassuolo
27.10.2013 15:00 Chievo Werona 1 : 2 Fiorentina
27.10.2013 15:00 Juventus Turyn 2 : 0 Genoa
27.10.2013 15:00 Parma 3 : 2 AC Milan
27.10.2013 15:00 Udinese 0 : 1 AS Roma
27.10.2013 12:30 Napoli 2 : 0 Torino
26.10.2013 20:45 Inter Mediolan 4 : 2 Hellas Werona
26.10.2013 18:00 Sampdoria 1 : 0 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2013 20:45 Torino 3 : 3 Inter Mediolan
20.10.2013 15:00 Fiorentina 4 : 2 Juventus Turyn
20.10.2013 15:00 Genoa 2 : 1 Chievo Werona
20.10.2013 15:00 Hellas Werona 3 : 2 Parma
20.10.2013 15:00 Livorno 1 : 2 Sampdoria
20.10.2013 15:00 Sassuolo 2 : 1 Bologna
20.10.2013 12:30 Atalanta 2 : 1 Lazio Rzym
19.10.2013 20:45 AC Milan 1 : 0 Udinese
19.10.2013 18:00 Cagliari 2 : 1 Catania
18.10.2013 20:45 AS Roma 2 : 0 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.10.2013 20:45 Lazio Rzym 0 : 0 Fiorentina
06.10.2013 20:45 Juventus Turyn 3 : 2 AC Milan
06.10.2013 15:00 Sampdoria 2 : 2 Torino
06.10.2013 15:00 Napoli 4 : 0 Livorno
06.10.2013 15:00 Catania 1 : 1 Genoa
06.10.2013 15:00 Bologna 1 : 4 Hellas Werona
06.10.2013 15:00 Udinese 2 : 0 Cagliari
06.10.2013 12:30 Parma 3 : 1 Sassuolo
05.10.2013 20:45 Inter Mediolan 0 : 3 AS Roma
05.10.2013 18:00 Chievo Werona 0 : 1 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.09.2013 20:45 Fiorentina 2 : 2 Parma
29.09.2013 20:45 AS Roma 5 : 0 Bologna
29.09.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 1 Livorno
29.09.2013 15:00 Atalanta 2 : 0 Udinese
29.09.2013 15:00 Cagliari 1 : 1 Inter Mediolan
29.09.2013 15:00 Catania 2 : 0 Chievo Werona
29.09.2013 15:00 Sassuolo 2 : 2 Lazio Rzym
29.09.2013 12:30 Torino 0 : 1 Juventus Turyn
28.09.2013 20:45 AC Milan 1 : 0 Sampdoria
28.09.2013 18:00 Genoa 0 : 2 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.09.2013 20:45 Inter Mediolan 2 : 1 Fiorentina
25.09.2013 20:45 Parma 4 : 3 Atalanta
25.09.2013 20:45 Napoli 1 : 1 Sassuolo
25.09.2013 20:45 Lazio Rzym 3 : 1 Catania
25.09.2013 20:45 Bologna 3 : 3 AC Milan
25.09.2013 20:45 Chievo Werona 1 : 2 Juventus Turyn
25.09.2013 20:45 Livorno 1 : 1 Cagliari
25.09.2013 20:45 Sampdoria 0 : 2 AS Roma
25.09.2013 20:45 Torino 2 : 2 Hellas Werona
24.09.2013 20:45 Udinese 1 : 0 Genoa
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2013 20:45 AC Milan 1 : 2 Napoli
22.09.2013 15:00 Atalanta 0 : 2 Fiorentina
22.09.2013 15:00 AS Roma 2 : 0 Lazio Rzym
22.09.2013 15:00 Juventus Turyn 2 : 1 Hellas Werona
22.09.2013 15:00 Bologna 1 : 2 Torino
22.09.2013 15:00 Catania 0 : 0 Parma
22.09.2013 12:30 Sassuolo 0 : 7 Inter Mediolan
21.09.2013 20:45 Genoa 0 : 0 Livorno
21.09.2013 18:00 Chievo Werona 2 : 1 Udinese
21.09.2013 18:00 Cagliari 2 : 2 Sampdoria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.09.2013 20:45 Parma 1 : 3 AS Roma
15.09.2013 15:00 Udinese 1 : 1 Bologna
15.09.2013 15:00 Livorno 2 : 0 Catania
15.09.2013 15:00 Lazio Rzym 3 : 0 Chievo Werona
15.09.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 0 Sassuolo
15.09.2013 15:00 Fiorentina 1 : 1 Cagliari
15.09.2013 15:00 Sampdoria 0 : 3 Genoa
14.09.2013 20:45 Torino 2 : 2 AC Milan
14.09.2013 20:45 Napoli 2 : 0 Atalanta
14.09.2013 18:00 Inter Mediolan 1 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.09.2013 20:45 Sassuolo 1 : 4 Livorno
01.09.2013 20:45 Genoa 2 : 5 Fiorentina
01.09.2013 20:45 Bologna 2 : 2 Sampdoria
01.09.2013 20:45 Atalanta 2 : 0 Torino
01.09.2013 20:45 Catania 0 : 3 Inter Mediolan
01.09.2013 20:45 AC Milan 3 : 1 Cagliari
01.09.2013 20:45 Udinese 3 : 1 Parma
01.09.2013 18:00 AS Roma 3 : 0 Hellas Werona
31.08.2013 20:45 Juventus Turyn 4 : 1 Lazio Rzym
31.08.2013 18:00 Chievo Werona 2 : 4 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.08.2013 20:45 Fiorentina 2 : 1 Catania
25.08.2013 20:45 Torino 2 : 0 Sassuolo
25.08.2013 20:45 Parma 0 : 0 Chievo Werona
25.08.2013 20:45 Napoli 3 : 0 Bologna
25.08.2013 20:45 Livorno 0 : 2 AS Roma
25.08.2013 20:45 Lazio Rzym 2 : 1 Udinese
25.08.2013 20:45 Cagliari 2 : 1 Atalanta
25.08.2013 18:00 Inter Mediolan 2 : 0 Genoa
24.08.2013 20:45 Sampdoria 0 : 1 Juventus Turyn
24.08.2013 18:00 Hellas Werona 2 : 1 AC Milan
drużyna mecze bramki punkty
1. Juventus Turyn 34 72-22 90
2. AS Roma 34 69-19 82
3. Napoli 34 64-36 68
4. Fiorentina 34 56-38 58
5. Inter Mediolan 34 57-35 56
6. AC Milan 34 53-44 51
7. Parma 34 53-44 51
8. Torino 34 52-45 49
9. Lazio Rzym 34 47-47 49
10. Hellas Werona 34 52-58 49
11. Atalanta 34 39-46 46
12. Sampdoria 34 41-51 41
13. Genoa 34 37-45 39
14. Udinese 34 36-47 39
15. Cagliari 34 33-46 36
16. Chievo Werona 34 30-50 30
17. Bologna 34 27-52 28
18. Sassuolo 34 33-62 28
19. Livorno 34 36-67 25
20. Catania 34 26-59 23

Wyniki

Tabele

<Primera Division>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.05.2014 21:00 Real Valladolid - : - Real Madryt
21.04.2014 22:00 Malaga - : - Villarreal
20.04.2014 21:00 FC Barcelona - : - Athletic Bilbao
20.04.2014 19:00 Sevilla - : - Granada CF
20.04.2014 17:00 Rayo Vallecano - : - Betis Sewilla
20.04.2014 12:00 Almeria - : - Celta Vigo
19.04.2014 20:00 Real Sociedad 2 : 1 Espanyol
19.04.2014 18:00 Levante 0 : 0 Getafe
19.04.2014 16:00 Osasuna 1 : 1 Valencia
18.04.2014 20:30 Atletico Madryt 2 : 0 Elche CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.04.2014 22:00 Athletic Bilbao 3 : 0 Malaga
13.04.2014 21:00 Espanyol 2 : 2 Rayo Vallecano
13.04.2014 19:00 Getafe 0 : 2 Atletico Madryt
13.04.2014 17:00 Valencia 2 : 1 Elche CF
13.04.2014 12:00 Betis Sewilla 0 : 2 Sevilla
12.04.2014 22:00 Real Madryt 4 : 0 Almeria
12.04.2014 20:00 Granada CF 1 : 0 FC Barcelona
12.04.2014 18:00 Villarreal 1 : 0 Levante
12.04.2014 16:00 Celta Vigo 2 : 2 Real Sociedad
11.04.2014 21:00 Osasuna 0 : 0 Real Valladolid
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.04.2014 22:00 Levante 1 : 2 Athletic Bilbao
06.04.2014 21:00 Real Valladolid 0 : 0 Valencia
06.04.2014 19:00 Sevilla 4 : 1 Espanyol
06.04.2014 17:00 Elche CF 1 : 0 Getafe
06.04.2014 12:00 Malaga 4 : 1 Granada CF
05.04.2014 22:00 Rayo Vallecano 3 : 0 Celta Vigo
05.04.2014 20:00 Real Sociedad 0 : 4 Real Madryt
05.04.2014 18:00 FC Barcelona 3 : 1 Betis Sewilla
05.04.2014 16:00 Atletico Madryt 1 : 0 Villarreal
04.04.2014 21:00 Almeria 1 : 2 Osasuna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.03.2014 22:00 Betis Sewilla 1 : 2 Malaga
31.03.2014 20:00 Granada CF 0 : 2 Levante
30.03.2014 21:00 Valencia 1 : 3 Getafe
30.03.2014 19:00 Villarreal 1 : 1 Elche CF
30.03.2014 17:00 Osasuna 1 : 1 Real Sociedad
30.03.2014 12:00 Real Valladolid 1 : 0 Almeria
29.03.2014 22:00 Real Madryt 5 : 0 Rayo Vallecano
29.03.2014 20:00 Athletic Bilbao 1 : 2 Atletico Madryt
29.03.2014 18:00 Celta Vigo 1 : 0 Sevilla
29.03.2014 16:00 Espanyol 0 : 1 FC Barcelona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.03.2014 22:00 Almeria 2 : 2 Valencia
27.03.2014 22:00 Levante 1 : 3 Betis Sewilla
27.03.2014 20:00 Getafe 0 : 1 Villarreal
27.03.2014 20:00 Real Sociedad 1 : 0 Real Valladolid
26.03.2014 22:00 Atletico Madryt 1 : 0 Granada CF
26.03.2014 22:00 Sevilla 2 : 1 Real Madryt
26.03.2014 20:00 FC Barcelona 3 : 0 Celta Vigo
26.03.2014 20:00 Rayo Vallecano 1 : 0 Osasuna
25.03.2014 22:00 Elche CF 0 : 0 Athletic Bilbao
25.03.2014 20:00 Malaga 1 : 2 Espanyol
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.03.2014 22:00 Almeria 4 : 3 Real Sociedad
23.03.2014 21:00 Real Madryt 3 : 4 FC Barcelona
23.03.2014 19:00 Valencia 2 : 1 Villarreal
23.03.2014 17:00 Betis Sewilla 0 : 2 Atletico Madryt
23.03.2014 12:00 Osasuna 1 : 2 Sevilla
22.03.2014 22:00 Athletic Bilbao 1 : 0 Getafe
22.03.2014 20:00 Real Valladolid 1 : 1 Rayo Vallecano
22.03.2014 18:00 Espanyol 0 : 0 Levante
22.03.2014 16:00 Granada CF 1 : 0 Elche CF
21.03.2014 21:00 Celta Vigo 0 : 2 Malaga
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.03.2014 22:00 Villarreal 1 : 1 Athletic Bilbao
16.03.2014 21:00 Real Sociedad 1 : 0 Valencia
16.03.2014 19:00 Sevilla 4 : 1 Real Valladolid
16.03.2014 17:00 FC Barcelona 7 : 0 Osasuna
16.03.2014 12:00 Elche CF 0 : 0 Betis Sewilla
15.03.2014 22:00 Atletico Madryt 1 : 0 Espanyol
15.03.2014 20:00 Malaga 0 : 1 Real Madryt
15.03.2014 18:00 Rayo Vallecano 3 : 1 Almeria
15.03.2014 16:00 Levante 0 : 1 Celta Vigo
14.03.2014 21:00 Getafe 3 : 3 Granada CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10.03.2014 22:00 Real Sociedad 2 : 3 Rayo Vallecano
10.03.2014 20:00 Osasuna 0 : 2 Malaga
09.03.2014 21:00 Valencia 1 : 1 Athletic Bilbao
09.03.2014 19:00 Real Madryt 3 : 0 Levante
09.03.2014 17:00 Almeria 1 : 3 Sevilla
09.03.2014 12:00 Espanyol 3 : 1 Elche CF
08.03.2014 22:00 Granada CF 2 : 0 Villarreal
08.03.2014 20:00 Celta Vigo 0 : 2 Atletico Madryt
08.03.2014 18:00 Betis Sewilla 2 : 0 Getafe
08.03.2014 16:00 Real Valladolid 1 : 0 FC Barcelona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.03.2014 21:00 FC Barcelona 4 : 1 Almeria
02.03.2014 21:00 Rayo Vallecano 1 : 0 Valencia
02.03.2014 19:00 Sevilla 1 : 0 Real Sociedad
02.03.2014 17:00 Atletico Madryt 2 : 2 Real Madryt
02.03.2014 12:00 Villarreal 1 : 1 Betis Sewilla
01.03.2014 22:00 Elche CF 1 : 0 Celta Vigo
01.03.2014 20:00 Getafe 0 : 0 Espanyol
01.03.2014 18:00 Levante 2 : 0 Osasuna
01.03.2014 16:00 Malaga 1 : 1 Real Valladolid
28.02.2014 20:30 Athletic Bilbao 4 : 0 Granada CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.02.2014 22:00 Espanyol 1 : 2 Villarreal
23.02.2014 21:00 Osasuna 3 : 0 Atletico Madryt
23.02.2014 19:00 Valencia 2 : 1 Granada CF
23.02.2014 17:00 Betis Sewilla 0 : 2 Athletic Bilbao
23.02.2014 12:00 Rayo Vallecano 0 : 1 Sevilla
22.02.2014 22:00 Almeria 0 : 0 Malaga
22.02.2014 20:00 Real Sociedad 3 : 1 FC Barcelona
22.02.2014 18:00 Celta Vigo 1 : 1 Getafe
22.02.2014 16:00 Real Madryt 3 : 0 Elche CF
21.02.2014 21:00 Real Valladolid 1 : 1 Levante
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.02.2014 22:00 Malaga 0 : 1 Real Sociedad
16.02.2014 21:00 Sevilla 0 : 0 Valencia
16.02.2014 19:00 Athletic Bilbao 1 : 2 Espanyol
16.02.2014 17:00 Getafe 0 : 3 Real Madryt
16.02.2014 12:00 Granada CF 1 : 0 Betis Sewilla
15.02.2014 22:00 Villarreal 0 : 2 Celta Vigo
15.02.2014 20:00 FC Barcelona 6 : 0 Rayo Vallecano
15.02.2014 18:00 Levante 1 : 0 Almeria
15.02.2014 16:00 Atletico Madryt 3 : 0 Real Valladolid
14.02.2014 21:00 Elche CF 0 : 0 Osasuna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10.02.2014 22:00 Celta Vigo 0 : 0 Athletic Bilbao
09.02.2014 21:00 Sevilla 1 : 4 FC Barcelona
09.02.2014 19:00 Real Sociedad 0 : 0 Levante
09.02.2014 17:00 Real Valladolid 2 : 2 Elche CF
09.02.2014 12:00 Osasuna 2 : 0 Getafe
08.02.2014 22:00 Almeria 2 : 0 Atletico Madryt
08.02.2014 20:00 Real Madryt 4 : 2 Villarreal
08.02.2014 18:00 Rayo Vallecano 4 : 1 Malaga
08.02.2014 16:00 Valencia 5 : 0 Betis Sewilla
07.02.2014 21:00 Espanyol 1 : 0 Granada CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.02.2014 22:00 Villarreal - : - Osasuna
02.02.2014 21:00 Athletic Bilbao 1 : 1 Real Madryt
02.02.2014 19:00 Atletico Madryt 4 : 0 Real Sociedad
02.02.2014 17:00 Betis Sewilla 2 : 0 Espanyol
02.02.2014 12:00 Elche CF 1 : 0 Almeria
01.02.2014 22:00 Malaga 3 : 2 Sevilla
01.02.2014 20:00 Getafe 0 : 0 Real Valladolid
01.02.2014 18:00 Levante 0 : 0 Rayo Vallecano
01.02.2014 16:00 FC Barcelona 2 : 3 Valencia
31.01.2014 21:00 Granada CF 1 : 2 Celta Vigo
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.01.2014 22:00 Real Sociedad 4 : 0 Elche CF
26.01.2014 21:00 FC Barcelona 3 : 0 Malaga
26.01.2014 19:00 Rayo Vallecano 2 : 4 Atletico Madryt
26.01.2014 17:00 Osasuna 1 : 5 Athletic Bilbao
26.01.2014 12:00 Almeria 1 : 0 Getafe
25.01.2014 22:00 Sevilla 2 : 3 Levante
25.01.2014 20:00 Valencia 2 : 2 Espanyol
25.01.2014 18:00 Real Valladolid 1 : 0 Villarreal
25.01.2014 16:00 Real Madryt 2 : 0 Granada CF
24.01.2014 21:00 Celta Vigo 4 : 2 Betis Sewilla
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.01.2014 22:00 Athletic Bilbao 4 : 2 Real Valladolid
19.01.2014 21:00 Atletico Madryt 1 : 1 Sevilla
19.01.2014 19:00 Levante 1 : 1 FC Barcelona
19.01.2014 17:00 Villarreal 2 : 0 Almeria
19.01.2014 12:00 Getafe 2 : 2 Real Sociedad
18.01.2014 22:00 Espanyol 1 : 0 Celta Vigo
18.01.2014 20:00 Granada CF 0 : 0 Osasuna
18.01.2014 18:00 Elche CF 2 : 0 Rayo Vallecano
18.01.2014 16:00 Betis Sewilla 0 : 5 Real Madryt
17.01.2014 21:00 Malaga 0 : 0 Valencia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13.01.2014 22:00 Villarreal 5 : 1 Real Sociedad
12.01.2014 21:00 Levante 1 : 0 Malaga
12.01.2014 19:00 Espanyol 0 : 1 Real Madryt
12.01.2014 17:00 Betis Sewilla 1 : 2 Osasuna
12.01.2014 12:00 Getafe 0 : 1 Rayo Vallecano
11.01.2014 22:00 Elche CF 1 : 1 Sevilla
11.01.2014 20:00 Atletico Madryt 0 : 0 FC Barcelona
11.01.2014 18:00 Celta Vigo 2 : 1 Valencia
11.01.2014 16:00 Athletic Bilbao 6 : 1 Almeria
10.01.2014 21:00 Granada CF 4 : 0 Real Valladolid
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.01.2014 22:00 Rayo Vallecano 2 : 5 Villarreal
06.01.2014 19:00 Real Madryt 3 : 0 Celta Vigo
05.01.2014 20:00 Real Sociedad 2 : 0 Athletic Bilbao
05.01.2014 18:00 Osasuna 1 : 0 Espanyol
05.01.2014 16:00 FC Barcelona 4 : 0 Elche CF
05.01.2014 12:00 Sevilla 3 : 0 Getafe
04.01.2014 22:00 Almeria 3 : 0 Granada CF
04.01.2014 20:00 Valencia 2 : 0 Levante
04.01.2014 18:00 Real Valladolid 0 : 0 Betis Sewilla
04.01.2014 16:00 Malaga 0 : 1 Atletico Madryt
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.12.2013 21:00 Celta Vigo 1 : 1 Osasuna
22.12.2013 21:00 Valencia 2 : 3 Real Madryt
22.12.2013 19:00 Athletic Bilbao 2 : 1 Rayo Vallecano
22.12.2013 17:00 Getafe 2 : 5 FC Barcelona
22.12.2013 12:00 Espanyol 4 : 2 Real Valladolid
21.12.2013 22:00 Granada CF 1 : 3 Real Sociedad
21.12.2013 20:00 Atletico Madryt 3 : 2 Levante
21.12.2013 18:00 Betis Sewilla 0 : 1 Almeria
21.12.2013 16:00 Villarreal 1 : 2 Sevilla
20.12.2013 20:30 Elche CF 0 : 1 Malaga
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.12.2013 22:00 Real Valladolid 3 : 0 Celta Vigo
15.12.2013 21:00 Atletico Madryt 3 : 0 Valencia
15.12.2013 19:00 Sevilla 1 : 1 Athletic Bilbao
15.12.2013 17:00 Real Sociedad 5 : 1 Betis Sewilla
15.12.2013 12:00 Almeria 0 : 0 Espanyol
14.12.2013 22:00 Malaga 1 : 0 Getafe
14.12.2013 20:00 FC Barcelona 2 : 1 Villarreal
14.12.2013 18:00 Rayo Vallecano 0 : 2 Granada CF
14.12.2013 16:00 Osasuna 2 : 2 Real Madryt
13.12.2013 21:00 Levante 2 : 1 Elche CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.12.2013 21:00 Athletic Bilbao 0 : 1 FC Barcelona
01.12.2013 19:00 Valencia 3 : 0 Osasuna
01.12.2013 17:00 Granada CF 1 : 2 Sevilla
01.12.2013 12:00 Betis Sewilla 2 : 2 Rayo Vallecano
30.11.2013 22:00 Espanyol 1 : 2 Real Sociedad
30.11.2013 20:00 Real Madryt 4 : 0 Real Valladolid
30.11.2013 18:00 Celta Vigo 3 : 1 Almeria
30.11.2013 16:00 Elche CF 0 : 2 Atletico Madryt
29.11.2013 20:30 Villarreal 1 : 1 Malaga
29.11.2013 20:00 Getafe 1 : 0 Levante
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.11.2013 22:00 Malaga 1 : 2 Athletic Bilbao
24.11.2013 21:00 Sevilla 4 : 0 Betis Sewilla
24.11.2013 19:00 Elche CF 2 : 1 Valencia
24.11.2013 17:00 Rayo Vallecano 1 : 4 Espanyol
24.11.2013 12:00 Levante 0 : 3 Villarreal
23.11.2013 22:00 Atletico Madryt 7 : 0 Getafe
23.11.2013 20:00 Almeria 0 : 5 Real Madryt
23.11.2013 18:00 Real Sociedad 4 : 3 Celta Vigo
23.11.2013 16:00 FC Barcelona 4 : 0 Granada CF
22.11.2013 21:00 Real Valladolid 0 : 1 Osasuna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10.11.2013 21:00 Betis Sewilla 1 : 4 FC Barcelona
10.11.2013 19:00 Villarreal 1 : 1 Atletico Madryt
10.11.2013 17:00 Valencia 2 : 2 Real Valladolid
10.11.2013 12:00 Espanyol 1 : 3 Sevilla
09.11.2013 22:00 Celta Vigo 0 : 2 Rayo Vallecano
09.11.2013 20:00 Athletic Bilbao 2 : 1 Levante
09.11.2013 18:00 Getafe 1 : 1 Elche CF
09.11.2013 16:00 Real Madryt 5 : 1 Real Sociedad
08.11.2013 22:00 Granada CF 3 : 1 Malaga
08.11.2013 20:00 Osasuna 0 : 1 Almeria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.11.2013 22:00 Elche CF 0 : 1 Villarreal
03.11.2013 21:00 Malaga 3 : 2 Betis Sewilla
03.11.2013 19:00 Levante 0 : 1 Granada CF
03.11.2013 17:00 Atletico Madryt 2 : 0 Athletic Bilbao
03.11.2013 12:00 Getafe 0 : 1 Valencia
02.11.2013 22:00 Sevilla 0 : 1 Celta Vigo
02.11.2013 20:00 Rayo Vallecano 2 : 3 Real Madryt
02.11.2013 18:00 Almeria 1 : 0 Real Valladolid
02.11.2013 16:00 Real Sociedad 5 : 0 Osasuna
01.11.2013 21:00 FC Barcelona 1 : 0 Espanyol
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.10.2013 22:00 Athletic Bilbao 2 : 2 Elche CF
31.10.2013 22:00 Betis Sewilla 0 : 0 Levante
31.10.2013 20:00 Villarreal 0 : 2 Getafe
31.10.2013 20:00 Granada CF 1 : 2 Atletico Madryt
30.10.2013 22:00 Osasuna 3 : 1 Rayo Vallecano
30.10.2013 22:00 Real Madryt 7 : 3 Sevilla
30.10.2013 20:00 Real Valladolid 2 : 2 Real Sociedad
30.10.2013 20:00 Valencia 1 : 2 Almeria
29.10.2013 22:00 Celta Vigo 0 : 3 FC Barcelona
29.10.2013 20:00 Espanyol 0 : 0 Malaga
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.10.2013 22:00 Getafe 0 : 1 Athletic Bilbao
27.10.2013 21:00 Atletico Madryt 5 : 0 Betis Sewilla
27.10.2013 19:00 Real Sociedad 3 : 0 Almeria
27.10.2013 17:00 Villarreal 4 : 1 Valencia
27.10.2013 12:00 Sevilla 2 : 1 Osasuna
26.10.2013 22:00 Levante 3 : 0 Espanyol
26.10.2013 20:00 Elche CF 0 : 1 Granada CF
26.10.2013 16:00 Malaga 0 : 5 Celta Vigo
25.10.2013 21:00 Rayo Vallecano 0 : 3 Real Valladolid
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.10.2013 18:00 FC Barcelona 2 : 1 Real Madryt
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.10.2013 22:00 Athletic Bilbao 2 : 0 Villarreal
21.10.2013 20:00 Celta Vigo 0 : 1 Levante
20.10.2013 21:00 Real Valladolid 2 : 2 Sevilla
20.10.2013 19:00 Betis Sewilla 1 : 2 Elche CF
20.10.2013 17:00 Almeria 0 : 1 Rayo Vallecano
20.10.2013 12:00 Granada CF 0 : 2 Getafe
19.10.2013 22:00 Espanyol 1 : 0 Atletico Madryt
19.10.2013 20:00 Osasuna 0 : 0 FC Barcelona
19.10.2013 18:00 Valencia 1 : 2 Real Sociedad
19.10.2013 16:00 Real Madryt 2 : 0 Malaga
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.10.2013 21:00 Athletic Bilbao 1 : 1 Valencia
06.10.2013 19:00 Getafe 3 : 1 Betis Sewilla
06.10.2013 17:00 Sevilla 2 : 1 Almeria
06.10.2013 12:00 Atletico Madryt 2 : 1 Celta Vigo
05.10.2013 22:00 FC Barcelona 4 : 1 Real Valladolid
05.10.2013 20:00 Levante 2 : 3 Real Madryt
05.10.2013 18:00 Rayo Vallecano 1 : 0 Real Sociedad
05.10.2013 16:00 Elche CF 2 : 1 Espanyol
04.10.2013 22:00 Malaga 0 : 1 Osasuna
04.10.2013 20:00 Villarreal 3 : 0 Granada CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.09.2013 22:00 Granada CF 2 : 0 Athletic Bilbao
29.09.2013 21:00 Betis Sewilla 1 : 0 Villarreal
29.09.2013 19:00 Espanyol 0 : 2 Getafe
29.09.2013 17:00 Celta Vigo 0 : 1 Elche CF
29.09.2013 12:00 Osasuna 0 : 1 Levante
28.09.2013 22:00 Real Madryt 0 : 1 Atletico Madryt
28.09.2013 20:00 Real Sociedad 1 : 1 Sevilla
28.09.2013 18:00 Almeria 0 : 2 FC Barcelona
28.09.2013 16:00 Valencia 1 : 0 Rayo Vallecano
27.09.2013 21:00 Real Valladolid 2 : 2 Malaga
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.09.2013 22:00 Villarreal 2 : 1 Espanyol
26.09.2013 22:00 Getafe 2 : 0 Celta Vigo
26.09.2013 20:00 Athletic Bilbao 2 : 1 Betis Sewilla
25.09.2013 22:00 Elche CF 1 : 2 Real Madryt
25.09.2013 20:00 Sevilla 4 : 1 Rayo Vallecano
25.09.2013 20:00 Granada CF 0 : 1 Valencia
24.09.2013 22:00 Atletico Madryt 2 : 1 Osasuna
24.09.2013 22:00 Malaga 2 : 0 Almeria
24.09.2013 20:00 FC Barcelona 4 : 1 Real Sociedad
24.09.2013 20:00 Levante 1 : 1 Real Valladolid
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.09.2013 22:00 Espanyol 3 : 2 Athletic Bilbao
22.09.2013 21:00 Valencia 3 : 1 Sevilla
22.09.2013 19:00 Real Madryt 4 : 1 Getafe
22.09.2013 17:00 Celta Vigo 0 : 0 Villarreal
22.09.2013 12:00 Betis Sewilla 0 : 0 Granada CF
21.09.2013 22:00 Real Valladolid 0 : 2 Atletico Madryt
21.09.2013 20:00 Rayo Vallecano 0 : 4 FC Barcelona
21.09.2013 18:00 Almeria 2 : 2 Levante
21.09.2013 16:00 Real Sociedad 0 : 0 Malaga
20.09.2013 21:00 Osasuna 2 : 1 Elche CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.09.2013 22:00 Athletic Bilbao 3 : 2 Celta Vigo
16.09.2013 20:00 Elche CF 0 : 0 Real Valladolid
15.09.2013 21:00 Betis Sewilla 3 : 1 Valencia
15.09.2013 19:00 Malaga 5 : 0 Rayo Vallecano
15.09.2013 17:00 Getafe 2 : 1 Osasuna
15.09.2013 12:00 Granada CF 0 : 1 Espanyol
14.09.2013 22:00 Villarreal 2 : 2 Real Madryt
14.09.2013 20:00 FC Barcelona 3 : 2 Sevilla
14.09.2013 18:00 Levante 0 : 0 Real Sociedad
14.09.2013 16:00 Atletico Madryt 4 : 2 Almeria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.09.2013 21:00 Sevilla 2 : 2 Malaga
01.09.2013 21:00 Valencia 2 : 3 FC Barcelona
01.09.2013 19:00 Real Sociedad 1 : 2 Atletico Madryt
01.09.2013 17:00 Espanyol 0 : 0 Betis Sewilla
01.09.2013 12:00 Real Madryt 3 : 1 Athletic Bilbao
31.08.2013 23:00 Rayo Vallecano 1 : 2 Levante
31.08.2013 23:00 Almeria 2 : 2 Elche CF
31.08.2013 23:00 Osasuna 0 : 3 Villarreal
31.08.2013 21:00 Real Valladolid 1 : 0 Getafe
31.08.2013 19:00 Celta Vigo 1 : 1 Granada CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.08.2013 21:00 Granada CF 0 : 1 Real Madryt
25.08.2013 23:00 Betis Sewilla 1 : 2 Celta Vigo
25.08.2013 21:00 Levante 0 : 0 Sevilla
25.08.2013 21:00 Malaga 0 : 1 FC Barcelona
25.08.2013 19:00 Atletico Madryt 5 : 0 Rayo Vallecano
24.08.2013 23:00 Villarreal 2 : 1 Real Valladolid
24.08.2013 21:00 Espanyol 3 : 1 Valencia
24.08.2013 19:00 Elche CF 1 : 1 Real Sociedad
23.08.2013 22:00 Athletic Bilbao 2 : 0 Osasuna
23.08.2013 20:00 Getafe 2 : 2 Almeria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.08.2013 22:00 Almeria 2 : 3 Villarreal
19.08.2013 22:00 Celta Vigo 2 : 2 Espanyol
19.08.2013 20:00 Rayo Vallecano 3 : 0 Elche CF
18.08.2013 23:00 Sevilla 1 : 3 Atletico Madryt
18.08.2013 21:00 Real Madryt 2 : 1 Betis Sewilla
18.08.2013 21:00 Osasuna 1 : 2 Granada CF
18.08.2013 19:00 FC Barcelona 7 : 0 Levante
17.08.2013 23:00 Valencia 1 : 0 Malaga
17.08.2013 21:00 Real Valladolid 1 : 2 Athletic Bilbao
17.08.2013 19:00 Real Sociedad 2 : 0 Getafe
drużyna mecze bramki punkty
1. Atletico Madryt 34 74-22 85
2. Real Madryt 33 94-32 79
3. FC Barcelona 33 92-27 78
4. Athletic Bilbao 33 55-35 59
5. Sevilla 33 61-47 56
6. Real Sociedad 34 58-51 54
7. Villarreal 33 52-38 52
8. Valencia 34 47-47 45
9. Levante 34 30-41 41
10. Espanyol 33 36-42 40
11. Malaga 33 35-40 38
12. Celta Vigo 33 36-49 37
13. Granada CF 33 30-46 37
14. Rayo Vallecano 33 39-70 37
15. Elche CF 34 27-46 35
16. Osasuna 34 29-54 35
17. Real Valladolid 33 32-50 32
18. Getafe 34 29-51 32
19. Almeria 33 34-64 30
20. Betis Sewilla 33 28-66 22

Wyniki

Tabele

<Premier League>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.04.2014 21:00 Manchester City - : - West Bromwich Albion
20.04.2014 17:10 Everton - : - Manchester United
20.04.2014 15:05 Hull City - : - Arsenal Londyn
20.04.2014 13:00 Norwich City - : - Liverpool
19.04.2014 18:30 Chelsea 1 : 2 Sunderland
19.04.2014 16:00 Aston Villa 0 : 0 Southampton
19.04.2014 16:00 Cardiff City 1 : 1 Stoke
19.04.2014 16:00 Newcastle United 1 : 2 Swansea City
19.04.2014 16:00 West Ham United 0 : 1 Crystal Palace
19.04.2014 13:45 Tottenham 3 : 1 Fulham
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.05.2014 20:45 Manchester United - : - Hull City
15.04.2014 20:45 Arsenal Londyn 3 : 1 West Ham United
13.04.2014 17:07 Swansea City 0 : 1 Chelsea
13.04.2014 14:37 Liverpool 3 : 2 Manchester City
12.04.2014 16:07 Crystal Palace 1 : 0 Aston Villa
12.04.2014 16:07 Fulham 1 : 0 Norwich City
12.04.2014 16:07 Southampton 0 : 1 Cardiff City
12.04.2014 16:07 Stoke 1 : 0 Newcastle United
12.04.2014 16:07 Sunderland 0 : 1 Everton
12.04.2014 16:07 West Bromwich Albion 3 : 3 Tottenham
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.04.2014 21:00 Tottenham 5 : 1 Sunderland
06.04.2014 17:00 West Ham United 1 : 2 Liverpool
06.04.2014 14:30 Everton 3 : 0 Arsenal Londyn
05.04.2014 18:30 Chelsea 3 : 0 Stoke
05.04.2014 16:00 Aston Villa 1 : 2 Fulham
05.04.2014 16:00 Cardiff City 0 : 3 Crystal Palace
05.04.2014 16:00 Hull City 1 : 0 Swansea City
05.04.2014 16:00 Newcastle United 0 : 4 Manchester United
05.04.2014 16:00 Norwich City 0 : 1 West Bromwich Albion
05.04.2014 13:45 Manchester City 4 : 1 Southampton
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.03.2014 21:00 Sunderland 1 : 2 West Ham United
30.03.2014 17:00 Liverpool 4 : 0 Tottenham
30.03.2014 14:30 Fulham 1 : 3 Everton
29.03.2014 18:30 Arsenal Londyn 1 : 1 Manchester City
29.03.2014 16:00 Crystal Palace 1 : 0 Chelsea
29.03.2014 16:00 Southampton 4 : 0 Newcastle United
29.03.2014 16:00 Stoke 1 : 0 Hull City
29.03.2014 16:00 Swansea City 3 : 0 Norwich City
29.03.2014 16:00 West Bromwich Albion 3 : 3 Cardiff City
29.03.2014 13:45 Manchester United 4 : 1 Aston Villa
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.03.2014 17:00 Aston Villa 1 : 4 Stoke
23.03.2014 14:30 Tottenham 3 : 2 Southampton
22.03.2014 18:30 West Ham United 0 : 2 Manchester United
22.03.2014 16:00 Cardiff City 3 : 6 Liverpool
22.03.2014 16:00 Everton 3 : 2 Swansea City
22.03.2014 16:00 Hull City 2 : 0 West Bromwich Albion
22.03.2014 16:00 Manchester City 5 : 0 Fulham
22.03.2014 16:00 Newcastle United 1 : 0 Crystal Palace
22.03.2014 16:00 Norwich City 2 : 0 Sunderland
22.03.2014 13:45 Chelsea 6 : 0 Arsenal Londyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.03.2014 17:00 Tottenham 0 : 1 Arsenal Londyn
16.03.2014 14:30 Manchester United 0 : 3 Liverpool
15.03.2014 18:30 Aston Villa 1 : 0 Chelsea
15.03.2014 16:00 Everton 2 : 1 Cardiff City
15.03.2014 16:00 Fulham 1 : 0 Newcastle United
15.03.2014 16:00 Southampton 4 : 2 Norwich City
15.03.2014 16:00 Stoke 3 : 1 West Ham United
15.03.2014 16:00 Sunderland 0 : 0 Crystal Palace
15.03.2014 16:00 Swansea City 1 : 2 West Bromwich Albion
15.03.2014 13:45 Hull City 0 : 2 Manchester City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.03.2014 21:00 Liverpool 2 : 1 Sunderland
25.03.2014 20:45 Arsenal Londyn 2 : 2 Swansea City
25.03.2014 20:45 Newcastle United 0 : 3 Everton
25.03.2014 20:45 West Ham United 2 : 1 Hull City
08.03.2014 18:30 Chelsea 4 : 0 Tottenham
08.03.2014 16:00 Cardiff City 3 : 1 Fulham
08.03.2014 16:00 Crystal Palace 0 : 1 Southampton
08.03.2014 16:00 Norwich City 1 : 1 Stoke
08.03.2014 13:45 West Bromwich Albion 0 : 3 Manchester United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.03.2014 20:45 Manchester United 0 : 3 Manchester City
02.03.2014 17:30 Aston Villa 4 : 1 Norwich City
02.03.2014 17:30 Swansea City 1 : 1 Crystal Palace
02.03.2014 17:30 Tottenham 1 : 0 Cardiff City
01.03.2014 18:30 Southampton 0 : 3 Liverpool
01.03.2014 16:00 Everton 1 : 0 West Ham United
01.03.2014 16:00 Fulham 1 : 3 Chelsea
01.03.2014 16:00 Hull City 1 : 4 Newcastle United
01.03.2014 16:00 Stoke 1 : 0 Arsenal Londyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.02.2014 17:00 Norwich City 1 : 0 Tottenham
23.02.2014 14:30 Liverpool 4 : 3 Swansea City
23.02.2014 14:30 Newcastle United 1 : 0 Aston Villa
22.02.2014 18:30 Crystal Palace 0 : 2 Manchester United
22.02.2014 16:00 Arsenal Londyn 4 : 1 Sunderland
22.02.2014 16:00 Cardiff City 0 : 4 Hull City
22.02.2014 16:00 Manchester City 1 : 0 Stoke
22.02.2014 16:00 West Bromwich Albion 1 : 1 Fulham
22.02.2014 16:00 West Ham United 3 : 1 Southampton
22.02.2014 13:45 Chelsea 1 : 0 Everton
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
12.02.2014 21:00 Fulham 2 : 3 Liverpool
12.02.2014 21:00 Stoke 1 : 1 Swansea City
12.02.2014 20:45 Arsenal Londyn 0 : 0 Manchester United
12.02.2014 20:45 Everton - : - Crystal Palace
12.02.2014 20:45 Manchester City - : - Sunderland
12.02.2014 20:45 Newcastle United 0 : 4 Tottenham
11.02.2014 21:00 West Bromwich Albion 1 : 1 Chelsea
11.02.2014 20:45 Cardiff City 0 : 0 Aston Villa
11.02.2014 20:45 Cardiff City 0 : 0 Aston Villa
11.02.2014 20:45 Hull City 0 : 1 Southampton
11.02.2014 20:45 West Ham United 2 : 0 Norwich City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.02.2014 17:00 Manchester United 2 : 2 Fulham
09.02.2014 14:30 Tottenham 1 : 0 Everton
08.02.2014 18:30 Swansea City 3 : 0 Cardiff City
08.02.2014 16:00 Aston Villa 0 : 2 West Ham United
08.02.2014 16:00 Chelsea 3 : 0 Newcastle United
08.02.2014 16:00 Crystal Palace 3 : 1 West Bromwich Albion
08.02.2014 16:00 Norwich City 0 : 0 Manchester City
08.02.2014 16:00 Southampton 2 : 2 Stoke
08.02.2014 16:00 Sunderland 0 : 2 Hull City
08.02.2014 13:45 Liverpool 5 : 1 Arsenal Londyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.02.2014 21:00 Manchester City 0 : 1 Chelsea
02.02.2014 17:00 Arsenal Londyn 2 : 0 Crystal Palace
02.02.2014 14:30 West Bromwich Albion 1 : 1 Liverpool
01.02.2014 16:00 Cardiff City 2 : 1 Norwich City
01.02.2014 16:00 Everton 2 : 1 Aston Villa
01.02.2014 16:00 Fulham 0 : 3 Southampton
01.02.2014 16:00 Hull City 1 : 1 Tottenham
01.02.2014 16:00 Stoke 2 : 1 Manchester United
01.02.2014 13:45 Newcastle United 0 : 3 Sunderland
01.02.2014 13:45 West Ham United 2 : 0 Swansea City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.01.2014 20:45 Aston Villa 4 : 3 West Bromwich Albion
29.01.2014 20:45 Chelsea 0 : 0 West Ham United
29.01.2014 20:45 Chelsea 0 : 0 West Ham United
29.01.2014 20:45 Sunderland 1 : 0 Stoke
29.01.2014 20:45 Tottenham 1 : 5 Manchester City
28.01.2014 21:00 Crystal Palace 1 : 0 Hull City
28.01.2014 21:00 Crystal Palace 1 : 0 Hull City
28.01.2014 21:00 Liverpool 4 : 0 Everton
28.01.2014 20:45 Manchester United 2 : 0 Cardiff City
28.01.2014 20:45 Norwich City 0 : 0 Newcastle United
28.01.2014 20:45 Southampton 2 : 2 Arsenal Londyn
28.01.2014 20:45 Swansea City 2 : 0 Fulham
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.01.2014 21:00 West Bromwich Albion 1 : 1 Everton
19.01.2014 17:00 Chelsea 3 : 1 Manchester United
19.01.2014 14:30 Swansea City 1 : 3 Tottenham
18.01.2014 18:30 Liverpool 2 : 2 Aston Villa
18.01.2014 16:00 Arsenal Londyn 2 : 0 Fulham
18.01.2014 16:00 Crystal Palace 1 : 0 Stoke
18.01.2014 16:00 Manchester City 4 : 2 Cardiff City
18.01.2014 16:00 Norwich City 1 : 0 Hull City
18.01.2014 16:00 West Ham United 1 : 3 Newcastle United
18.01.2014 13:45 Sunderland 2 : 2 Southampton
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13.01.2014 21:00 Aston Villa 1 : 2 Arsenal Londyn
12.01.2014 17:10 Stoke 3 : 5 Liverpool
12.01.2014 15:05 Newcastle United 0 : 2 Manchester City
11.01.2014 18:30 Manchester United 2 : 0 Swansea City
11.01.2014 16:00 Cardiff City 0 : 2 West Ham United
11.01.2014 16:00 Everton 2 : 0 Norwich City
11.01.2014 16:00 Fulham 1 : 4 Sunderland
11.01.2014 16:00 Southampton 1 : 0 West Bromwich Albion
11.01.2014 16:00 Tottenham 2 : 0 Crystal Palace
11.01.2014 13:45 Hull City 0 : 2 Chelsea
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.01.2014 18:30 Manchester United 1 : 2 Tottenham
01.01.2014 16:00 Arsenal Londyn 2 : 0 Cardiff City
01.01.2014 16:00 Crystal Palace 1 : 1 Norwich City
01.01.2014 16:00 Fulham 2 : 1 West Ham United
01.01.2014 16:00 Liverpool 2 : 0 Hull City
01.01.2014 16:00 Southampton 0 : 3 Chelsea
01.01.2014 16:00 Stoke 1 : 1 Everton
01.01.2014 16:00 Sunderland 0 : 1 Aston Villa
01.01.2014 16:00 West Bromwich Albion 1 : 0 Newcastle United
01.01.2014 13:45 Swansea City 2 : 3 Manchester City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.12.2013 17:00 Chelsea 2 : 1 Liverpool
29.12.2013 17:00 Tottenham 3 : 0 Stoke
29.12.2013 14:30 Everton 2 : 1 Southampton
29.12.2013 14:30 Newcastle United 0 : 1 Arsenal Londyn
28.12.2013 18:30 Cardiff City 2 : 2 Sunderland
28.12.2013 16:00 Aston Villa 1 : 1 Swansea City
28.12.2013 16:00 Hull City 6 : 0 Fulham
28.12.2013 16:00 Manchester City 1 : 0 Crystal Palace
28.12.2013 16:00 Norwich City 0 : 1 Manchester United
28.12.2013 13:45 West Ham United 3 : 3 West Bromwich Albion
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.12.2013 18:30 Manchester City 2 : 1 Liverpool
26.12.2013 16:00 Aston Villa 0 : 1 Crystal Palace
26.12.2013 16:00 Cardiff City 0 : 3 Southampton
26.12.2013 16:00 Chelsea 1 : 0 Swansea City
26.12.2013 16:00 Everton 0 : 1 Sunderland
26.12.2013 16:00 Newcastle United 5 : 1 Stoke
26.12.2013 16:00 Norwich City 1 : 2 Fulham
26.12.2013 16:00 Tottenham 1 : 1 West Bromwich Albion
26.12.2013 16:00 West Ham United 1 : 3 Arsenal Londyn
26.12.2013 13:45 Hull City 2 : 3 Manchester United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.12.2013 21:00 Arsenal Londyn 0 : 0 Chelsea
22.12.2013 17:00 Swansea City 1 : 1 Everton
22.12.2013 14:30 Southampton 2 : 3 Tottenham
21.12.2013 16:00 Crystal Palace 0 : 3 Newcastle United
21.12.2013 16:00 Sunderland 0 : 0 Norwich City
21.12.2013 16:00 Fulham 2 : 4 Manchester City
21.12.2013 16:00 Manchester United 3 : 1 West Ham United
21.12.2013 16:00 Stoke 2 : 1 Aston Villa
21.12.2013 16:00 West Bromwich Albion 1 : 1 Hull City
21.12.2013 13:45 Liverpool 3 : 1 Cardiff City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.12.2013 17:00 Tottenham 0 : 5 Liverpool
15.12.2013 14:30 Aston Villa 0 : 3 Manchester United
15.12.2013 14:30 Norwich City 1 : 1 Swansea City
14.12.2013 18:30 Hull City 0 : 0 Stoke
14.12.2013 16:00 Cardiff City 1 : 0 West Bromwich Albion
14.12.2013 16:00 Chelsea 2 : 1 Crystal Palace
14.12.2013 16:00 Everton 4 : 1 Fulham
14.12.2013 16:00 Newcastle United 1 : 1 Southampton
14.12.2013 16:00 West Ham United 0 : 0 Sunderland
14.12.2013 13:45 Manchester City 6 : 3 Arsenal Londyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.12.2013 21:00 Swansea City 1 : 1 Hull City
08.12.2013 17:00 Arsenal Londyn 1 : 1 Everton
08.12.2013 14:30 Fulham 2 : 0 Aston Villa
07.12.2013 18:30 Sunderland 1 : 2 Tottenham
07.12.2013 16:00 Crystal Palace 2 : 0 Cardiff City
07.12.2013 16:00 Liverpool 4 : 1 West Ham United
07.12.2013 16:00 Southampton 1 : 1 Manchester City
07.12.2013 16:00 Stoke 3 : 2 Chelsea
07.12.2013 16:00 West Bromwich Albion 0 : 2 Norwich City
07.12.2013 13:45 Manchester United 0 : 1 Newcastle United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.12.2013 21:00 Fulham 1 : 2 Tottenham
04.12.2013 21:00 West Bromwich Albion 2 : 3 Manchester City
04.12.2013 20:45 Arsenal Londyn 2 : 0 Hull City
04.12.2013 20:45 Liverpool 5 : 1 Norwich City
04.12.2013 20:45 Manchester United 0 : 1 Everton
04.12.2013 20:45 Southampton 2 : 3 Aston Villa
04.12.2013 20:45 Southampton 2 : 3 Aston Villa
04.12.2013 20:45 Stoke 0 : 0 Cardiff City
04.12.2013 20:45 Sunderland 3 : 4 Chelsea
04.12.2013 20:45 Swansea City 3 : 0 Newcastle United
03.12.2013 21:00 Crystal Palace 1 : 0 West Ham United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.12.2013 17:10 Manchester City 3 : 0 Swansea City
01.12.2013 17:10 Chelsea 3 : 1 Southampton
01.12.2013 15:05 Hull City 3 : 1 Liverpool
01.12.2013 13:00 Tottenham 2 : 2 Manchester United
30.11.2013 18:30 Newcastle United 2 : 1 West Bromwich Albion
30.11.2013 16:00 Cardiff City 0 : 3 Arsenal Londyn
30.11.2013 16:00 Aston Villa 0 : 0 Sunderland
30.11.2013 16:00 Norwich City 1 : 0 Crystal Palace
30.11.2013 16:00 Everton 4 : 0 Stoke
30.11.2013 16:00 West Ham United 3 : 0 Fulham
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.11.2013 21:00 West Bromwich Albion 2 : 2 Aston Villa
24.11.2013 17:00 Cardiff City 2 : 2 Manchester United
24.11.2013 14:30 Manchester City 6 : 0 Tottenham
23.11.2013 18:30 West Ham United 0 : 3 Chelsea
23.11.2013 16:00 Arsenal Londyn 2 : 0 Southampton
23.11.2013 16:00 Fulham 1 : 2 Swansea City
23.11.2013 16:00 Stoke 2 : 0 Sunderland
23.11.2013 16:00 Newcastle United 2 : 1 Norwich City
23.11.2013 16:00 Hull City 0 : 1 Crystal Palace
23.11.2013 13:45 Everton 3 : 3 Liverpool
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10.11.2013 17:00 Swansea City 3 : 3 Stoke
10.11.2013 17:00 Manchester United 1 : 0 Arsenal Londyn
10.11.2013 15:00 Sunderland 1 : 0 Manchester City
10.11.2013 13:00 Tottenham 0 : 1 Newcastle United
09.11.2013 18:30 Norwich City 3 : 1 West Ham United
09.11.2013 16:00 Liverpool 4 : 0 Fulham
09.11.2013 16:00 Southampton 4 : 1 Hull City
09.11.2013 16:00 Crystal Palace 0 : 0 Everton
09.11.2013 16:00 Aston Villa 2 : 0 Cardiff City
09.11.2013 16:00 Chelsea 2 : 2 West Bromwich Albion
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.11.2013 17:00 Cardiff City 1 : 0 Swansea City
03.11.2013 14:30 Everton 0 : 0 Tottenham
02.11.2013 18:30 Arsenal Londyn 2 : 0 Liverpool
02.11.2013 16:00 West Ham United 0 : 0 Aston Villa
02.11.2013 16:00 Hull City 1 : 0 Sunderland
02.11.2013 16:00 Stoke 1 : 1 Southampton
02.11.2013 16:00 Manchester City 7 : 0 Norwich City
02.11.2013 16:00 West Bromwich Albion 2 : 0 Crystal Palace
02.11.2013 16:00 Fulham 1 : 3 Manchester United
02.11.2013 13:45 Newcastle United 2 : 0 Chelsea
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.10.2013 17:00 Chelsea 2 : 1 Manchester City
27.10.2013 17:00 Swansea City 0 : 0 West Ham United
27.10.2013 17:00 Tottenham 1 : 0 Hull City
27.10.2013 14:30 Sunderland 2 : 1 Newcastle United
26.10.2013 18:30 Southampton 2 : 0 Fulham
26.10.2013 16:00 Aston Villa 0 : 2 Everton
26.10.2013 16:00 Norwich City 0 : 0 Cardiff City
26.10.2013 16:00 Manchester United 3 : 2 Stoke
26.10.2013 16:00 Liverpool 4 : 1 West Bromwich Albion
26.10.2013 13:45 Crystal Palace 0 : 2 Arsenal Londyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.10.2013 21:00 Crystal Palace 1 : 4 Fulham
20.10.2013 17:00 Aston Villa 0 : 2 Tottenham
19.10.2013 18:30 West Ham United 1 : 3 Manchester City
19.10.2013 16:00 Chelsea 4 : 1 Cardiff City
19.10.2013 16:00 Swansea City 4 : 0 Sunderland
19.10.2013 16:00 Manchester United 1 : 1 Southampton
19.10.2013 16:00 Stoke 0 : 0 West Bromwich Albion
19.10.2013 16:00 Arsenal Londyn 4 : 1 Norwich City
19.10.2013 16:00 Everton 2 : 1 Hull City
19.10.2013 13:45 Newcastle United 2 : 2 Liverpool
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.10.2013 17:00 West Bromwich Albion 1 : 1 Arsenal Londyn
06.10.2013 17:00 Tottenham 0 : 3 West Ham United
06.10.2013 14:30 Southampton 2 : 0 Swansea City
06.10.2013 14:30 Norwich City 1 : 3 Chelsea
05.10.2013 18:30 Sunderland 1 : 2 Manchester United
05.10.2013 16:00 Cardiff City 1 : 2 Newcastle United
05.10.2013 16:00 Liverpool 3 : 1 Crystal Palace
05.10.2013 16:00 Fulham 1 : 0 Stoke
05.10.2013 16:00 Hull City 0 : 0 Aston Villa
05.10.2013 13:45 Manchester City 3 : 1 Everton
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.09.2013 21:00 Everton 3 : 2 Newcastle United
29.09.2013 17:00 Sunderland 1 : 3 Liverpool
29.09.2013 14:30 Stoke 0 : 1 Norwich City
28.09.2013 18:30 Swansea City 1 : 2 Arsenal Londyn
28.09.2013 16:00 Hull City 1 : 0 West Ham United
28.09.2013 16:00 Manchester United 1 : 2 West Bromwich Albion
28.09.2013 16:00 Aston Villa 3 : 2 Manchester City
28.09.2013 16:00 Fulham 1 : 2 Cardiff City
28.09.2013 16:00 Southampton 2 : 0 Crystal Palace
28.09.2013 13:45 Tottenham 1 : 1 Chelsea
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2013 17:00 Cardiff City 0 : 1 Tottenham
22.09.2013 17:00 Manchester City 4 : 1 Manchester United
22.09.2013 14:30 Arsenal Londyn 3 : 1 Stoke
22.09.2013 14:30 Crystal Palace 0 : 2 Swansea City
21.09.2013 18:30 Chelsea 2 : 0 Fulham
21.09.2013 16:00 Newcastle United 2 : 3 Hull City
21.09.2013 16:00 West Bromwich Albion 3 : 0 Sunderland
21.09.2013 16:00 West Ham United 2 : 3 Everton
21.09.2013 16:00 Liverpool 0 : 1 Southampton
21.09.2013 13:45 Norwich City 0 : 1 Aston Villa
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.09.2013 21:00 Swansea City 2 : 2 Liverpool
15.09.2013 17:00 Southampton 0 : 0 West Ham United
14.09.2013 18:30 Everton 1 : 0 Chelsea
14.09.2013 16:00 Sunderland 1 : 3 Arsenal Londyn
14.09.2013 16:00 Hull City 1 : 1 Cardiff City
14.09.2013 16:00 Aston Villa 1 : 2 Newcastle United
14.09.2013 16:00 Stoke 0 : 0 Manchester City
14.09.2013 16:00 Fulham 1 : 1 West Bromwich Albion
14.09.2013 16:00 Tottenham 2 : 0 Norwich City
14.09.2013 13:45 Manchester United 2 : 0 Crystal Palace
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.09.2013 17:00 Arsenal Londyn 1 : 0 Tottenham
01.09.2013 14:30 West Bromwich Albion 0 : 2 Swansea City
01.09.2013 14:30 Liverpool 1 : 0 Manchester United
31.08.2013 18:30 Crystal Palace 3 : 1 Sunderland
31.08.2013 16:00 Newcastle United 1 : 0 Fulham
31.08.2013 16:00 Cardiff City 0 : 0 Everton
31.08.2013 16:00 Norwich City 1 : 0 Southampton
31.08.2013 16:00 West Ham United 0 : 1 Stoke
31.08.2013 13:45 Manchester City 2 : 0 Hull City
21.08.2013 20:45 Chelsea 2 : 1 Aston Villa
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.08.2013 21:00 Manchester United 0 : 0 Chelsea
25.08.2013 17:00 Cardiff City 3 : 2 Manchester City
25.08.2013 17:00 Tottenham 1 : 0 Swansea City
24.08.2013 18:30 Aston Villa 0 : 1 Liverpool
24.08.2013 16:00 Newcastle United 0 : 0 West Ham United
24.08.2013 16:00 Stoke City 2 : 1 Crystal Palace
24.08.2013 16:00 Hull City 1 : 0 Norwich City
24.08.2013 16:00 Southampton 1 : 1 Sunderland
24.08.2013 16:00 Everton 0 : 0 West Bromwich Albion
24.08.2013 13:45 Fulham 1 : 3 Arsenal Londyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.08.2013 21:00 Manchester City 4 : 0 Newcastle United
18.08.2013 17:00 Chelsea 2 : 0 Hull City
18.08.2013 14:30 Crystal Palace 0 : 1 Tottenham
17.08.2013 18:30 Swansea City 1 : 4 Manchester United
17.08.2013 16:00 Arsenal Londyn 1 : 3 Aston Villa
17.08.2013 16:00 Norwich City 2 : 2 Everton
17.08.2013 16:00 Sunderland 0 : 1 Fulham
17.08.2013 16:00 West Bromwich Albion 0 : 1 Southampton
17.08.2013 16:00 West Ham United 2 : 0 Cardiff City
17.08.2013 13:45 Liverpool 1 : 0 Stoke
drużyna mecze bramki punkty
1. Liverpool 34 93-42 77
2. Chelsea 35 67-26 75
3. Manchester City 33 88-34 71
4. Arsenal Londyn 34 59-41 67
5. Everton 34 55-34 66
6. Tottenham 35 51-49 63
7. Manchester United 33 56-38 57
8. Southampton 35 50-45 49
9. Newcastle United 35 39-54 46
10. Stoke City 35 39-49 44
11. Crystal Palace 35 28-41 43
12. West Ham United 35 38-48 37
13. Swansea City 35 47-51 36
14. Hull City 33 34-40 36
15. Aston Villa 34 35-49 34
16. West Bromwich Albion 33 40-51 33
17. Norwich City 32 26-53 32
18. Cardiff City 35 31-65 30
19. Fulham 35 35-77 30
20. Sunderland 34 33-57 29

Wyniki

Tabele

<Bundesliga
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.04.2014 17:30 VfB Stuttgart - : - Schalke
20.04.2014 15:30 FC Norymberga - : - Bayer Leverkusen
19.04.2014 18:30 HSV Hamburg 1 : 3 VfL Wolfsburg
19.04.2014 15:30 Borussia Dortmund 4 : 2 FSV Mainz
19.04.2014 15:30 Eintracht Braunschweig 0 : 2 Bayern Monachium
19.04.2014 15:30 FC Augsburg 0 : 0 Hertha Berlin
19.04.2014 15:30 SC Freiburg 4 : 2 Borussia M'gladbach
19.04.2014 15:30 Werder Brema 3 : 1 1899 Hoffenheim
17.04.2014 20:30 Eintracht Frankfurt 2 : 3 Hannover
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13.04.2014 17:30 1899 Hoffenheim 2 : 0 FC Augsburg
13.04.2014 15:30 Bayer Leverkusen 2 : 1 Hertha Berlin
12.04.2014 18:30 Bayern Monachium 0 : 3 Borussia Dortmund
12.04.2014 15:30 FSV Mainz 3 : 0 Werder Brema
12.04.2014 15:30 Borussia M'gladbach 1 : 1 VfB Stuttgart
12.04.2014 15:30 Hannover 2 : 1 HSV Hamburg
12.04.2014 15:30 SC Freiburg 2 : 0 Eintracht Braunschweig
12.04.2014 15:30 VfL Wolfsburg 4 : 1 FC Norymberga
11.04.2014 20:30 Schalke 2 : 0 Eintracht Frankfurt
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.04.2014 17:30 Hertha Berlin 1 : 1 1899 Hoffenheim
06.04.2014 15:30 Eintracht Braunschweig 3 : 0 Hannover
05.04.2014 18:30 Borussia Dortmund 2 : 1 VfL Wolfsburg
05.04.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 2 : 0 FSV Mainz
05.04.2014 15:30 FC Augsburg 1 : 0 Bayern Monachium
05.04.2014 15:30 FC Norymberga 0 : 2 Borussia M'gladbach
05.04.2014 15:30 VfB Stuttgart 2 : 0 SC Freiburg
05.04.2014 15:30 Werder Brema 1 : 1 Schalke
04.04.2014 20:30 HSV Hamburg 2 : 1 Bayer Leverkusen
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.03.2014 17:30 Hannover 1 : 2 Werder Brema
30.03.2014 15:30 Borussia M'gladbach 3 : 1 HSV Hamburg
29.03.2014 18:30 SC Freiburg 3 : 2 FC Norymberga
29.03.2014 15:30 FSV Mainz 3 : 0 FC Augsburg
29.03.2014 15:30 Bayer Leverkusen 1 : 1 Eintracht Braunschweig
29.03.2014 15:30 Bayern Monachium 3 : 3 1899 Hoffenheim
29.03.2014 15:30 VfB Stuttgart 2 : 3 Borussia Dortmund
29.03.2014 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 1 Eintracht Frankfurt
28.03.2014 20:30 Schalke 2 : 0 Hertha Berlin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.03.2014 20:00 Eintracht Frankfurt 1 : 0 Borussia M'gladbach
26.03.2014 20:00 FC Augsburg 1 : 3 Bayer Leverkusen
26.03.2014 20:00 FC Norymberga 2 : 0 VfB Stuttgart
26.03.2014 20:00 HSV Hamburg 1 : 1 SC Freiburg
26.03.2014 20:00 1899 Hoffenheim 3 : 1 Hannover
25.03.2014 20:00 Borussia Dortmund 0 : 0 Schalke
25.03.2014 20:00 Eintracht Braunschweig 3 : 1 FSV Mainz
25.03.2014 20:00 Hertha Berlin 1 : 3 Bayern Monachium
25.03.2014 20:00 Werder Brema 1 : 3 VfL Wolfsburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.03.2014 17:30 Bayer Leverkusen 2 : 3 1899 Hoffenheim
23.03.2014 15:30 FC Norymberga 2 : 5 Eintracht Frankfurt
22.03.2014 18:30 Borussia M'gladbach 3 : 0 Hertha Berlin
22.03.2014 15:30 FSV Mainz 0 : 2 Bayer Leverkusen
22.03.2014 15:30 Hannover 0 : 3 Borussia Dortmund
22.03.2014 15:30 Schalke 3 : 1 Eintracht Braunschweig
22.03.2014 15:30 VfB Stuttgart 1 : 0 HSV Hamburg
22.03.2014 15:30 VfL Wolfsburg 1 : 1 FC Augsburg
21.03.2014 20:30 SC Freiburg 3 : 1 Werder Brema
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.03.2014 17:30 Eintracht Frankfurt 1 : 4 SC Freiburg
16.03.2014 15:30 HSV Hamburg 2 : 1 FC Norymberga
15.03.2014 18:30 Bayern Monachium 2 : 1 Bayer Leverkusen
15.03.2014 15:30 Borussia Dortmund 1 : 2 Borussia M'gladbach
15.03.2014 15:30 Eintracht Braunschweig 1 : 1 VfL Wolfsburg
15.03.2014 15:30 Hertha Berlin 0 : 3 Hannover
15.03.2014 15:30 1899 Hoffenheim 2 : 4 FSV Mainz
15.03.2014 15:30 Werder Brema 1 : 1 VfB Stuttgart
14.03.2014 20:30 FC Augsburg 1 : 2 Schalke
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.03.2014 17:30 FSV Mainz 1 : 1 Hertha Berlin
09.03.2014 15:30 SC Freiburg 0 : 1 Borussia Dortmund
08.03.2014 18:30 FC Norymberga 0 : 2 Werder Brema
08.03.2014 15:30 Borussia M'gladbach 1 : 2 FC Augsburg
08.03.2014 15:30 HSV Hamburg 1 : 1 Eintracht Frankfurt
08.03.2014 15:30 Hannover 1 : 1 Bayer Leverkusen
08.03.2014 15:30 Schalke 4 : 0 1899 Hoffenheim
08.03.2014 15:30 VfB Stuttgart 2 : 2 Eintracht Braunschweig
08.03.2014 15:30 VfL Wolfsburg 1 : 6 Bayern Monachium
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.03.2014 17:30 Eintracht Frankfurt 2 : 1 VfB Stuttgart
02.03.2014 15:30 1899 Hoffenheim 6 : 2 VfL Wolfsburg
01.03.2014 18:30 Bayern Monachium 5 : 1 Schalke
01.03.2014 15:30 Bayer Leverkusen 0 : 1 FSV Mainz
01.03.2014 15:30 Borussia Dortmund 3 : 0 FC Norymberga
01.03.2014 15:30 Eintracht Braunschweig 1 : 1 Borussia M'gladbach
01.03.2014 15:30 FC Augsburg 1 : 1 Hannover
01.03.2014 15:30 Werder Brema 1 : 0 HSV Hamburg
28.02.2014 20:30 Hertha Berlin 0 : 0 SC Freiburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.02.2014 17:30 Hannover 0 : 4 Bayern Monachium
23.02.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 0 : 0 Werder Brema
22.02.2014 18:30 VfL Wolfsburg 3 : 1 Bayer Leverkusen
22.02.2014 15:30 Borussia M'gladbach 2 : 2 1899 Hoffenheim
22.02.2014 15:30 FC Norymberga 2 : 1 Eintracht Braunschweig
22.02.2014 15:30 HSV Hamburg 3 : 0 Borussia Dortmund
22.02.2014 15:30 SC Freiburg 2 : 4 FC Augsburg
22.02.2014 15:30 VfB Stuttgart 1 : 2 Hertha Berlin
21.02.2014 20:30 Schalke 0 : 0 FSV Mainz
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.02.2014 17:30 Hertha Berlin 1 : 2 VfL Wolfsburg
16.02.2014 15:30 FC Augsburg 0 : 1 FC Norymberga
15.02.2014 18:30 Bayer Leverkusen 1 : 2 Schalke
15.02.2014 15:30 Bayern Monachium 4 : 0 SC Freiburg
15.02.2014 15:30 Borussia Dortmund 4 : 0 Eintracht Frankfurt
15.02.2014 15:30 Eintracht Braunschweig 4 : 2 HSV Hamburg
15.02.2014 15:30 1899 Hoffenheim 4 : 1 VfB Stuttgart
15.02.2014 15:30 Werder Brema 1 : 1 Borussia M'gladbach
14.02.2014 20:30 FSV Mainz 2 : 0 Hannover
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.02.2014 17:30 Schalke 2 : 0 Hannover
09.02.2014 15:30 VfB Stuttgart 1 : 4 FC Augsburg
08.02.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 3 : 0 Eintracht Braunschweig
08.02.2014 15:30 FC Norymberga 0 : 2 Bayern Monachium
08.02.2014 15:30 SC Freiburg 1 : 1 1899 Hoffenheim
08.02.2014 15:30 VfL Wolfsburg 3 : 0 FSV Mainz
08.02.2014 15:30 Werder Brema 1 : 5 Borussia Dortmund
08.02.2014 15:30 HSV Hamburg 0 : 3 Hertha Berlin
07.02.2014 20:30 Borussia M'gladbach 0 : 1 Bayer Leverkusen
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.02.2014 17:30 Bayern Monachium 5 : 0 Eintracht Frankfurt
02.02.2014 15:30 Hertha Berlin 1 : 3 FC Norymberga
01.02.2014 18:30 Hannover 3 : 1 Borussia M'gladbach
01.02.2014 15:30 FSV Mainz 2 : 0 SC Freiburg
01.02.2014 15:30 1899 Hoffenheim 3 : 0 HSV Hamburg
01.02.2014 15:30 Bayer Leverkusen 2 : 2 VfB Stuttgart
01.02.2014 15:30 FC Augsburg 3 : 1 Werder Brema
01.02.2014 15:30 Schalke 2 : 1 VfL Wolfsburg
31.01.2014 20:30 Eintracht Braunschweig 1 : 2 Borussia Dortmund
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.01.2014 17:30 HSV Hamburg 0 : 3 Schalke
26.01.2014 15:30 Werder Brema 0 : 0 Eintracht Braunschweig
25.01.2014 18:30 Eintracht Frankfurt 1 : 0 Hertha Berlin
25.01.2014 15:30 Borussia Dortmund 2 : 2 FC Augsburg
25.01.2014 15:30 FC Norymberga 4 : 0 1899 Hoffenheim
25.01.2014 15:30 SC Freiburg 3 : 2 Bayer Leverkusen
25.01.2014 15:30 VfB Stuttgart 1 : 2 FSV Mainz
25.01.2014 15:30 VfL Wolfsburg 1 : 3 Hannover
24.01.2014 20:30 Borussia M'gladbach 0 : 2 Bayern Monachium
24.01.2014 20:30 Borussia M'gladbach 0 : 2 Bayern Monachium
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.01.2014 20:00 VfB Stuttgart 1 : 2 Bayern Monachium
22.12.2013 15:30 Borussia M'gladbach 2 : 2 VfL Wolfsburg
21.12.2013 18:30 FC Norymberga 0 : 0 Schalke
21.12.2013 15:30 Borussia Dortmund 1 : 2 Hertha Berlin
21.12.2013 15:30 Eintracht Braunschweig 1 : 0 1899 Hoffenheim
21.12.2013 15:30 HSV Hamburg 2 : 3 FSV Mainz
21.12.2013 15:30 SC Freiburg 2 : 1 Hannover
21.12.2013 15:30 Werder Brema 1 : 0 Bayer Leverkusen
20.12.2013 20:30 Eintracht Frankfurt 1 : 1 FC Augsburg
20.12.2013 20:30 Eintracht Frankfurt 1 : 1 FC Augsburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.12.2013 17:30 Bayer Leverkusen 0 : 1 Eintracht Frankfurt
15.12.2013 15:30 Schalke 2 : 0 SC Freiburg
14.12.2013 18:30 VfL Wolfsburg 3 : 1 VfB Stuttgart
14.12.2013 15:30 Bayern Monachium 3 : 1 HSV Hamburg
14.12.2013 15:30 Hannover 3 : 3 FC Norymberga
14.12.2013 15:30 1899 Hoffenheim 2 : 2 Borussia Dortmund
14.12.2013 15:30 FSV Mainz 0 : 0 Borussia M'gladbach
14.12.2013 15:30 FC Augsburg 4 : 1 Eintracht Braunschweig
13.12.2013 20:30 Hertha Berlin 3 : 2 Werder Brema
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.12.2013 17:30 Eintracht Braunschweig 0 : 2 Hertha Berlin
08.12.2013 15:30 SC Freiburg 0 : 3 VfL Wolfsburg
07.12.2013 18:30 Borussia Dortmund 0 : 1 Bayer Leverkusen
07.12.2013 15:30 Borussia M'gladbach 2 : 1 Schalke
07.12.2013 15:30 Eintracht Frankfurt 1 : 2 1899 Hoffenheim
07.12.2013 15:30 HSV Hamburg 0 : 1 FC Augsburg
07.12.2013 15:30 VfB Stuttgart 4 : 2 Hannover
07.12.2013 15:30 Werder Brema 0 : 7 Bayern Monachium
06.12.2013 20:30 FC Norymberga 1 : 1 FSV Mainz
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.12.2013 18:30 Borussia M'gladbach 1 : 0 SC Freiburg
01.12.2013 15:30 Hannover 2 : 0 Eintracht Frankfurt
30.11.2013 18:30 Schalke 3 : 0 VfB Stuttgart
30.11.2013 15:30 Bayern Monachium 2 : 0 Eintracht Braunschweig
30.11.2013 15:30 FSV Mainz 1 : 3 Borussia Dortmund
30.11.2013 15:30 Bayer Leverkusen 3 : 0 FC Norymberga
30.11.2013 15:30 1899 Hoffenheim 4 : 4 Werder Brema
30.11.2013 15:30 Hertha Berlin 0 : 0 FC Augsburg
29.11.2013 20:30 VfL Wolfsburg 1 : 1 HSV Hamburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.11.2013 17:30 Werder Brema 2 : 3 FSV Mainz
24.11.2013 15:30 HSV Hamburg 3 : 1 Hannover
23.11.2013 18:30 Borussia Dortmund 0 : 3 Bayern Monachium
23.11.2013 15:30 FC Norymberga 1 : 1 VfL Wolfsburg
23.11.2013 15:30 Hertha Berlin 0 : 1 Bayer Leverkusen
23.11.2013 15:30 Eintracht Braunschweig 0 : 1 SC Freiburg
23.11.2013 15:30 FC Augsburg 2 : 0 1899 Hoffenheim
23.11.2013 15:30 Eintracht Frankfurt 3 : 3 Schalke
22.11.2013 20:30 VfB Stuttgart 0 : 2 Borussia M'gladbach
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10.11.2013 17:30 SC Freiburg 1 : 3 VfB Stuttgart
10.11.2013 15:30 FSV Mainz 1 : 0 Eintracht Frankfurt
09.11.2013 18:30 Borussia M'gladbach 3 : 1 FC Norymberga
09.11.2013 15:30 Schalke 3 : 1 Werder Brema
09.11.2013 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 1 Borussia Dortmund
09.11.2013 15:30 Bayer Leverkusen 5 : 3 HSV Hamburg
09.11.2013 15:30 1899 Hoffenheim 2 : 3 Hertha Berlin
09.11.2013 15:30 Bayern Monachium 3 : 0 FC Augsburg
08.11.2013 20:30 Hannover 0 : 0 Eintracht Braunschweig
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.11.2013 17:30 Werder Brema 3 : 2 Hannover
03.11.2013 15:30 FC Augsburg 2 : 1 FSV Mainz
02.11.2013 18:30 Eintracht Frankfurt 1 : 2 VfL Wolfsburg
02.11.2013 15:30 FC Norymberga 0 : 3 SC Freiburg
02.11.2013 15:30 Hertha Berlin 0 : 2 Schalke
02.11.2013 15:30 HSV Hamburg 0 : 2 Borussia M'gladbach
02.11.2013 15:30 1899 Hoffenheim 1 : 2 Bayern Monachium
02.11.2013 15:30 Eintracht Braunschweig 1 : 0 Bayer Leverkusen
01.11.2013 20:30 Borussia Dortmund 6 : 1 VfB Stuttgart
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.10.2013 17:30 Borussia M'gladbach 4 : 1 Eintracht Frankfurt
27.10.2013 15:30 SC Freiburg 0 : 3 HSV Hamburg
26.10.2013 18:30 VfL Wolfsburg 3 : 0 Werder Brema
26.10.2013 15:30 Schalke 1 : 3 Borussia Dortmund
26.10.2013 15:30 FSV Mainz 2 : 0 Eintracht Braunschweig
26.10.2013 15:30 Bayer Leverkusen 2 : 1 FC Augsburg
26.10.2013 15:30 Bayern Monachium 3 : 2 Hertha Berlin
26.10.2013 15:30 Hannover 1 : 4 1899 Hoffenheim
25.10.2013 20:30 VfB Stuttgart 1 : 1 FC Norymberga
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2013 17:30 FC Augsburg 1 : 2 VfL Wolfsburg
20.10.2013 15:30 HSV Hamburg 3 : 3 VfB Stuttgart
19.10.2013 18:30 Hertha Berlin 1 : 0 Borussia M'gladbach
19.10.2013 15:30 Eintracht Braunschweig 2 : 3 Schalke
19.10.2013 15:30 Bayern Monachium 4 : 1 FSV Mainz
19.10.2013 15:30 Borussia Dortmund 1 : 0 Hannover
19.10.2013 15:30 Eintracht Frankfurt 1 : 1 FC Norymberga
19.10.2013 15:30 Werder Brema 0 : 0 SC Freiburg
18.10.2013 20:30 1899 Hoffenheim 1 : 2 Bayer Leverkusen
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.10.2013 17:30 SC Freiburg 1 : 1 Eintracht Frankfurt
06.10.2013 15:30 FC Norymberga 0 : 5 HSV Hamburg
05.10.2013 18:30 Bayer Leverkusen 1 : 1 Bayern Monachium
05.10.2013 15:30 FSV Mainz 2 : 2 1899 Hoffenheim
05.10.2013 15:30 Schalke 4 : 1 FC Augsburg
05.10.2013 15:30 VfB Stuttgart 1 : 1 Werder Brema
05.10.2013 15:30 VfL Wolfsburg 0 : 2 Eintracht Braunschweig
05.10.2013 15:30 Borussia M'gladbach 2 : 0 Borussia Dortmund
04.10.2013 20:30 Hannover 1 : 1 Hertha Berlin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.09.2013 17:30 Eintracht Braunschweig 0 : 4 VfB Stuttgart
29.09.2013 15:30 Werder Brema 3 : 3 FC Norymberga
28.09.2013 18:30 Eintracht Frankfurt 2 : 2 HSV Hamburg
28.09.2013 15:30 Hertha Berlin 3 : 1 FSV Mainz
28.09.2013 15:30 1899 Hoffenheim 3 : 3 Schalke
28.09.2013 15:30 Borussia Dortmund 5 : 0 SC Freiburg
28.09.2013 15:30 Bayern Monachium 1 : 0 VfL Wolfsburg
28.09.2013 15:30 Bayer Leverkusen 2 : 0 Hannover
27.09.2013 20:30 FC Augsburg 2 : 2 Borussia M'gladbach
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2013 17:30 VfB Stuttgart 1 : 1 Eintracht Frankfurt
22.09.2013 15:30 SC Freiburg 1 : 1 Hertha Berlin
21.09.2013 18:30 Schalke 0 : 4 Bayern Monachium
21.09.2013 15:30 FSV Mainz 1 : 4 Bayer Leverkusen
21.09.2013 15:30 FC Norymberga 1 : 1 Borussia Dortmund
21.09.2013 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 1 1899 Hoffenheim
21.09.2013 15:30 HSV Hamburg 0 : 2 Werder Brema
21.09.2013 15:30 Hannover 2 : 1 FC Augsburg
20.09.2013 20:30 Borussia M'gladbach 4 : 1 Eintracht Braunschweig
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2013 17:30 Eintracht Braunschweig 1 : 1 FC Norymberga
15.09.2013 15:30 Bayer Leverkusen 3 : 1 VfL Wolfsburg
15.09.2013 15:30 1899 Hoffenheim 2 : 1 Borussia M'gladbach
14.09.2013 18:30 Borussia Dortmund 6 : 2 HSV Hamburg
14.09.2013 15:30 Werder Brema 0 : 3 Eintracht Frankfurt
14.09.2013 15:30 FC Augsburg 2 : 1 SC Freiburg
14.09.2013 15:30 Bayern Monachium 2 : 0 Hannover
14.09.2013 15:30 FSV Mainz 0 : 1 Schalke
13.09.2013 20:30 Hertha Berlin 0 : 1 VfB Stuttgart
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.09.2013 17:30 Eintracht Frankfurt 1 : 2 Borussia Dortmund
01.09.2013 15:30 VfB Stuttgart 6 : 2 1899 Hoffenheim
31.08.2013 18:30 Schalke 2 : 0 Bayer Leverkusen
31.08.2013 15:30 HSV Hamburg 4 : 0 Eintracht Braunschweig
31.08.2013 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 0 Hertha Berlin
31.08.2013 15:30 Borussia M'gladbach 4 : 1 Werder Brema
31.08.2013 15:30 Hannover 4 : 1 FSV Mainz
31.08.2013 15:30 FC Norymberga 0 : 1 FC Augsburg
27.08.2013 18:30 SC Freiburg 1 : 1 Bayern Monachium
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.08.2013 17:30 FC Augsburg 2 : 1 VfB Stuttgart
25.08.2013 15:30 Eintracht Braunschweig 0 : 2 Eintracht Frankfurt
24.08.2013 18:30 Hertha Berlin 1 : 0 HSV Hamburg
24.08.2013 15:30 1899 Hoffenheim 3 : 3 SC Freiburg
24.08.2013 15:30 FSV Mainz 2 : 0 VfL Wolfsburg
24.08.2013 15:30 Bayer Leverkusen 4 : 2 Borussia M'gladbach
24.08.2013 15:30 Hannover 2 : 1 Schalke
24.08.2013 15:30 Bayern Monachium 2 : 0 FC Norymberga
23.08.2013 20:30 Borussia Dortmund 1 : 0 Werder Brema
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.08.2013 17:30 Borussia Dortmund 2 : 1 Eintracht Braunschweig
18.08.2013 15:30 FC Norymberga 2 : 2 Hertha Berlin
17.08.2013 18:30 Borussia M'gladbach 3 : 0 Hannover
17.08.2013 15:30 HSV Hamburg 1 : 5 1899 Hoffenheim
17.08.2013 15:30 Werder Brema 1 : 0 FC Augsburg
17.08.2013 15:30 VfB Stuttgart 0 : 1 Bayer Leverkusen
17.08.2013 15:30 VfL Wolfsburg 4 : 0 Schalke
17.08.2013 15:30 SC Freiburg 1 : 2 FSV Mainz
17.08.2013 15:30 Eintracht Frankfurt 0 : 1 Bayern Monachium
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.08.2013 17:30 Schalke 3 : 3 HSV Hamburg
11.08.2013 15:30 FSV Mainz 3 : 2 Vfb Stuttgart
10.08.2013 18:30 Eintracht Braunschweig 0 : 1 Werder Brema
10.08.2013 15:30 Bayer Leverkusen 3 : 1 SC Freiburg
10.08.2013 15:30 Hannover 2 : 0 VfL Wolfsburg
10.08.2013 15:30 1899 Hoffenheim 2 : 2 FC Norymberga
10.08.2013 15:30 FC Augsburg 0 : 4 Borussia Dortmund
10.08.2013 15:30 Hertha Berlin 6 : 1 Eintracht Frankfurt
09.08.2013 20:30 Bayern Monachium 3 : 1 Borussia M'gladbach
drużyna mecze bramki punkty
1. Bayern Monachium 31 84-20 81
2. Borussia Dortmund 31 71-34 64
3. Schalke 30 56-38 58
4. Vfl Wolfsburg 31 56-46 53
5. Bayer Leverkusen 30 50-37 51
6. Borussia M'gladbach 31 54-39 49
7. FSV Mainz 31 46-49 47
8. FC Augsburg 31 41-45 42
9. 1899 Hoffenheim 31 67-66 40
10. Hertha Berlin 31 38-42 38
11. Werder Brema 31 37-59 36
12. Eintracht Frankfurt 31 39-53 35
13. SC Freiburg 31 39-54 35
14. Hannover 31 41-57 35
15. Vfb Stuttgart 30 45-58 28
16. HSV Hamburg 31 47-65 27
17. FC Norymberga 30 35-58 26
18. Eintracht Braunschweig 31 28-54 25

Wyniki - WTA, ATP, PUCHAR DAVISA

Data Godzina Wyniki
15.04.14 10:30 J. Janowicz M. Llodra
12.04.14 14:00 A. Radwańska A. Cornet
11.04.14 15:37 A. Radwańska Y. Mesburger
10.04.14 16:52 A. Radwańska F. Schiavone

Wyniki - IBF, WBC, BOXING NIGHTS

Data i Miejsce Rywale Wyniki
26.04.14
M. Rekowski -
O. McCall
czekamy na początek walki

WYNIKI - KSW, UFC, PRO MMC

Data i Miejsce Rywale Wyniki
KSW 27 CAGE TIME
17.05.14
ERGO ARENA Sopot/Gdańsk
Mamed Khalidov -
Maiquel Falcao
czekamy na początek walki
17.05.14
ERGO ARENA Sopot/Gdańsk
Mariusz Pudzianowski -
Oli Thompson
czekamy na początek walki
17.05.14
ERGO ARENA Sopot/Gdańsk
Aslambak Saidov -
Borys Mańkowski
czekamy na początek walki
KSW 26
22.03.14
M. Materla -
J. Silva
Materla wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów