Gwizdek24.pl » Piłka Nożna » Ekstraklasa » - Ekstraklasa, wyniki meczów, tabela Ekstraklasy, relacje na żywo, kluby Ekstraklasy, transfery, Puchar Polski
Ekstraklasa

Za worek goli należy się worek słodyczy - tak uznali byli piłkarze Pogoni Szczecin i wręczyli najskuteczniejszemu napastnikowi Ekstraklasy Marcinowi Robakowi (32 l., 22 gole) torbę pełną delicji, czekolady oraz butelkę wina.

Ekstraklasa

Jagiellonia przegrała 1:2 na wyjeździe z Podbeskidziem. Zobacz, jak po porażce tłumaczy się piłkarz z Białegostoku, Jakub Tosik.

Ekstraklasa

Jagiellonia uległa 1:2 na wyjeździe Podbeskidziu. Zobacz, jak trener z Białegostoku Michał Probierz zareagował na stratę punktów.

Ekstraklasa

Podbeskidzie wygrywa z Jagiellonią 2:1. Zobacz, co powiedział na konferencji prasowej trener "Górali" Leszek Ojrzyński.

Ekstraklasa

Podbeskidzie pokonało u siebie Jagiellonię 2:1 w 32. kolejce Ekstraklasy. To już 6 mecz z rzędu "Górali" bez porażki i 3 wygrana z rzędu. Zobacz, co powiedzieli po triumfie piłkarze gospodarzy: Piotr Malinowski, Marek Sokołowski i Fabian...

Ekstraklasa

Derbowy mecz Śląska Wrocław z Zagłebiem Lubin w 31. kolejce Ekstraklasy odbił się szerokim echem nie z powodu wydarzeń boiskowych, a ze względu na incydent z trybun, kiedy na chwilę jeden z kibiców "Miedziowych" stał się żywą pochodnią....

Ekstraklasa

Pogoń Szczecin walczy w tym sezonie o jak najwyższą lokatę w Ekstraklasie i awans do europejskich pucharów, ale kibiców Portowców już czeka niespodzianka w postaci meczu z silnym rywalem.

Ekstraklasa

Podbeskidzie Bielsko-Biała to jedna z największych rewelacji wiosny w Ekstraklasie. W ostatnich dziewięciu meczach piłkarze spod Klimczoka przegrali tylko raz. Teraz chcą na własnym boisku pokonać Jagiellonię. Czwartkowe spotkanie otworzy...

Ekstraklasa

Każdy gol strzelony przez Marco Paixao (30 l.) kosztuje Śląsk Wrocław niecałe 21 tysięcy złotych. W porównaniu z innymi snajperami polskiej ligi to właśnie trafienia Portugalczyka wychodzą najtaniej. Najdroższe są gole Miroslava Radovicia...

Ekstraklasa

Górnik zremisował 2:2 w Szczecinie z Pogonią. Zobacz, jak zdobyty punkt oceniają piłkarze klubu z Górnego Śląska - Adam Danch i Bartosz Iwan.

Ekstraklasa

Górnik zremisował 2:2 na wyjeździe z Pogonią. To już 12 z rzędu mecz śląskiego klubu bez zwycięstwa. Zobacz, co powiedzieli napastnik Przemysław Oziębała i trener Józef Dankowski.

Ekstraklasa

Remis z Górnikiem 2:2 to dla Pogoni 10 z rzędu mecz bez porażki. Zobacz, co o tym spotkaniu mówią piłkarze "Portowców" Maksymilian Rogalski i Adam Frączczak.

Ekstraklasa

W meczu z Górnikiem Marcin Robak zdobył dwie bramki. W tym sezonie strzelił już 22 gole. Zobacz, jak napastnik Pogoni komentuje swój strzelecki dorobek.

Ekstraklasa

Pogoń zremisowała 2:2 w Szczecinie z Górnikiem Zabrze w 31 kolejce Ekstraklasy. Zobacz, co po spotkaniu powiedział trener "Portowców" Dariusz Wdowczyk.

Ekstraklasa

Pogoń Szczecin w spotkaniu 31. kolejki T-Mobile Ekstraklasy zremisowała u siebie z Górnikiem Zabrze 2:2. Dla gospodarzy był to już 10. z rzędu mecz bez porażki.

Ekstraklasa

Pogoń Szczecin podejmie w poniedziałek w ostatnim meczu 31. kolejki Ekstraklasy Górnik Zabrze. Portowcy mają chrapkę na awans na trzecie miejsce w tabeli i jeśli wygrają, wskoczą na podium. Mecz można obejrzeć na żywo w Eurosport 2 i Canal...

Ekstraklasa

Po niesamowitym meczu Jagiellonia wygrała z Piastem 4:3, a najlepszym piłkarzem był strzelec dwóch goli, Dani Quintana (27 l.). - To było szalone spotkanie, ale z happy endem dla nas. Ja swoje zrobiłem, a teraz czekam na wtorkowy mecz...

Ekstraklasa

Nie złamały go ani choroba serca, ani poważna kontuzja kolana. Marek Saganowski (36 l.) znów wrócił do gry i był to powrót marzenie. Owacyjnie witany przez kibiców napastnik Legii tuż po wejściu na boisko trafił do siatki. - Poczułem taką...

Ekstraklasa

Lech Poznań nie rezygnuje z walki o tytuł. "Kolejorz" zdeklasował Wisłę u siebie 3:0. Zobacz, co powiedzieli o zwycięstwie trener Mariusz Rumak, Szymon Pawłowski i Karol Linetty.

Ekstraklasa

Bolesna przegrana Cracovii na własnym stadionie 0:1 z Podbeskidziem. Zobacz, jak zareagował na stratę punktów trener "Pasów" Wojciech Stawowy.

Piłka nożna - wyniki

Wyniki

Tabele

Ekstraklasa>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.08.2014 18:00 GKS Bełchatów - : - Piast Gliwice
24.08.2014 18:00 Ruch Chorzów - : - Lech Poznań
24.08.2014 15:30 Legia Warszawa - : - Korona Kielce
23.08.2014 20:30 Jagiellonia Białystok - : - Śląsk Wrocław
23.08.2014 18:00 Górnik Zabrze - : - Górnik Łęczna
23.08.2014 15:30 Cracovia - : - Podbeskidzie
22.08.2014 20:00 Pogoń Szczecin - : - Wisła Kraków
22.08.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz - : - Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.08.2014 18:00 Podbeskidzie 1 : 1 GKS Bełchatów
17.08.2014 18:00 Wisła Kraków 3 : 1 Lechia Gdańsk
17.08.2014 15:30 Śląsk Wrocław 0 : 0 Cracovia
16.08.2014 20:30 Lech Poznań 1 : 1 Pogoń Szczecin
16.08.2014 18:00 Piast Gliwice 0 : 1 Ruch Chorzów
16.08.2014 15:30 Górnik Łęczna 5 : 2 Zawisza Bydgoszcz
15.08.2014 20:30 Jagiellonia Białystok 0 : 3 Legia Warszawa
15.08.2014 18:00 Korona Kielce 0 : 3 Górnik Zabrze
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.08.2014 18:00 Pogoń Szczecin 0 : 0 Piast Gliwice
10.08.2014 18:00 Wisła Kraków 2 : 2 Ruch Chorzów
10.08.2014 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 2 Lech Poznań
10.08.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 2 Podbeskidzie
09.08.2014 20:30 Legia Warszawa 5 : 0 Górnik Łęczna
09.08.2014 18:00 GKS Bełchatów 2 : 0 Śląsk Wrocław
08.08.2014 20:30 Górnik Zabrze 3 : 0 Jagiellonia Białystok
08.08.2014 18:00 Cracovia 2 : 1 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.08.2014 18:00 Górnik Łęczna 1 : 1 GKS Bełchatów
03.08.2014 18:00 Lech Poznań 2 : 3 Wisła Kraków
03.08.2014 15:30 Podbeskidzie 3 : 0 Ruch Chorzów
03.08.2014 15:30 Śląsk Wrocław 2 : 1 Zawisza Bydgoszcz
02.08.2014 20:30 Legia Warszawa 1 : 1 Górnik Zabrze
02.08.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 2 Pogoń Szczecin
01.08.2014 20:30 Piast Gliwice 1 : 3 Lechia Gdańsk
01.08.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 1 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.07.2014 18:00 Wisła Kraków 1 : 1 Piast Gliwice
27.07.2014 18:00 Górnik Zabrze 1 : 1 Lech Poznań
27.07.2014 15:30 Ruch Chorzów 1 : 2 Górnik Łęczna
27.07.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 3 Jagiellonia Białystok
26.07.2014 20:30 Cracovia 1 : 3 Legia Warszawa
26.07.2014 18:00 Pogoń Szczecin 4 : 1 Śląsk Wrocław
25.07.2014 20:30 Lechia Gdańsk 1 : 0 Podbeskidzie
25.07.2014 18:00 GKS Bełchatów 2 : 0 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.07.2014 18:00 Górnik Zabrze 2 : 0 Cracovia
20.07.2014 18:00 Śląsk Wrocław 2 : 0 Ruch Chorzów
20.07.2014 15:30 Lech Poznań 4 : 0 Piast Gliwice
20.07.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 2 : 0 Korona Kielce
19.07.2014 20:30 Legia Warszawa 0 : 1 GKS Bełchatów
19.07.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 2 Lechia Gdańsk
18.07.2014 20:30 Górnik Łęczna 1 : 1 Wisła Kraków
18.07.2014 18:00 Podbeskidzie 2 : 3 Pogoń Szczecin
drużyna mecze bramki punkty
1. Górnik Zabrze 5 10-2 11
2. GKS Bełchatów 5 7-1 11
3. Legia Warszawa 5 12-3 10
4. Pogoń Szczecin 5 10-6 9
5. Wisła Kraków 5 10-7 9
6. Lech Poznań 5 10-6 8
7. Górnik Łęczna 5 9-10 8
8. Podbeskidzie 5 8-6 7
9. Lechia Gdańsk 5 8-8 7
10. Śląsk Wrocław 5 5-7 7
11. Jagiellonia Białystok 5 7-10 7
12. Cracovia 5 4-8 3
13. Ruch Chorzów 5 4-9 4
14. Zawisza Bydgoszcz 5 7-12 3
15. Piast Gliwice 5 2-9 2
16. Korona Kielce 5 3-11 1

Wyniki

Tabele

<Bundesliga>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.08.2014 17:30 Borussia M'gladbach - : - VfB Stuttgart
24.08.2014 15:30 SC Paderborn - : - FSV Mainz
23.08.2014 18:30 Borussia Dortmund - : - Bayer Leverkusen
23.08.2014 15:30 1899 Hoffenheim - : - FC Augsburg
23.08.2014 15:30 Hannover 96 - : - Schalke 04
23.08.2014 15:30 Hertha Berlin - : - Werder Brema
23.08.2014 15:30 Eintracht Frankfurt - : - SC Freiburg
23.08.2014 15:30 1.FC Koeln - : - Hamburger SV
22.08.2014 20:30 Bayern Monachium - : - VfL Wolfsburg
drużyna mecze bramki punkty
1. Bayern Monachium 0 0 0
2. Borussia Dortmund 0 0 0
3. Schalke 04 0 0 0
4. Bayer Leverkusen 0 0 0
5. VfL Wolfsburg 0 0 0
6. Borussia M'gladbach 0 0 0
7. FSV Mainz 0 0 0
8. FC Augsburg 0 0 0
9. 1899 Hoffenheim 0 0 0
10. Hannover 96 0 0 0
11. Hertha Berlin 0 0 0
12. Werder Brema 0 0 0
13. Eintracht Frankfurt 0 0 0
14. SC Freiburg 0 0 0
15. VfB Stuttgart 0 0 0
16. Hamburger SV 0 0 0
17. SC Paderborn 0 0 0
18. 1.FC Koeln 0 0 0

Wyniki

Tabele

<Premier League>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.08.2014 17:00 Sunderland - : - Manchester United
24.08.2014 14:30 Hull City - : - Stoke
24.08.2014 14:30 Tottenham - : - Queens Park Rangers
23.08.2014 18:00 Everton - : - Arsenal Londyn
23.08.2014 16:00 Chelsea - : - Leicester City
23.08.2014 16:00 Crystal Palace - : - West Ham United
23.08.2014 16:00 Southampton - : - West Bromwich Albion
23.08.2014 16:00 Swansea City - : - Burnley FC
23.08.2014 13:45 Aston Villa - : - Newcastle United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.08.2014 21:00 Burnley FC 1 : 3 Chelsea
17.08.2014 17:00 Newcastle United 0 : 2 Manchester City
17.08.2014 14:30 Liverpool 2 : 1 Southampton
16.08.2014 18:30 Arsenal Londyn 2 : 1 Crystal Palace
16.08.2014 16:00 Leicester City 2 : 2 Everton
16.08.2014 16:00 Queens Park Rangers 0 : 1 Hull City
16.08.2014 16:00 Stoke City 0 : 1 Aston Villa
16.08.2014 16:00 West Bromwich Albion 2 : 2 Sunderland
16.08.2014 16:00 West Ham United 0 : 1 Tottenham
16.08.2014 13:45 Manchester United 1 : 2 Swansea City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.05.2014 16:00 Cardiff City 1 : 2 Chelsea
11.05.2014 16:00 Fulham 2 : 2 Crystal Palace
11.05.2014 16:00 Hull City 0 : 2 Everton
11.05.2014 16:00 Liverpool 2 : 1 Newcastle United
11.05.2014 16:00 Manchester City 2 : 0 West Ham United
11.05.2014 16:00 Norwich City 0 : 2 Arsenal Londyn
11.05.2014 16:00 Southampton 1 : 1 Manchester United
11.05.2014 16:00 Sunderland 1 : 3 Swansea City
11.05.2014 16:00 Tottenham 3 : 0 Aston Villa
11.05.2014 16:00 West Bromwich Albion 1 : 2 Stoke
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.05.2014 21:00 Crystal Palace 3 : 3 Liverpool
04.05.2014 17:00 Chelsea 0 : 0 Norwich City
04.05.2014 14:30 Arsenal Londyn 1 : 0 West Bromwich Albion
03.05.2014 18:30 Everton 2 : 3 Manchester City
03.05.2014 16:00 Aston Villa 3 : 1 Hull City
03.05.2014 16:00 Manchester United 0 : 1 Sunderland
03.05.2014 16:00 Newcastle United 3 : 0 Cardiff City
03.05.2014 16:00 Stoke 4 : 1 Fulham
03.05.2014 16:00 Swansea City 0 : 1 Southampton
03.05.2014 13:45 West Ham United 2 : 0 Tottenham
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.04.2014 21:00 Arsenal Londyn 3 : 0 Newcastle United
27.04.2014 17:10 Crystal Palace 0 : 2 Manchester City
27.04.2014 15:05 Liverpool 0 : 2 Chelsea
27.04.2014 13:00 Sunderland 4 : 0 Cardiff City
26.04.2014 18:30 Manchester United 4 : 0 Norwich City
26.04.2014 16:00 Fulham 2 : 2 Hull City
26.04.2014 16:00 Stoke 0 : 1 Tottenham
26.04.2014 16:00 Swansea City 4 : 1 Aston Villa
26.04.2014 16:00 West Bromwich Albion 1 : 0 West Ham United
26.04.2014 13:45 Southampton 2 : 0 Everton
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.04.2014 21:00 Manchester City 3 : 1 West Bromwich Albion
20.04.2014 17:10 Everton 2 : 0 Manchester United
20.04.2014 15:05 Hull City 0 : 3 Arsenal Londyn
20.04.2014 13:00 Norwich City 2 : 3 Liverpool
19.04.2014 18:30 Chelsea 1 : 2 Sunderland
19.04.2014 16:00 Aston Villa 0 : 0 Southampton
19.04.2014 16:00 Cardiff City 1 : 1 Stoke
19.04.2014 16:00 Newcastle United 1 : 2 Swansea City
19.04.2014 16:00 West Ham United 0 : 1 Crystal Palace
19.04.2014 13:45 Tottenham 3 : 1 Fulham
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.05.2014 20:45 Manchester United 3 : 1 Hull City
15.04.2014 20:45 Arsenal Londyn 3 : 1 West Ham United
13.04.2014 17:07 Swansea City 0 : 1 Chelsea
13.04.2014 14:37 Liverpool 3 : 2 Manchester City
12.04.2014 16:07 Crystal Palace 1 : 0 Aston Villa
12.04.2014 16:07 Fulham 1 : 0 Norwich City
12.04.2014 16:07 Southampton 0 : 1 Cardiff City
12.04.2014 16:07 Stoke 1 : 0 Newcastle United
12.04.2014 16:07 Sunderland 0 : 1 Everton
12.04.2014 16:07 West Bromwich Albion 3 : 3 Tottenham
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.04.2014 21:00 Tottenham 5 : 1 Sunderland
06.04.2014 17:00 West Ham United 1 : 2 Liverpool
06.04.2014 14:30 Everton 3 : 0 Arsenal Londyn
05.04.2014 18:30 Chelsea 3 : 0 Stoke
05.04.2014 16:00 Aston Villa 1 : 2 Fulham
05.04.2014 16:00 Cardiff City 0 : 3 Crystal Palace
05.04.2014 16:00 Hull City 1 : 0 Swansea City
05.04.2014 16:00 Newcastle United 0 : 4 Manchester United
05.04.2014 16:00 Norwich City 0 : 1 West Bromwich Albion
05.04.2014 13:45 Manchester City 4 : 1 Southampton
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.03.2014 21:00 Sunderland 1 : 2 West Ham United
30.03.2014 17:00 Liverpool 4 : 0 Tottenham
30.03.2014 14:30 Fulham 1 : 3 Everton
29.03.2014 18:30 Arsenal Londyn 1 : 1 Manchester City
29.03.2014 16:00 Crystal Palace 1 : 0 Chelsea
29.03.2014 16:00 Southampton 4 : 0 Newcastle United
29.03.2014 16:00 Stoke 1 : 0 Hull City
29.03.2014 16:00 Swansea City 3 : 0 Norwich City
29.03.2014 16:00 West Bromwich Albion 3 : 3 Cardiff City
29.03.2014 13:45 Manchester United 4 : 1 Aston Villa
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.03.2014 17:00 Aston Villa 1 : 4 Stoke
23.03.2014 14:30 Tottenham 3 : 2 Southampton
22.03.2014 18:30 West Ham United 0 : 2 Manchester United
22.03.2014 16:00 Cardiff City 3 : 6 Liverpool
22.03.2014 16:00 Everton 3 : 2 Swansea City
22.03.2014 16:00 Hull City 2 : 0 West Bromwich Albion
22.03.2014 16:00 Manchester City 5 : 0 Fulham
22.03.2014 16:00 Newcastle United 1 : 0 Crystal Palace
22.03.2014 16:00 Norwich City 2 : 0 Sunderland
22.03.2014 13:45 Chelsea 6 : 0 Arsenal Londyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.03.2014 17:00 Tottenham 0 : 1 Arsenal Londyn
16.03.2014 14:30 Manchester United 0 : 3 Liverpool
15.03.2014 18:30 Aston Villa 1 : 0 Chelsea
15.03.2014 16:00 Everton 2 : 1 Cardiff City
15.03.2014 16:00 Fulham 1 : 0 Newcastle United
15.03.2014 16:00 Southampton 4 : 2 Norwich City
15.03.2014 16:00 Stoke 3 : 1 West Ham United
15.03.2014 16:00 Sunderland 0 : 0 Crystal Palace
15.03.2014 16:00 Swansea City 1 : 2 West Bromwich Albion
15.03.2014 13:45 Hull City 0 : 2 Manchester City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.03.2014 21:00 Liverpool 2 : 1 Sunderland
25.03.2014 20:45 Arsenal Londyn 2 : 2 Swansea City
25.03.2014 20:45 Newcastle United 0 : 3 Everton
25.03.2014 20:45 West Ham United 2 : 1 Hull City
08.03.2014 18:30 Chelsea 4 : 0 Tottenham
08.03.2014 16:00 Cardiff City 3 : 1 Fulham
08.03.2014 16:00 Crystal Palace 0 : 1 Southampton
08.03.2014 16:00 Norwich City 1 : 1 Stoke
08.03.2014 13:45 West Bromwich Albion 0 : 3 Manchester United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.03.2014 20:45 Manchester United 0 : 3 Manchester City
02.03.2014 17:30 Aston Villa 4 : 1 Norwich City
02.03.2014 17:30 Swansea City 1 : 1 Crystal Palace
02.03.2014 17:30 Tottenham 1 : 0 Cardiff City
01.03.2014 18:30 Southampton 0 : 3 Liverpool
01.03.2014 16:00 Everton 1 : 0 West Ham United
01.03.2014 16:00 Fulham 1 : 3 Chelsea
01.03.2014 16:00 Hull City 1 : 4 Newcastle United
01.03.2014 16:00 Stoke 1 : 0 Arsenal Londyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.02.2014 17:00 Norwich City 1 : 0 Tottenham
23.02.2014 14:30 Liverpool 4 : 3 Swansea City
23.02.2014 14:30 Newcastle United 1 : 0 Aston Villa
22.02.2014 18:30 Crystal Palace 0 : 2 Manchester United
22.02.2014 16:00 Arsenal Londyn 4 : 1 Sunderland
22.02.2014 16:00 Cardiff City 0 : 4 Hull City
22.02.2014 16:00 Manchester City 1 : 0 Stoke
22.02.2014 16:00 West Bromwich Albion 1 : 1 Fulham
22.02.2014 16:00 West Ham United 3 : 1 Southampton
22.02.2014 13:45 Chelsea 1 : 0 Everton
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
12.02.2014 21:00 Fulham 2 : 3 Liverpool
12.02.2014 21:00 Stoke 1 : 1 Swansea City
12.02.2014 20:45 Arsenal Londyn 0 : 0 Manchester United
12.02.2014 20:45 Everton - : - Crystal Palace
12.02.2014 20:45 Manchester City - : - Sunderland
12.02.2014 20:45 Newcastle United 0 : 4 Tottenham
11.02.2014 21:00 West Bromwich Albion 1 : 1 Chelsea
11.02.2014 20:45 Cardiff City 0 : 0 Aston Villa
11.02.2014 20:45 Cardiff City 0 : 0 Aston Villa
11.02.2014 20:45 Hull City 0 : 1 Southampton
11.02.2014 20:45 West Ham United 2 : 0 Norwich City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.02.2014 17:00 Manchester United 2 : 2 Fulham
09.02.2014 14:30 Tottenham 1 : 0 Everton
08.02.2014 18:30 Swansea City 3 : 0 Cardiff City
08.02.2014 16:00 Aston Villa 0 : 2 West Ham United
08.02.2014 16:00 Chelsea 3 : 0 Newcastle United
08.02.2014 16:00 Crystal Palace 3 : 1 West Bromwich Albion
08.02.2014 16:00 Norwich City 0 : 0 Manchester City
08.02.2014 16:00 Southampton 2 : 2 Stoke
08.02.2014 16:00 Sunderland 0 : 2 Hull City
08.02.2014 13:45 Liverpool 5 : 1 Arsenal Londyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.02.2014 21:00 Manchester City 0 : 1 Chelsea
02.02.2014 17:00 Arsenal Londyn 2 : 0 Crystal Palace
02.02.2014 14:30 West Bromwich Albion 1 : 1 Liverpool
01.02.2014 16:00 Cardiff City 2 : 1 Norwich City
01.02.2014 16:00 Everton 2 : 1 Aston Villa
01.02.2014 16:00 Fulham 0 : 3 Southampton
01.02.2014 16:00 Hull City 1 : 1 Tottenham
01.02.2014 16:00 Stoke 2 : 1 Manchester United
01.02.2014 13:45 Newcastle United 0 : 3 Sunderland
01.02.2014 13:45 West Ham United 2 : 0 Swansea City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.01.2014 20:45 Aston Villa 4 : 3 West Bromwich Albion
29.01.2014 20:45 Chelsea 0 : 0 West Ham United
29.01.2014 20:45 Chelsea 0 : 0 West Ham United
29.01.2014 20:45 Sunderland 1 : 0 Stoke
29.01.2014 20:45 Tottenham 1 : 5 Manchester City
28.01.2014 21:00 Crystal Palace 1 : 0 Hull City
28.01.2014 21:00 Crystal Palace 1 : 0 Hull City
28.01.2014 21:00 Liverpool 4 : 0 Everton
28.01.2014 20:45 Manchester United 2 : 0 Cardiff City
28.01.2014 20:45 Norwich City 0 : 0 Newcastle United
28.01.2014 20:45 Southampton 2 : 2 Arsenal Londyn
28.01.2014 20:45 Swansea City 2 : 0 Fulham
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.01.2014 21:00 West Bromwich Albion 1 : 1 Everton
19.01.2014 17:00 Chelsea 3 : 1 Manchester United
19.01.2014 14:30 Swansea City 1 : 3 Tottenham
18.01.2014 18:30 Liverpool 2 : 2 Aston Villa
18.01.2014 16:00 Arsenal Londyn 2 : 0 Fulham
18.01.2014 16:00 Crystal Palace 1 : 0 Stoke
18.01.2014 16:00 Manchester City 4 : 2 Cardiff City
18.01.2014 16:00 Norwich City 1 : 0 Hull City
18.01.2014 16:00 West Ham United 1 : 3 Newcastle United
18.01.2014 13:45 Sunderland 2 : 2 Southampton
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13.01.2014 21:00 Aston Villa 1 : 2 Arsenal Londyn
12.01.2014 17:10 Stoke 3 : 5 Liverpool
12.01.2014 15:05 Newcastle United 0 : 2 Manchester City
11.01.2014 18:30 Manchester United 2 : 0 Swansea City
11.01.2014 16:00 Cardiff City 0 : 2 West Ham United
11.01.2014 16:00 Everton 2 : 0 Norwich City
11.01.2014 16:00 Fulham 1 : 4 Sunderland
11.01.2014 16:00 Southampton 1 : 0 West Bromwich Albion
11.01.2014 16:00 Tottenham 2 : 0 Crystal Palace
11.01.2014 13:45 Hull City 0 : 2 Chelsea
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.01.2014 18:30 Manchester United 1 : 2 Tottenham
01.01.2014 16:00 Arsenal Londyn 2 : 0 Cardiff City
01.01.2014 16:00 Crystal Palace 1 : 1 Norwich City
01.01.2014 16:00 Fulham 2 : 1 West Ham United
01.01.2014 16:00 Liverpool 2 : 0 Hull City
01.01.2014 16:00 Southampton 0 : 3 Chelsea
01.01.2014 16:00 Stoke 1 : 1 Everton
01.01.2014 16:00 Sunderland 0 : 1 Aston Villa
01.01.2014 16:00 West Bromwich Albion 1 : 0 Newcastle United
01.01.2014 13:45 Swansea City 2 : 3 Manchester City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.12.2013 17:00 Chelsea 2 : 1 Liverpool
29.12.2013 17:00 Tottenham 3 : 0 Stoke
29.12.2013 14:30 Everton 2 : 1 Southampton
29.12.2013 14:30 Newcastle United 0 : 1 Arsenal Londyn
28.12.2013 18:30 Cardiff City 2 : 2 Sunderland
28.12.2013 16:00 Aston Villa 1 : 1 Swansea City
28.12.2013 16:00 Hull City 6 : 0 Fulham
28.12.2013 16:00 Manchester City 1 : 0 Crystal Palace
28.12.2013 16:00 Norwich City 0 : 1 Manchester United
28.12.2013 13:45 West Ham United 3 : 3 West Bromwich Albion
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.12.2013 18:30 Manchester City 2 : 1 Liverpool
26.12.2013 16:00 Aston Villa 0 : 1 Crystal Palace
26.12.2013 16:00 Cardiff City 0 : 3 Southampton
26.12.2013 16:00 Chelsea 1 : 0 Swansea City
26.12.2013 16:00 Everton 0 : 1 Sunderland
26.12.2013 16:00 Newcastle United 5 : 1 Stoke
26.12.2013 16:00 Norwich City 1 : 2 Fulham
26.12.2013 16:00 Tottenham 1 : 1 West Bromwich Albion
26.12.2013 16:00 West Ham United 1 : 3 Arsenal Londyn
26.12.2013 13:45 Hull City 2 : 3 Manchester United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.12.2013 21:00 Arsenal Londyn 0 : 0 Chelsea
22.12.2013 17:00 Swansea City 1 : 1 Everton
22.12.2013 14:30 Southampton 2 : 3 Tottenham
21.12.2013 16:00 Crystal Palace 0 : 3 Newcastle United
21.12.2013 16:00 Sunderland 0 : 0 Norwich City
21.12.2013 16:00 Fulham 2 : 4 Manchester City
21.12.2013 16:00 Manchester United 3 : 1 West Ham United
21.12.2013 16:00 Stoke 2 : 1 Aston Villa
21.12.2013 16:00 West Bromwich Albion 1 : 1 Hull City
21.12.2013 13:45 Liverpool 3 : 1 Cardiff City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.12.2013 17:00 Tottenham 0 : 5 Liverpool
15.12.2013 14:30 Aston Villa 0 : 3 Manchester United
15.12.2013 14:30 Norwich City 1 : 1 Swansea City
14.12.2013 18:30 Hull City 0 : 0 Stoke
14.12.2013 16:00 Cardiff City 1 : 0 West Bromwich Albion
14.12.2013 16:00 Chelsea 2 : 1 Crystal Palace
14.12.2013 16:00 Everton 4 : 1 Fulham
14.12.2013 16:00 Newcastle United 1 : 1 Southampton
14.12.2013 16:00 West Ham United 0 : 0 Sunderland
14.12.2013 13:45 Manchester City 6 : 3 Arsenal Londyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.12.2013 21:00 Swansea City 1 : 1 Hull City
08.12.2013 17:00 Arsenal Londyn 1 : 1 Everton
08.12.2013 14:30 Fulham 2 : 0 Aston Villa
07.12.2013 18:30 Sunderland 1 : 2 Tottenham
07.12.2013 16:00 Crystal Palace 2 : 0 Cardiff City
07.12.2013 16:00 Liverpool 4 : 1 West Ham United
07.12.2013 16:00 Southampton 1 : 1 Manchester City
07.12.2013 16:00 Stoke 3 : 2 Chelsea
07.12.2013 16:00 West Bromwich Albion 0 : 2 Norwich City
07.12.2013 13:45 Manchester United 0 : 1 Newcastle United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.12.2013 21:00 Fulham 1 : 2 Tottenham
04.12.2013 21:00 West Bromwich Albion 2 : 3 Manchester City
04.12.2013 20:45 Arsenal Londyn 2 : 0 Hull City
04.12.2013 20:45 Liverpool 5 : 1 Norwich City
04.12.2013 20:45 Manchester United 0 : 1 Everton
04.12.2013 20:45 Southampton 2 : 3 Aston Villa
04.12.2013 20:45 Southampton 2 : 3 Aston Villa
04.12.2013 20:45 Stoke 0 : 0 Cardiff City
04.12.2013 20:45 Sunderland 3 : 4 Chelsea
04.12.2013 20:45 Swansea City 3 : 0 Newcastle United
03.12.2013 21:00 Crystal Palace 1 : 0 West Ham United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.12.2013 17:10 Manchester City 3 : 0 Swansea City
01.12.2013 17:10 Chelsea 3 : 1 Southampton
01.12.2013 15:05 Hull City 3 : 1 Liverpool
01.12.2013 13:00 Tottenham 2 : 2 Manchester United
30.11.2013 18:30 Newcastle United 2 : 1 West Bromwich Albion
30.11.2013 16:00 Cardiff City 0 : 3 Arsenal Londyn
30.11.2013 16:00 Aston Villa 0 : 0 Sunderland
30.11.2013 16:00 Norwich City 1 : 0 Crystal Palace
30.11.2013 16:00 Everton 4 : 0 Stoke
30.11.2013 16:00 West Ham United 3 : 0 Fulham
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.11.2013 21:00 West Bromwich Albion 2 : 2 Aston Villa
24.11.2013 17:00 Cardiff City 2 : 2 Manchester United
24.11.2013 14:30 Manchester City 6 : 0 Tottenham
23.11.2013 18:30 West Ham United 0 : 3 Chelsea
23.11.2013 16:00 Arsenal Londyn 2 : 0 Southampton
23.11.2013 16:00 Fulham 1 : 2 Swansea City
23.11.2013 16:00 Stoke 2 : 0 Sunderland
23.11.2013 16:00 Newcastle United 2 : 1 Norwich City
23.11.2013 16:00 Hull City 0 : 1 Crystal Palace
23.11.2013 13:45 Everton 3 : 3 Liverpool
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10.11.2013 17:00 Swansea City 3 : 3 Stoke
10.11.2013 17:00 Manchester United 1 : 0 Arsenal Londyn
10.11.2013 15:00 Sunderland 1 : 0 Manchester City
10.11.2013 13:00 Tottenham 0 : 1 Newcastle United
09.11.2013 18:30 Norwich City 3 : 1 West Ham United
09.11.2013 16:00 Liverpool 4 : 0 Fulham
09.11.2013 16:00 Southampton 4 : 1 Hull City
09.11.2013 16:00 Crystal Palace 0 : 0 Everton
09.11.2013 16:00 Aston Villa 2 : 0 Cardiff City
09.11.2013 16:00 Chelsea 2 : 2 West Bromwich Albion
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.11.2013 17:00 Cardiff City 1 : 0 Swansea City
03.11.2013 14:30 Everton 0 : 0 Tottenham
02.11.2013 18:30 Arsenal Londyn 2 : 0 Liverpool
02.11.2013 16:00 West Ham United 0 : 0 Aston Villa
02.11.2013 16:00 Hull City 1 : 0 Sunderland
02.11.2013 16:00 Stoke 1 : 1 Southampton
02.11.2013 16:00 Manchester City 7 : 0 Norwich City
02.11.2013 16:00 West Bromwich Albion 2 : 0 Crystal Palace
02.11.2013 16:00 Fulham 1 : 3 Manchester United
02.11.2013 13:45 Newcastle United 2 : 0 Chelsea
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.10.2013 17:00 Chelsea 2 : 1 Manchester City
27.10.2013 17:00 Swansea City 0 : 0 West Ham United
27.10.2013 17:00 Tottenham 1 : 0 Hull City
27.10.2013 14:30 Sunderland 2 : 1 Newcastle United
26.10.2013 18:30 Southampton 2 : 0 Fulham
26.10.2013 16:00 Aston Villa 0 : 2 Everton
26.10.2013 16:00 Norwich City 0 : 0 Cardiff City
26.10.2013 16:00 Manchester United 3 : 2 Stoke
26.10.2013 16:00 Liverpool 4 : 1 West Bromwich Albion
26.10.2013 13:45 Crystal Palace 0 : 2 Arsenal Londyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.10.2013 21:00 Crystal Palace 1 : 4 Fulham
20.10.2013 17:00 Aston Villa 0 : 2 Tottenham
19.10.2013 18:30 West Ham United 1 : 3 Manchester City
19.10.2013 16:00 Chelsea 4 : 1 Cardiff City
19.10.2013 16:00 Swansea City 4 : 0 Sunderland
19.10.2013 16:00 Manchester United 1 : 1 Southampton
19.10.2013 16:00 Stoke 0 : 0 West Bromwich Albion
19.10.2013 16:00 Arsenal Londyn 4 : 1 Norwich City
19.10.2013 16:00 Everton 2 : 1 Hull City
19.10.2013 13:45 Newcastle United 2 : 2 Liverpool
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.10.2013 17:00 West Bromwich Albion 1 : 1 Arsenal Londyn
06.10.2013 17:00 Tottenham 0 : 3 West Ham United
06.10.2013 14:30 Southampton 2 : 0 Swansea City
06.10.2013 14:30 Norwich City 1 : 3 Chelsea
05.10.2013 18:30 Sunderland 1 : 2 Manchester United
05.10.2013 16:00 Cardiff City 1 : 2 Newcastle United
05.10.2013 16:00 Liverpool 3 : 1 Crystal Palace
05.10.2013 16:00 Fulham 1 : 0 Stoke
05.10.2013 16:00 Hull City 0 : 0 Aston Villa
05.10.2013 13:45 Manchester City 3 : 1 Everton
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.09.2013 21:00 Everton 3 : 2 Newcastle United
29.09.2013 17:00 Sunderland 1 : 3 Liverpool
29.09.2013 14:30 Stoke 0 : 1 Norwich City
28.09.2013 18:30 Swansea City 1 : 2 Arsenal Londyn
28.09.2013 16:00 Hull City 1 : 0 West Ham United
28.09.2013 16:00 Manchester United 1 : 2 West Bromwich Albion
28.09.2013 16:00 Aston Villa 3 : 2 Manchester City
28.09.2013 16:00 Fulham 1 : 2 Cardiff City
28.09.2013 16:00 Southampton 2 : 0 Crystal Palace
28.09.2013 13:45 Tottenham 1 : 1 Chelsea
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2013 17:00 Cardiff City 0 : 1 Tottenham
22.09.2013 17:00 Manchester City 4 : 1 Manchester United
22.09.2013 14:30 Arsenal Londyn 3 : 1 Stoke
22.09.2013 14:30 Crystal Palace 0 : 2 Swansea City
21.09.2013 18:30 Chelsea 2 : 0 Fulham
21.09.2013 16:00 Newcastle United 2 : 3 Hull City
21.09.2013 16:00 West Bromwich Albion 3 : 0 Sunderland
21.09.2013 16:00 West Ham United 2 : 3 Everton
21.09.2013 16:00 Liverpool 0 : 1 Southampton
21.09.2013 13:45 Norwich City 0 : 1 Aston Villa
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.09.2013 21:00 Swansea City 2 : 2 Liverpool
15.09.2013 17:00 Southampton 0 : 0 West Ham United
14.09.2013 18:30 Everton 1 : 0 Chelsea
14.09.2013 16:00 Sunderland 1 : 3 Arsenal Londyn
14.09.2013 16:00 Hull City 1 : 1 Cardiff City
14.09.2013 16:00 Aston Villa 1 : 2 Newcastle United
14.09.2013 16:00 Stoke 0 : 0 Manchester City
14.09.2013 16:00 Fulham 1 : 1 West Bromwich Albion
14.09.2013 16:00 Tottenham 2 : 0 Norwich City
14.09.2013 13:45 Manchester United 2 : 0 Crystal Palace
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.09.2013 17:00 Arsenal Londyn 1 : 0 Tottenham
01.09.2013 14:30 West Bromwich Albion 0 : 2 Swansea City
01.09.2013 14:30 Liverpool 1 : 0 Manchester United
31.08.2013 18:30 Crystal Palace 3 : 1 Sunderland
31.08.2013 16:00 Newcastle United 1 : 0 Fulham
31.08.2013 16:00 Cardiff City 0 : 0 Everton
31.08.2013 16:00 Norwich City 1 : 0 Southampton
31.08.2013 16:00 West Ham United 0 : 1 Stoke
31.08.2013 13:45 Manchester City 2 : 0 Hull City
21.08.2013 20:45 Chelsea 2 : 1 Aston Villa
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.08.2013 21:00 Manchester United 0 : 0 Chelsea
25.08.2013 17:00 Cardiff City 3 : 2 Manchester City
25.08.2013 17:00 Tottenham 1 : 0 Swansea City
24.08.2013 18:30 Aston Villa 0 : 1 Liverpool
24.08.2013 16:00 Newcastle United 0 : 0 West Ham United
24.08.2013 16:00 Stoke City 2 : 1 Crystal Palace
24.08.2013 16:00 Hull City 1 : 0 Norwich City
24.08.2013 16:00 Southampton 1 : 1 Sunderland
24.08.2013 16:00 Everton 0 : 0 West Bromwich Albion
24.08.2013 13:45 Fulham 1 : 3 Arsenal Londyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.08.2013 21:00 Manchester City 4 : 0 Newcastle United
18.08.2013 17:00 Chelsea 2 : 0 Hull City
18.08.2013 14:30 Crystal Palace 0 : 1 Tottenham
17.08.2013 18:30 Swansea City 1 : 4 Manchester United
17.08.2013 16:00 Arsenal Londyn 1 : 3 Aston Villa
17.08.2013 16:00 Norwich City 2 : 2 Everton
17.08.2013 16:00 Sunderland 0 : 1 Fulham
17.08.2013 16:00 West Bromwich Albion 0 : 1 Southampton
17.08.2013 16:00 West Ham United 2 : 0 Cardiff City
17.08.2013 13:45 Liverpool 1 : 0 Stoke
drużyna mecze bramki punkty
1. Chelsea 1 3-1 3
2. Manchester City 1 2-0 3
3. Arsenal Londyn 1 2-1 3
4. Liverpool 1 2-1 3
5. Swansea City 1 2-1 3
6. Aston Villa 1 1-0 3
7. Hull City 1 1-0 3
8. Tottenham 1 1-0 3
9. Everton 1 2-2 1
10. Leicester City 1 2-2 1
11. Sunderland 1 2-2 1
12. West Bromwich Albion 1 2-2 1
13. Crystal Palace 1 1-2 0
14. Manchester United 1 1-2 0
15. Southampton 1 1-2 0
16. Queens Park Rangers 1 0-1 0
17. Stoke City 1 0-1 0
18. West Ham United 1 0-1 0
19. Burnley FC 1 1-3 0
20. Newcastle United 1 0-2 0

Wyniki

Tabele

<Primera Division>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.05.2014 21:00 Sevilla 3 : 1 Elche CF
18.05.2014 18:00 Almeria 0 : 0 Athletic Bilbao
18.05.2014 18:00 Osasuna 2 : 1 Betis Sewilla
18.05.2014 18:00 Real Valladolid 0 : 1 Granada CF
18.05.2014 18:00 Rayo Vallecano 1 : 2 Getafe
18.05.2014 12:00 Real Sociedad 1 : 2 Villarreal
17.05.2014 22:00 Valencia 2 : 1 Celta Vigo
17.05.2014 18:00 FC Barcelona 1 : 1 Atletico Madryt
17.05.2014 16:00 Real Madryt 3 : 1 Espanyol
16.05.2014 21:00 Malaga 1 : 0 Levante
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.05.2014 19:00 Atletico Madryt 1 : 1 Malaga
11.05.2014 19:00 Betis Sewilla 4 : 3 Real Valladolid
11.05.2014 19:00 Celta Vigo 2 : 0 Real Madryt
11.05.2014 19:00 Elche CF 0 : 0 FC Barcelona
11.05.2014 19:00 Espanyol 1 : 1 Osasuna
11.05.2014 19:00 Getafe 1 : 0 Sevilla
11.05.2014 19:00 Granada CF 0 : 2 Almeria
11.05.2014 17:00 Athletic Bilbao 1 : 1 Real Sociedad
10.05.2014 22:00 Levante 2 : 0 Valencia
10.05.2014 20:00 Villarreal 4 : 0 Rayo Vallecano
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.05.2014 22:00 Real Sociedad 1 : 1 Granada CF
04.05.2014 21:00 Real Madryt 2 : 2 Valencia
04.05.2014 19:00 Sevilla 0 : 0 Villarreal
04.05.2014 17:00 Levante 2 : 0 Atletico Madryt
04.05.2014 12:00 Almeria 3 : 2 Betis Sewilla
03.05.2014 22:00 Real Valladolid 1 : 0 Espanyol
03.05.2014 20:00 Osasuna 0 : 2 Celta Vigo
03.05.2014 18:00 Malaga 0 : 1 Elche CF
03.05.2014 16:00 FC Barcelona 2 : 2 Getafe
02.05.2014 21:00 Rayo Vallecano 0 : 3 Athletic Bilbao
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.04.2014 22:00 Celta Vigo 4 : 1 Real Valladolid
27.04.2014 21:00 Villarreal 2 : 3 FC Barcelona
27.04.2014 19:00 Athletic Bilbao 3 : 1 Sevilla
27.04.2014 17:00 Valencia 0 : 1 Atletico Madryt
27.04.2014 12:00 Espanyol 1 : 2 Almeria
26.04.2014 22:00 Betis Sewilla 0 : 1 Real Sociedad
26.04.2014 20:00 Real Madryt 4 : 0 Osasuna
26.04.2014 18:00 Getafe 1 : 0 Malaga
26.04.2014 16:00 Granada CF 0 : 3 Rayo Vallecano
25.04.2014 21:00 Elche CF 1 : 1 Levante
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.05.2014 21:00 Real Valladolid 1 : 1 Real Madryt
21.04.2014 22:00 Malaga 2 : 0 Villarreal
20.04.2014 21:00 FC Barcelona 2 : 1 Athletic Bilbao
20.04.2014 19:00 Sevilla 4 : 0 Granada CF
20.04.2014 17:00 Rayo Vallecano 3 : 1 Betis Sewilla
20.04.2014 12:00 Almeria 2 : 4 Celta Vigo
19.04.2014 20:00 Real Sociedad 2 : 1 Espanyol
19.04.2014 18:00 Levante 0 : 0 Getafe
19.04.2014 16:00 Osasuna 1 : 1 Valencia
18.04.2014 20:30 Atletico Madryt 2 : 0 Elche CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.04.2014 22:00 Athletic Bilbao 3 : 0 Malaga
13.04.2014 21:00 Espanyol 2 : 2 Rayo Vallecano
13.04.2014 19:00 Getafe 0 : 2 Atletico Madryt
13.04.2014 17:00 Valencia 2 : 1 Elche CF
13.04.2014 12:00 Betis Sewilla 0 : 2 Sevilla
12.04.2014 22:00 Real Madryt 4 : 0 Almeria
12.04.2014 20:00 Granada CF 1 : 0 FC Barcelona
12.04.2014 18:00 Villarreal 1 : 0 Levante
12.04.2014 16:00 Celta Vigo 2 : 2 Real Sociedad
11.04.2014 21:00 Osasuna 0 : 0 Real Valladolid
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.04.2014 22:00 Levante 1 : 2 Athletic Bilbao
06.04.2014 21:00 Real Valladolid 0 : 0 Valencia
06.04.2014 19:00 Sevilla 4 : 1 Espanyol
06.04.2014 17:00 Elche CF 1 : 0 Getafe
06.04.2014 12:00 Malaga 4 : 1 Granada CF
05.04.2014 22:00 Rayo Vallecano 3 : 0 Celta Vigo
05.04.2014 20:00 Real Sociedad 0 : 4 Real Madryt
05.04.2014 18:00 FC Barcelona 3 : 1 Betis Sewilla
05.04.2014 16:00 Atletico Madryt 1 : 0 Villarreal
04.04.2014 21:00 Almeria 1 : 2 Osasuna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.03.2014 22:00 Betis Sewilla 1 : 2 Malaga
31.03.2014 20:00 Granada CF 0 : 2 Levante
30.03.2014 21:00 Valencia 1 : 3 Getafe
30.03.2014 19:00 Villarreal 1 : 1 Elche CF
30.03.2014 17:00 Osasuna 1 : 1 Real Sociedad
30.03.2014 12:00 Real Valladolid 1 : 0 Almeria
29.03.2014 22:00 Real Madryt 5 : 0 Rayo Vallecano
29.03.2014 20:00 Athletic Bilbao 1 : 2 Atletico Madryt
29.03.2014 18:00 Celta Vigo 1 : 0 Sevilla
29.03.2014 16:00 Espanyol 0 : 1 FC Barcelona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.03.2014 22:00 Almeria 2 : 2 Valencia
27.03.2014 22:00 Levante 1 : 3 Betis Sewilla
27.03.2014 20:00 Getafe 0 : 1 Villarreal
27.03.2014 20:00 Real Sociedad 1 : 0 Real Valladolid
26.03.2014 22:00 Atletico Madryt 1 : 0 Granada CF
26.03.2014 22:00 Sevilla 2 : 1 Real Madryt
26.03.2014 20:00 FC Barcelona 3 : 0 Celta Vigo
26.03.2014 20:00 Rayo Vallecano 1 : 0 Osasuna
25.03.2014 22:00 Elche CF 0 : 0 Athletic Bilbao
25.03.2014 20:00 Malaga 1 : 2 Espanyol
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.03.2014 22:00 Almeria 4 : 3 Real Sociedad
23.03.2014 21:00 Real Madryt 3 : 4 FC Barcelona
23.03.2014 19:00 Valencia 2 : 1 Villarreal
23.03.2014 17:00 Betis Sewilla 0 : 2 Atletico Madryt
23.03.2014 12:00 Osasuna 1 : 2 Sevilla
22.03.2014 22:00 Athletic Bilbao 1 : 0 Getafe
22.03.2014 20:00 Real Valladolid 1 : 1 Rayo Vallecano
22.03.2014 18:00 Espanyol 0 : 0 Levante
22.03.2014 16:00 Granada CF 1 : 0 Elche CF
21.03.2014 21:00 Celta Vigo 0 : 2 Malaga
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.03.2014 22:00 Villarreal 1 : 1 Athletic Bilbao
16.03.2014 21:00 Real Sociedad 1 : 0 Valencia
16.03.2014 19:00 Sevilla 4 : 1 Real Valladolid
16.03.2014 17:00 FC Barcelona 7 : 0 Osasuna
16.03.2014 12:00 Elche CF 0 : 0 Betis Sewilla
15.03.2014 22:00 Atletico Madryt 1 : 0 Espanyol
15.03.2014 20:00 Malaga 0 : 1 Real Madryt
15.03.2014 18:00 Rayo Vallecano 3 : 1 Almeria
15.03.2014 16:00 Levante 0 : 1 Celta Vigo
14.03.2014 21:00 Getafe 3 : 3 Granada CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10.03.2014 22:00 Real Sociedad 2 : 3 Rayo Vallecano
10.03.2014 20:00 Osasuna 0 : 2 Malaga
09.03.2014 21:00 Valencia 1 : 1 Athletic Bilbao
09.03.2014 19:00 Real Madryt 3 : 0 Levante
09.03.2014 17:00 Almeria 1 : 3 Sevilla
09.03.2014 12:00 Espanyol 3 : 1 Elche CF
08.03.2014 22:00 Granada CF 2 : 0 Villarreal
08.03.2014 20:00 Celta Vigo 0 : 2 Atletico Madryt
08.03.2014 18:00 Betis Sewilla 2 : 0 Getafe
08.03.2014 16:00 Real Valladolid 1 : 0 FC Barcelona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.03.2014 21:00 FC Barcelona 4 : 1 Almeria
02.03.2014 21:00 Rayo Vallecano 1 : 0 Valencia
02.03.2014 19:00 Sevilla 1 : 0 Real Sociedad
02.03.2014 17:00 Atletico Madryt 2 : 2 Real Madryt
02.03.2014 12:00 Villarreal 1 : 1 Betis Sewilla
01.03.2014 22:00 Elche CF 1 : 0 Celta Vigo
01.03.2014 20:00 Getafe 0 : 0 Espanyol
01.03.2014 18:00 Levante 2 : 0 Osasuna
01.03.2014 16:00 Malaga 1 : 1 Real Valladolid
28.02.2014 20:30 Athletic Bilbao 4 : 0 Granada CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.02.2014 22:00 Espanyol 1 : 2 Villarreal
23.02.2014 21:00 Osasuna 3 : 0 Atletico Madryt
23.02.2014 19:00 Valencia 2 : 1 Granada CF
23.02.2014 17:00 Betis Sewilla 0 : 2 Athletic Bilbao
23.02.2014 12:00 Rayo Vallecano 0 : 1 Sevilla
22.02.2014 22:00 Almeria 0 : 0 Malaga
22.02.2014 20:00 Real Sociedad 3 : 1 FC Barcelona
22.02.2014 18:00 Celta Vigo 1 : 1 Getafe
22.02.2014 16:00 Real Madryt 3 : 0 Elche CF
21.02.2014 21:00 Real Valladolid 1 : 1 Levante
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.02.2014 22:00 Malaga 0 : 1 Real Sociedad
16.02.2014 21:00 Sevilla 0 : 0 Valencia
16.02.2014 19:00 Athletic Bilbao 1 : 2 Espanyol
16.02.2014 17:00 Getafe 0 : 3 Real Madryt
16.02.2014 12:00 Granada CF 1 : 0 Betis Sewilla
15.02.2014 22:00 Villarreal 0 : 2 Celta Vigo
15.02.2014 20:00 FC Barcelona 6 : 0 Rayo Vallecano
15.02.2014 18:00 Levante 1 : 0 Almeria
15.02.2014 16:00 Atletico Madryt 3 : 0 Real Valladolid
14.02.2014 21:00 Elche CF 0 : 0 Osasuna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10.02.2014 22:00 Celta Vigo 0 : 0 Athletic Bilbao
09.02.2014 21:00 Sevilla 1 : 4 FC Barcelona
09.02.2014 19:00 Real Sociedad 0 : 0 Levante
09.02.2014 17:00 Real Valladolid 2 : 2 Elche CF
09.02.2014 12:00 Osasuna 2 : 0 Getafe
08.02.2014 22:00 Almeria 2 : 0 Atletico Madryt
08.02.2014 20:00 Real Madryt 4 : 2 Villarreal
08.02.2014 18:00 Rayo Vallecano 4 : 1 Malaga
08.02.2014 16:00 Valencia 5 : 0 Betis Sewilla
07.02.2014 21:00 Espanyol 1 : 0 Granada CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.02.2014 22:00 Villarreal - : - Osasuna
02.02.2014 21:00 Athletic Bilbao 1 : 1 Real Madryt
02.02.2014 19:00 Atletico Madryt 4 : 0 Real Sociedad
02.02.2014 17:00 Betis Sewilla 2 : 0 Espanyol
02.02.2014 12:00 Elche CF 1 : 0 Almeria
01.02.2014 22:00 Malaga 3 : 2 Sevilla
01.02.2014 20:00 Getafe 0 : 0 Real Valladolid
01.02.2014 18:00 Levante 0 : 0 Rayo Vallecano
01.02.2014 16:00 FC Barcelona 2 : 3 Valencia
31.01.2014 21:00 Granada CF 1 : 2 Celta Vigo
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.01.2014 22:00 Real Sociedad 4 : 0 Elche CF
26.01.2014 21:00 FC Barcelona 3 : 0 Malaga
26.01.2014 19:00 Rayo Vallecano 2 : 4 Atletico Madryt
26.01.2014 17:00 Osasuna 1 : 5 Athletic Bilbao
26.01.2014 12:00 Almeria 1 : 0 Getafe
25.01.2014 22:00 Sevilla 2 : 3 Levante
25.01.2014 20:00 Valencia 2 : 2 Espanyol
25.01.2014 18:00 Real Valladolid 1 : 0 Villarreal
25.01.2014 16:00 Real Madryt 2 : 0 Granada CF
24.01.2014 21:00 Celta Vigo 4 : 2 Betis Sewilla
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.01.2014 22:00 Athletic Bilbao 4 : 2 Real Valladolid
19.01.2014 21:00 Atletico Madryt 1 : 1 Sevilla
19.01.2014 19:00 Levante 1 : 1 FC Barcelona
19.01.2014 17:00 Villarreal 2 : 0 Almeria
19.01.2014 12:00 Getafe 2 : 2 Real Sociedad
18.01.2014 22:00 Espanyol 1 : 0 Celta Vigo
18.01.2014 20:00 Granada CF 0 : 0 Osasuna
18.01.2014 18:00 Elche CF 2 : 0 Rayo Vallecano
18.01.2014 16:00 Betis Sewilla 0 : 5 Real Madryt
17.01.2014 21:00 Malaga 0 : 0 Valencia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13.01.2014 22:00 Villarreal 5 : 1 Real Sociedad
12.01.2014 21:00 Levante 1 : 0 Malaga
12.01.2014 19:00 Espanyol 0 : 1 Real Madryt
12.01.2014 17:00 Betis Sewilla 1 : 2 Osasuna
12.01.2014 12:00 Getafe 0 : 1 Rayo Vallecano
11.01.2014 22:00 Elche CF 1 : 1 Sevilla
11.01.2014 20:00 Atletico Madryt 0 : 0 FC Barcelona
11.01.2014 18:00 Celta Vigo 2 : 1 Valencia
11.01.2014 16:00 Athletic Bilbao 6 : 1 Almeria
10.01.2014 21:00 Granada CF 4 : 0 Real Valladolid
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.01.2014 22:00 Rayo Vallecano 2 : 5 Villarreal
06.01.2014 19:00 Real Madryt 3 : 0 Celta Vigo
05.01.2014 20:00 Real Sociedad 2 : 0 Athletic Bilbao
05.01.2014 18:00 Osasuna 1 : 0 Espanyol
05.01.2014 16:00 FC Barcelona 4 : 0 Elche CF
05.01.2014 12:00 Sevilla 3 : 0 Getafe
04.01.2014 22:00 Almeria 3 : 0 Granada CF
04.01.2014 20:00 Valencia 2 : 0 Levante
04.01.2014 18:00 Real Valladolid 0 : 0 Betis Sewilla
04.01.2014 16:00 Malaga 0 : 1 Atletico Madryt
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.12.2013 21:00 Celta Vigo 1 : 1 Osasuna
22.12.2013 21:00 Valencia 2 : 3 Real Madryt
22.12.2013 19:00 Athletic Bilbao 2 : 1 Rayo Vallecano
22.12.2013 17:00 Getafe 2 : 5 FC Barcelona
22.12.2013 12:00 Espanyol 4 : 2 Real Valladolid
21.12.2013 22:00 Granada CF 1 : 3 Real Sociedad
21.12.2013 20:00 Atletico Madryt 3 : 2 Levante
21.12.2013 18:00 Betis Sewilla 0 : 1 Almeria
21.12.2013 16:00 Villarreal 1 : 2 Sevilla
20.12.2013 20:30 Elche CF 0 : 1 Malaga
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.12.2013 22:00 Real Valladolid 3 : 0 Celta Vigo
15.12.2013 21:00 Atletico Madryt 3 : 0 Valencia
15.12.2013 19:00 Sevilla 1 : 1 Athletic Bilbao
15.12.2013 17:00 Real Sociedad 5 : 1 Betis Sewilla
15.12.2013 12:00 Almeria 0 : 0 Espanyol
14.12.2013 22:00 Malaga 1 : 0 Getafe
14.12.2013 20:00 FC Barcelona 2 : 1 Villarreal
14.12.2013 18:00 Rayo Vallecano 0 : 2 Granada CF
14.12.2013 16:00 Osasuna 2 : 2 Real Madryt
13.12.2013 21:00 Levante 2 : 1 Elche CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.12.2013 21:00 Athletic Bilbao 0 : 1 FC Barcelona
01.12.2013 19:00 Valencia 3 : 0 Osasuna
01.12.2013 17:00 Granada CF 1 : 2 Sevilla
01.12.2013 12:00 Betis Sewilla 2 : 2 Rayo Vallecano
30.11.2013 22:00 Espanyol 1 : 2 Real Sociedad
30.11.2013 20:00 Real Madryt 4 : 0 Real Valladolid
30.11.2013 18:00 Celta Vigo 3 : 1 Almeria
30.11.2013 16:00 Elche CF 0 : 2 Atletico Madryt
29.11.2013 20:30 Villarreal 1 : 1 Malaga
29.11.2013 20:00 Getafe 1 : 0 Levante
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.11.2013 22:00 Malaga 1 : 2 Athletic Bilbao
24.11.2013 21:00 Sevilla 4 : 0 Betis Sewilla
24.11.2013 19:00 Elche CF 2 : 1 Valencia
24.11.2013 17:00 Rayo Vallecano 1 : 4 Espanyol
24.11.2013 12:00 Levante 0 : 3 Villarreal
23.11.2013 22:00 Atletico Madryt 7 : 0 Getafe
23.11.2013 20:00 Almeria 0 : 5 Real Madryt
23.11.2013 18:00 Real Sociedad 4 : 3 Celta Vigo
23.11.2013 16:00 FC Barcelona 4 : 0 Granada CF
22.11.2013 21:00 Real Valladolid 0 : 1 Osasuna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10.11.2013 21:00 Betis Sewilla 1 : 4 FC Barcelona
10.11.2013 19:00 Villarreal 1 : 1 Atletico Madryt
10.11.2013 17:00 Valencia 2 : 2 Real Valladolid
10.11.2013 12:00 Espanyol 1 : 3 Sevilla
09.11.2013 22:00 Celta Vigo 0 : 2 Rayo Vallecano
09.11.2013 20:00 Athletic Bilbao 2 : 1 Levante
09.11.2013 18:00 Getafe 1 : 1 Elche CF
09.11.2013 16:00 Real Madryt 5 : 1 Real Sociedad
08.11.2013 22:00 Granada CF 3 : 1 Malaga
08.11.2013 20:00 Osasuna 0 : 1 Almeria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.11.2013 22:00 Elche CF 0 : 1 Villarreal
03.11.2013 21:00 Malaga 3 : 2 Betis Sewilla
03.11.2013 19:00 Levante 0 : 1 Granada CF
03.11.2013 17:00 Atletico Madryt 2 : 0 Athletic Bilbao
03.11.2013 12:00 Getafe 0 : 1 Valencia
02.11.2013 22:00 Sevilla 0 : 1 Celta Vigo
02.11.2013 20:00 Rayo Vallecano 2 : 3 Real Madryt
02.11.2013 18:00 Almeria 1 : 0 Real Valladolid
02.11.2013 16:00 Real Sociedad 5 : 0 Osasuna
01.11.2013 21:00 FC Barcelona 1 : 0 Espanyol
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.10.2013 22:00 Athletic Bilbao 2 : 2 Elche CF
31.10.2013 22:00 Betis Sewilla 0 : 0 Levante
31.10.2013 20:00 Villarreal 0 : 2 Getafe
31.10.2013 20:00 Granada CF 1 : 2 Atletico Madryt
30.10.2013 22:00 Osasuna 3 : 1 Rayo Vallecano
30.10.2013 22:00 Real Madryt 7 : 3 Sevilla
30.10.2013 20:00 Real Valladolid 2 : 2 Real Sociedad
30.10.2013 20:00 Valencia 1 : 2 Almeria
29.10.2013 22:00 Celta Vigo 0 : 3 FC Barcelona
29.10.2013 20:00 Espanyol 0 : 0 Malaga
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.10.2013 22:00 Getafe 0 : 1 Athletic Bilbao
27.10.2013 21:00 Atletico Madryt 5 : 0 Betis Sewilla
27.10.2013 19:00 Real Sociedad 3 : 0 Almeria
27.10.2013 17:00 Villarreal 4 : 1 Valencia
27.10.2013 12:00 Sevilla 2 : 1 Osasuna
26.10.2013 22:00 Levante 3 : 0 Espanyol
26.10.2013 20:00 Elche CF 0 : 1 Granada CF
26.10.2013 16:00 Malaga 0 : 5 Celta Vigo
25.10.2013 21:00 Rayo Vallecano 0 : 3 Real Valladolid
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.10.2013 18:00 FC Barcelona 2 : 1 Real Madryt
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.10.2013 22:00 Athletic Bilbao 2 : 0 Villarreal
21.10.2013 20:00 Celta Vigo 0 : 1 Levante
20.10.2013 21:00 Real Valladolid 2 : 2 Sevilla
20.10.2013 19:00 Betis Sewilla 1 : 2 Elche CF
20.10.2013 17:00 Almeria 0 : 1 Rayo Vallecano
20.10.2013 12:00 Granada CF 0 : 2 Getafe
19.10.2013 22:00 Espanyol 1 : 0 Atletico Madryt
19.10.2013 20:00 Osasuna 0 : 0 FC Barcelona
19.10.2013 18:00 Valencia 1 : 2 Real Sociedad
19.10.2013 16:00 Real Madryt 2 : 0 Malaga
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.10.2013 21:00 Athletic Bilbao 1 : 1 Valencia
06.10.2013 19:00 Getafe 3 : 1 Betis Sewilla
06.10.2013 17:00 Sevilla 2 : 1 Almeria
06.10.2013 12:00 Atletico Madryt 2 : 1 Celta Vigo
05.10.2013 22:00 FC Barcelona 4 : 1 Real Valladolid
05.10.2013 20:00 Levante 2 : 3 Real Madryt
05.10.2013 18:00 Rayo Vallecano 1 : 0 Real Sociedad
05.10.2013 16:00 Elche CF 2 : 1 Espanyol
04.10.2013 22:00 Malaga 0 : 1 Osasuna
04.10.2013 20:00 Villarreal 3 : 0 Granada CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.09.2013 22:00 Granada CF 2 : 0 Athletic Bilbao
29.09.2013 21:00 Betis Sewilla 1 : 0 Villarreal
29.09.2013 19:00 Espanyol 0 : 2 Getafe
29.09.2013 17:00 Celta Vigo 0 : 1 Elche CF
29.09.2013 12:00 Osasuna 0 : 1 Levante
28.09.2013 22:00 Real Madryt 0 : 1 Atletico Madryt
28.09.2013 20:00 Real Sociedad 1 : 1 Sevilla
28.09.2013 18:00 Almeria 0 : 2 FC Barcelona
28.09.2013 16:00 Valencia 1 : 0 Rayo Vallecano
27.09.2013 21:00 Real Valladolid 2 : 2 Malaga
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.09.2013 22:00 Villarreal 2 : 1 Espanyol
26.09.2013 22:00 Getafe 2 : 0 Celta Vigo
26.09.2013 20:00 Athletic Bilbao 2 : 1 Betis Sewilla
25.09.2013 22:00 Elche CF 1 : 2 Real Madryt
25.09.2013 20:00 Sevilla 4 : 1 Rayo Vallecano
25.09.2013 20:00 Granada CF 0 : 1 Valencia
24.09.2013 22:00 Atletico Madryt 2 : 1 Osasuna
24.09.2013 22:00 Malaga 2 : 0 Almeria
24.09.2013 20:00 FC Barcelona 4 : 1 Real Sociedad
24.09.2013 20:00 Levante 1 : 1 Real Valladolid
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.09.2013 22:00 Espanyol 3 : 2 Athletic Bilbao
22.09.2013 21:00 Valencia 3 : 1 Sevilla
22.09.2013 19:00 Real Madryt 4 : 1 Getafe
22.09.2013 17:00 Celta Vigo 0 : 0 Villarreal
22.09.2013 12:00 Betis Sewilla 0 : 0 Granada CF
21.09.2013 22:00 Real Valladolid 0 : 2 Atletico Madryt
21.09.2013 20:00 Rayo Vallecano 0 : 4 FC Barcelona
21.09.2013 18:00 Almeria 2 : 2 Levante
21.09.2013 16:00 Real Sociedad 0 : 0 Malaga
20.09.2013 21:00 Osasuna 2 : 1 Elche CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.09.2013 22:00 Athletic Bilbao 3 : 2 Celta Vigo
16.09.2013 20:00 Elche CF 0 : 0 Real Valladolid
15.09.2013 21:00 Betis Sewilla 3 : 1 Valencia
15.09.2013 19:00 Malaga 5 : 0 Rayo Vallecano
15.09.2013 17:00 Getafe 2 : 1 Osasuna
15.09.2013 12:00 Granada CF 0 : 1 Espanyol
14.09.2013 22:00 Villarreal 2 : 2 Real Madryt
14.09.2013 20:00 FC Barcelona 3 : 2 Sevilla
14.09.2013 18:00 Levante 0 : 0 Real Sociedad
14.09.2013 16:00 Atletico Madryt 4 : 2 Almeria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.09.2013 21:00 Sevilla 2 : 2 Malaga
01.09.2013 21:00 Valencia 2 : 3 FC Barcelona
01.09.2013 19:00 Real Sociedad 1 : 2 Atletico Madryt
01.09.2013 17:00 Espanyol 0 : 0 Betis Sewilla
01.09.2013 12:00 Real Madryt 3 : 1 Athletic Bilbao
31.08.2013 23:00 Rayo Vallecano 1 : 2 Levante
31.08.2013 23:00 Almeria 2 : 2 Elche CF
31.08.2013 23:00 Osasuna 0 : 3 Villarreal
31.08.2013 21:00 Real Valladolid 1 : 0 Getafe
31.08.2013 19:00 Celta Vigo 1 : 1 Granada CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.08.2013 21:00 Granada CF 0 : 1 Real Madryt
25.08.2013 23:00 Betis Sewilla 1 : 2 Celta Vigo
25.08.2013 21:00 Levante 0 : 0 Sevilla
25.08.2013 21:00 Malaga 0 : 1 FC Barcelona
25.08.2013 19:00 Atletico Madryt 5 : 0 Rayo Vallecano
24.08.2013 23:00 Villarreal 2 : 1 Real Valladolid
24.08.2013 21:00 Espanyol 3 : 1 Valencia
24.08.2013 19:00 Elche CF 1 : 1 Real Sociedad
23.08.2013 22:00 Athletic Bilbao 2 : 0 Osasuna
23.08.2013 20:00 Getafe 2 : 2 Almeria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.08.2013 22:00 Almeria 2 : 3 Villarreal
19.08.2013 22:00 Celta Vigo 2 : 2 Espanyol
19.08.2013 20:00 Rayo Vallecano 3 : 0 Elche CF
18.08.2013 23:00 Sevilla 1 : 3 Atletico Madryt
18.08.2013 21:00 Real Madryt 2 : 1 Betis Sewilla
18.08.2013 21:00 Osasuna 1 : 2 Granada CF
18.08.2013 19:00 FC Barcelona 7 : 0 Levante
17.08.2013 23:00 Valencia 1 : 0 Malaga
17.08.2013 21:00 Real Valladolid 1 : 2 Athletic Bilbao
17.08.2013 19:00 Real Sociedad 2 : 0 Getafe
drużyna mecze bramki punkty
1. Atletico Madryt 38 77-26 90
2. FC Barcelona 38 100-33 87
3. Real Madryt 38 104-38 87
4. Athletic Bilbao 38 66-39 70
5. Sevilla 38 69-52 63
6. Villarreal 38 60-44 59
7. Real Sociedad 38 62-55 59
8. Valencia 38 51-53 49
9. Celta Vigo 38 49-54 49
10. Levante 38 35-43 48
11. Malaga 38 39-46 45
12. Rayo Vallecano 38 46-80 43
13. Espanyol 38 41-51 42
14. Getafe 38 35-54 42
15. Granada CF 38 32-56 41
16. Almeria 38 43-71 40
17. Elche CF 38 30-50 40
18. Osasuna 38 32-62 39
19. Real Valladolid 38 38-60 36
20. Betis Sewilla 38 36-78 25

Wyniki

Tabele

<Serie A
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.05.2014 20:45 AC Milan 2 : 1 Sassuolo
18.05.2014 20:45 Chievo Werona 2 : 1 Inter Mediolan
18.05.2014 20:45 Fiorentina 2 : 2 Torino
18.05.2014 20:45 Lazio Rzym 1 : 0 Bologna
18.05.2014 20:45 Napoli 5 : 1 Hellas Werona
18.05.2014 20:45 Parma 2 : 0 Livorno
18.05.2014 15:00 Catania 2 : 1 Atalanta
18.05.2014 15:00 Genoa 1 : 0 AS Roma
18.05.2014 15:00 Juventus Turyn 3 : 0 Cagliari
17.05.2014 20:45 Udinese 3 : 3 Sampdoria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.05.2014 17:45 AS Roma 0 : 1 Juventus Turyn
11.05.2014 15:00 Bologna 1 : 2 Catania
11.05.2014 15:00 Cagliari 0 : 1 Chievo Werona
11.05.2014 15:00 Livorno 0 : 1 Fiorentina
11.05.2014 15:00 Sampdoria 2 : 5 Napoli
11.05.2014 15:00 Sassuolo 4 : 2 Genoa
11.05.2014 15:00 Torino 1 : 1 Parma
11.05.2014 12:30 Atalanta 2 : 1 AC Milan
10.05.2014 20:45 Inter Mediolan 4 : 1 Lazio Rzym
10.05.2014 18:00 Hellas Werona 2 : 2 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.05.2014 21:00 Napoli 3 : 0 Cagliari
06.05.2014 19:00 Fiorentina 3 : 4 Sassuolo
05.05.2014 21:00 Juventus Turyn 1 : 0 Atalanta
05.05.2014 19:00 Lazio Rzym 3 : 3 Hellas Werona
04.05.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Inter Mediolan
04.05.2014 15:00 Catania 4 : 1 AS Roma
04.05.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 1 Torino
04.05.2014 15:00 Genoa 0 : 0 Bologna
04.05.2014 15:00 Parma 2 : 0 Sampdoria
04.05.2014 15:00 Udinese 5 : 3 Livorno
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.04.2014 20:45 Sassuolo 1 : 3 Juventus Turyn
27.04.2014 20:45 Atalanta 1 : 1 Genoa
27.04.2014 15:00 Livorno 0 : 2 Lazio Rzym
27.04.2014 15:00 Cagliari 1 : 0 Parma
27.04.2014 15:00 Sampdoria 2 : 1 Chievo Werona
27.04.2014 15:00 Torino 2 : 0 Udinese
27.04.2014 12:30 Hellas Werona 4 : 0 Catania
26.04.2014 20:45 Inter Mediolan 0 : 0 Napoli
26.04.2014 18:00 Bologna 0 : 3 Fiorentina
25.04.2014 20:45 AS Roma 2 : 0 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.04.2014 21:00 Fiorentina 0 : 1 AS Roma
19.04.2014 18:30 Juventus Turyn 1 : 0 Bologna
19.04.2014 15:00 AC Milan 3 : 0 Livorno
19.04.2014 15:00 Atalanta 1 : 2 Hellas Werona
19.04.2014 15:00 Catania 2 : 1 Sampdoria
19.04.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 1 Sassuolo
19.04.2014 15:00 Genoa 1 : 2 Cagliari
19.04.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 3 Torino
19.04.2014 15:00 Parma 0 : 2 Inter Mediolan
19.04.2014 15:00 Udinese 1 : 1 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.04.2014 20:45 Udinese 0 : 2 Juventus Turyn
13.04.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Catania
13.04.2014 15:00 Livorno 2 : 4 Chievo Werona
13.04.2014 15:00 Hellas Werona 3 : 5 Fiorentina
13.04.2014 15:00 Napoli 4 : 2 Lazio Rzym
13.04.2014 15:00 Sampdoria 0 : 4 Inter Mediolan
13.04.2014 15:00 Torino 2 : 1 Genoa
13.04.2014 12:30 Bologna 1 : 1 Parma
12.04.2014 20:45 AS Roma 3 : 1 Atalanta
12.04.2014 18:00 Sassuolo 1 : 1 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.04.2014 21:00 Genoa 1 : 2 AC Milan
07.04.2014 19:00 Juventus Turyn 2 : 0 Livorno
06.04.2014 20:45 Parma 1 : 0 Napoli
06.04.2014 15:00 Fiorentina 2 : 1 Udinese
06.04.2014 15:00 Atalanta 0 : 2 Sassuolo
06.04.2014 15:00 Cagliari 1 : 3 AS Roma
06.04.2014 15:00 Catania 1 : 2 Torino
06.04.2014 12:30 Lazio Rzym 2 : 0 Sampdoria
05.04.2014 20:45 Inter Mediolan 2 : 2 Bologna
05.04.2014 18:00 Chievo Werona 0 : 1 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.03.2014 21:00 Livorno 2 : 2 Inter Mediolan
31.03.2014 19:00 Udinese 1 : 0 Catania
30.03.2014 20:45 Napoli 2 : 0 Juventus Turyn
30.03.2014 15:00 Hellas Werona 3 : 0 Genoa
30.03.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 2 Parma
30.03.2014 15:00 Sampdoria 0 : 0 Fiorentina
30.03.2014 15:00 Torino 2 : 1 Cagliari
30.03.2014 12:30 Sassuolo 0 : 2 AS Roma
29.03.2014 20:45 AC Milan 3 : 0 Chievo Werona
29.03.2014 18:00 Bologna 0 : 2 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.03.2014 20:45 Inter Mediolan 0 : 0 Udinese
26.03.2014 20:45 Fiorentina 0 : 2 AC Milan
26.03.2014 20:45 Atalanta 2 : 0 Livorno
26.03.2014 20:45 Cagliari 1 : 0 Hellas Werona
26.03.2014 20:45 Catania 2 : 4 Napoli
26.03.2014 20:45 Chievo Werona 3 : 0 Bologna
26.03.2014 20:45 Genoa 2 : 0 Lazio Rzym
26.03.2014 20:45 Juventus Turyn 2 : 1 Parma
26.03.2014 20:45 Sassuolo 1 : 2 Sampdoria
25.03.2014 20:45 AS Roma 2 : 1 Torino
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.03.2014 20:45 Catania 0 : 1 Juventus Turyn
23.03.2014 20:45 Lazio Rzym 1 : 1 AC Milan
23.03.2014 18:30 Napoli 0 : 1 Fiorentina
23.03.2014 15:00 Bologna 1 : 0 Cagliari
23.03.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 2 Atalanta
23.03.2014 15:00 Sampdoria 5 : 0 Hellas Werona
23.03.2014 15:00 Udinese 1 : 0 Sassuolo
23.03.2014 12:30 Parma 1 : 1 Genoa
22.03.2014 20:45 Chievo Werona 0 : 2 AS Roma
22.03.2014 18:00 Torino 3 : 1 Livorno
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.03.2014 21:00 AS Roma 3 : 2 Udinese
17.03.2014 19:00 Torino 0 : 1 Napoli
16.03.2014 20:45 Fiorentina 3 : 1 Chievo Werona
16.03.2014 20:45 Genoa 0 : 1 Juventus Turyn
16.03.2014 15:00 AC Milan 2 : 4 Parma
16.03.2014 15:00 Livorno 2 : 1 Bologna
16.03.2014 15:00 Cagliari 0 : 2 Lazio Rzym
16.03.2014 15:00 Sassuolo 3 : 1 Catania
16.03.2014 12:30 Atalanta 3 : 0 Sampdoria
15.03.2014 20:45 Hellas Werona 0 : 2 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.03.2014 20:45 Napoli 1 : 0 AS Roma
09.03.2014 15:00 Chievo Werona 2 : 1 Genoa
09.03.2014 15:00 Bologna 0 : 0 Sassuolo
09.03.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 0 Torino
09.03.2014 15:00 Lazio Rzym 0 : 1 Atalanta
09.03.2014 15:00 Parma 2 : 0 Hellas Werona
09.03.2014 15:00 Sampdoria 4 : 2 Livorno
09.03.2014 12:30 Juventus Turyn 1 : 0 Fiorentina
08.03.2014 20:45 Catania 1 : 1 Cagliari
08.03.2014 18:00 Udinese 1 : 0 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.03.2014 20:45 Fiorentina 0 : 1 Lazio Rzym
02.03.2014 20:45 AC Milan 0 : 2 Juventus Turyn
02.03.2014 18:30 Livorno 1 : 1 Napoli
02.03.2014 15:00 Atalanta 2 : 1 Chievo Werona
02.03.2014 15:00 Genoa 2 : 0 Catania
02.03.2014 15:00 Hellas Werona 0 : 0 Bologna
02.03.2014 15:00 Torino 0 : 2 Sampdoria
02.03.2014 15:00 Sassuolo 0 : 1 Parma
02.03.2014 12:30 Cagliari 3 : 0 Udinese
01.03.2014 20:45 AS Roma 0 : 0 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.02.2014 21:00 Napoli 1 : 1 Genoa
24.02.2014 19:00 Parma 2 : 2 Fiorentina
23.02.2014 20:45 Lazio Rzym 3 : 2 Sassuolo
23.02.2014 18:30 Juventus Turyn 1 : 0 Torino
23.02.2014 15:00 Chievo Werona 2 : 0 Catania
23.02.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 1 Cagliari
23.02.2014 15:00 Sampdoria 0 : 2 AC Milan
23.02.2014 15:00 Udinese 1 : 1 Atalanta
23.02.2014 12:30 Livorno 2 : 3 Hellas Werona
22.02.2014 20:45 Bologna 0 : 1 AS Roma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.02.2014 20:45 Hellas Werona 1 : 3 Torino
16.02.2014 20:45 AS Roma 3 : 0 Sampdoria
16.02.2014 15:00 Atalanta 0 : 4 Parma
16.02.2014 15:00 Cagliari 1 : 2 Livorno
16.02.2014 15:00 Genoa 3 : 3 Udinese
16.02.2014 15:00 Juventus Turyn 3 : 1 Chievo Werona
16.02.2014 15:00 Sassuolo 0 : 2 Napoli
16.02.2014 12:30 Catania 3 : 1 Lazio Rzym
15.02.2014 20:45 Fiorentina 1 : 2 Inter Mediolan
14.02.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Bologna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.02.2014 20:45 Inter Mediolan 1 : 0 Sassuolo
09.02.2014 15:00 Livorno 0 : 1 Genoa
09.02.2014 15:00 Hellas Werona 2 : 2 Juventus Turyn
09.02.2014 15:00 Lazio Rzym 0 : 0 AS Roma
09.02.2014 15:00 Parma 0 : 0 Catania
09.02.2014 15:00 Sampdoria 1 : 0 Cagliari
09.02.2014 12:30 Torino 1 : 2 Bologna
08.02.2014 20:45 Napoli 3 : 1 AC Milan
08.02.2014 18:00 Fiorentina 2 : 0 Atalanta
08.02.2014 18:00 Udinese 3 : 0 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.02.2014 20:45 Genoa 0 : 1 Sampdoria
02.02.2014 20:45 Juventus Turyn 3 : 1 Inter Mediolan
02.02.2014 15:00 AS Roma - : - Parma
02.02.2014 15:00 Atalanta 3 : 0 Napoli
02.02.2014 15:00 Catania 3 : 3 Livorno
02.02.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 2 Lazio Rzym
02.02.2014 15:00 Sassuolo 1 : 2 Hellas Werona
01.02.2014 20:45 AC Milan 1 : 1 Torino
01.02.2014 18:00 Cagliari 1 : 0 Fiorentina
01.02.2014 18:00 Bologna 0 : 2 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.01.2014 20:45 Fiorentina 3 : 3 Genoa
26.01.2014 15:00 Livorno 3 : 1 Sassuolo
26.01.2014 15:00 Cagliari 1 : 2 AC Milan
26.01.2014 15:00 Inter Mediolan 0 : 0 Catania
26.01.2014 15:00 Parma 1 : 0 Udinese
26.01.2014 15:00 Sampdoria 1 : 1 Bologna
26.01.2014 15:00 Torino 1 : 0 Atalanta
26.01.2014 12:30 Hellas Werona 1 : 3 AS Roma
25.01.2014 20:45 Lazio Rzym 1 : 1 Juventus Turyn
25.01.2014 18:00 Napoli 1 : 1 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.01.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Hellas Werona
19.01.2014 15:00 Atalanta 1 : 0 Cagliari
19.01.2014 15:00 Catania 0 : 3 Fiorentina
19.01.2014 15:00 Chievo Werona 1 : 2 Parma
19.01.2014 15:00 Bologna 2 : 2 Napoli
19.01.2014 15:00 Genoa 1 : 0 Inter Mediolan
19.01.2014 15:00 Sassuolo 0 : 2 Torino
19.01.2014 12:30 Udinese 2 : 3 Lazio Rzym
18.01.2014 20:45 Juventus Turyn 4 : 2 Sampdoria
18.01.2014 18:00 AS Roma 3 : 0 Livorno
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13.01.2014 21:00 Inter Mediolan 1 : 1 Chievo Werona
13.01.2014 19:00 Sampdoria 3 : 0 Udinese
12.01.2014 20:45 Sassuolo 4 : 3 AC Milan
12.01.2014 15:00 AS Roma 4 : 0 Genoa
12.01.2014 15:00 Atalanta 2 : 1 Catania
12.01.2014 15:00 Cagliari 1 : 4 Juventus Turyn
12.01.2014 15:00 Hellas Werona 0 : 3 Napoli
12.01.2014 12:30 Torino 0 : 0 Fiorentina
11.01.2014 20:45 Bologna 0 : 0 Lazio Rzym
11.01.2014 18:00 Livorno 0 : 3 Parma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.01.2014 18:30 Lazio Rzym 1 : 0 Inter Mediolan
06.01.2014 15:00 AC Milan 3 : 0 Atalanta
06.01.2014 15:00 Catania 2 : 0 Bologna
06.01.2014 15:00 Genoa 2 : 0 Sassuolo
06.01.2014 15:00 Parma 3 : 1 Torino
06.01.2014 15:00 Udinese 1 : 3 Hellas Werona
06.01.2014 12:30 Napoli 2 : 0 Sampdoria
05.01.2014 20:45 Juventus Turyn 3 : 0 AS Roma
05.01.2014 18:00 Fiorentina 1 : 0 Livorno
05.01.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 0 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.12.2013 20:45 Inter Mediolan 1 : 0 AC Milan
22.12.2013 15:00 AS Roma 4 : 0 Catania
22.12.2013 15:00 Atalanta 1 : 4 Juventus Turyn
22.12.2013 15:00 Hellas Werona 4 : 1 Lazio Rzym
22.12.2013 15:00 Hellas Werona 4 : 1 Lazio Rzym
22.12.2013 15:00 Sampdoria 1 : 1 Parma
22.12.2013 15:00 Torino 4 : 1 Chievo Werona
22.12.2013 15:00 Torino 4 : 1 Chievo Werona
22.12.2013 12:30 Bologna 1 : 0 Genoa
21.12.2013 20:45 Cagliari 1 : 1 Napoli
21.12.2013 18:00 Livorno 1 : 2 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.12.2013 20:45 AC Milan 2 : 2 AS Roma
15.12.2013 20:30 Napoli 4 : 2 Inter Mediolan
15.12.2013 18:30 Juventus Turyn 4 : 0 Sassuolo
15.12.2013 15:00 Parma 0 : 0 Cagliari
15.12.2013 15:00 Lazio Rzym 2 : 0 Livorno
15.12.2013 15:00 Genoa 1 : 1 Atalanta
15.12.2013 15:00 Fiorentina 3 : 0 Bologna
15.12.2013 15:00 Chievo Werona 0 : 1 Sampdoria
15.12.2013 15:00 Udinese 0 : 2 Torino
14.12.2013 18:00 Catania 0 : 0 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.12.2013 20:45 Inter Mediolan 3 : 3 Parma
08.12.2013 15:00 Cagliari 2 : 1 Genoa
08.12.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 1 Atalanta
08.12.2013 15:00 Sampdoria 2 : 0 Catania
08.12.2013 15:00 Torino 1 : 0 Lazio Rzym
08.12.2013 15:00 Sassuolo 0 : 1 Chievo Werona
08.12.2013 12:30 AS Roma 2 : 1 Fiorentina
07.12.2013 20:45 Napoli 3 : 3 Udinese
07.12.2013 18:00 Livorno 2 : 2 AC Milan
06.12.2013 20:45 Bologna 0 : 2 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.12.2013 21:00 Lazio Rzym 2 : 4 Napoli
02.12.2013 19:00 Fiorentina 4 : 3 Hellas Werona
01.12.2013 18:30 Juventus Turyn 1 : 0 Udinese
01.12.2013 15:00 Inter Mediolan 1 : 1 Sampdoria
01.12.2013 15:00 Chievo Werona 3 : 0 Livorno
01.12.2013 15:00 Cagliari 2 : 2 Sassuolo
01.12.2013 15:00 Atalanta 1 : 1 AS Roma
01.12.2013 12:30 Catania 1 : 3 AC Milan
30.11.2013 20:45 Genoa 1 : 1 Torino
30.11.2013 18:00 Parma 1 : 1 Bologna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.11.2013 20:45 AS Roma 0 : 0 Cagliari
24.11.2013 20:45 Bologna 1 : 1 Inter Mediolan
24.11.2013 15:30 Udinese 1 : 0 Fiorentina
24.11.2013 15:30 Torino 4 : 1 Catania
24.11.2013 15:00 Sassuolo 2 : 0 Atalanta
24.11.2013 15:00 Sampdoria 1 : 1 Lazio Rzym
24.11.2013 15:00 Livorno 0 : 2 Juventus Turyn
23.11.2013 20:45 Napoli 0 : 1 Parma
23.11.2013 20:45 AC Milan 1 : 1 Genoa
23.11.2013 18:00 Hellas Werona 0 : 1 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10.11.2013 20:45 Fiorentina 2 : 1 Sampdoria
10.11.2013 20:45 Juventus Turyn 3 : 0 Napoli
10.11.2013 15:00 Atalanta 2 : 1 Bologna
10.11.2013 15:00 Cagliari 2 : 1 Torino
10.11.2013 15:00 Chievo Werona 0 : 0 AC Milan
10.11.2013 15:00 Parma 1 : 1 Lazio Rzym
10.11.2013 15:00 AS Roma 1 : 1 Sassuolo
10.11.2013 12:30 Genoa 2 : 0 Hellas Werona
09.11.2013 20:45 Inter Mediolan 2 : 0 Livorno
09.11.2013 18:00 Catania 1 : 0 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.11.2013 20:45 Bologna 0 : 0 Chievo Werona
03.11.2013 20:45 Torino 1 : 1 AS Roma
03.11.2013 15:00 Udinese 0 : 3 Inter Mediolan
03.11.2013 15:00 Sampdoria 3 : 4 Sassuolo
03.11.2013 15:00 Lazio Rzym 0 : 2 Genoa
03.11.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 1 Cagliari
03.11.2013 12:30 Livorno 1 : 0 Atalanta
02.11.2013 20:45 Napoli 2 : 1 Catania
02.11.2013 20:45 AC Milan 0 : 2 Fiorentina
02.11.2013 18:00 Parma 0 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.10.2013 20:45 AS Roma 1 : 0 Chievo Werona
30.10.2013 20:45 Sassuolo 1 : 2 Udinese
30.10.2013 20:45 Genoa 1 : 0 Parma
30.10.2013 20:45 Cagliari 0 : 3 Bologna
30.10.2013 20:45 Hellas Werona 2 : 0 Sampdoria
30.10.2013 20:45 Juventus Turyn 4 : 0 Catania
30.10.2013 20:45 Livorno 3 : 3 Torino
30.10.2013 20:45 Fiorentina 1 : 2 Napoli
30.10.2013 20:45 AC Milan 1 : 1 Lazio Rzym
29.10.2013 20:45 Atalanta 1 : 1 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.10.2013 20:45 Lazio Rzym 2 : 0 Cagliari
27.10.2013 15:00 Bologna 1 : 0 Livorno
27.10.2013 15:00 Catania 0 : 0 Sassuolo
27.10.2013 15:00 Chievo Werona 1 : 2 Fiorentina
27.10.2013 15:00 Juventus Turyn 2 : 0 Genoa
27.10.2013 15:00 Parma 3 : 2 AC Milan
27.10.2013 15:00 Udinese 0 : 1 AS Roma
27.10.2013 12:30 Napoli 2 : 0 Torino
26.10.2013 20:45 Inter Mediolan 4 : 2 Hellas Werona
26.10.2013 18:00 Sampdoria 1 : 0 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2013 20:45 Torino 3 : 3 Inter Mediolan
20.10.2013 15:00 Fiorentina 4 : 2 Juventus Turyn
20.10.2013 15:00 Genoa 2 : 1 Chievo Werona
20.10.2013 15:00 Hellas Werona 3 : 2 Parma
20.10.2013 15:00 Livorno 1 : 2 Sampdoria
20.10.2013 15:00 Sassuolo 2 : 1 Bologna
20.10.2013 12:30 Atalanta 2 : 1 Lazio Rzym
19.10.2013 20:45 AC Milan 1 : 0 Udinese
19.10.2013 18:00 Cagliari 2 : 1 Catania
18.10.2013 20:45 AS Roma 2 : 0 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.10.2013 20:45 Lazio Rzym 0 : 0 Fiorentina
06.10.2013 20:45 Juventus Turyn 3 : 2 AC Milan
06.10.2013 15:00 Sampdoria 2 : 2 Torino
06.10.2013 15:00 Napoli 4 : 0 Livorno
06.10.2013 15:00 Catania 1 : 1 Genoa
06.10.2013 15:00 Bologna 1 : 4 Hellas Werona
06.10.2013 15:00 Udinese 2 : 0 Cagliari
06.10.2013 12:30 Parma 3 : 1 Sassuolo
05.10.2013 20:45 Inter Mediolan 0 : 3 AS Roma
05.10.2013 18:00 Chievo Werona 0 : 1 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.09.2013 20:45 Fiorentina 2 : 2 Parma
29.09.2013 20:45 AS Roma 5 : 0 Bologna
29.09.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 1 Livorno
29.09.2013 15:00 Atalanta 2 : 0 Udinese
29.09.2013 15:00 Cagliari 1 : 1 Inter Mediolan
29.09.2013 15:00 Catania 2 : 0 Chievo Werona
29.09.2013 15:00 Sassuolo 2 : 2 Lazio Rzym
29.09.2013 12:30 Torino 0 : 1 Juventus Turyn
28.09.2013 20:45 AC Milan 1 : 0 Sampdoria
28.09.2013 18:00 Genoa 0 : 2 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.09.2013 20:45 Inter Mediolan 2 : 1 Fiorentina
25.09.2013 20:45 Parma 4 : 3 Atalanta
25.09.2013 20:45 Napoli 1 : 1 Sassuolo
25.09.2013 20:45 Lazio Rzym 3 : 1 Catania
25.09.2013 20:45 Bologna 3 : 3 AC Milan
25.09.2013 20:45 Chievo Werona 1 : 2 Juventus Turyn
25.09.2013 20:45 Livorno 1 : 1 Cagliari
25.09.2013 20:45 Sampdoria 0 : 2 AS Roma
25.09.2013 20:45 Torino 2 : 2 Hellas Werona
24.09.2013 20:45 Udinese 1 : 0 Genoa
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2013 20:45 AC Milan 1 : 2 Napoli
22.09.2013 15:00 Atalanta 0 : 2 Fiorentina
22.09.2013 15:00 AS Roma 2 : 0 Lazio Rzym
22.09.2013 15:00 Juventus Turyn 2 : 1 Hellas Werona
22.09.2013 15:00 Bologna 1 : 2 Torino
22.09.2013 15:00 Catania 0 : 0 Parma
22.09.2013 12:30 Sassuolo 0 : 7 Inter Mediolan
21.09.2013 20:45 Genoa 0 : 0 Livorno
21.09.2013 18:00 Chievo Werona 2 : 1 Udinese
21.09.2013 18:00 Cagliari 2 : 2 Sampdoria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.09.2013 20:45 Parma 1 : 3 AS Roma
15.09.2013 15:00 Udinese 1 : 1 Bologna
15.09.2013 15:00 Livorno 2 : 0 Catania
15.09.2013 15:00 Lazio Rzym 3 : 0 Chievo Werona
15.09.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 0 Sassuolo
15.09.2013 15:00 Fiorentina 1 : 1 Cagliari
15.09.2013 15:00 Sampdoria 0 : 3 Genoa
14.09.2013 20:45 Torino 2 : 2 AC Milan
14.09.2013 20:45 Napoli 2 : 0 Atalanta
14.09.2013 18:00 Inter Mediolan 1 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.09.2013 20:45 Sassuolo 1 : 4 Livorno
01.09.2013 20:45 Genoa 2 : 5 Fiorentina
01.09.2013 20:45 Bologna 2 : 2 Sampdoria
01.09.2013 20:45 Atalanta 2 : 0 Torino
01.09.2013 20:45 Catania 0 : 3 Inter Mediolan
01.09.2013 20:45 AC Milan 3 : 1 Cagliari
01.09.2013 20:45 Udinese 3 : 1 Parma
01.09.2013 18:00 AS Roma 3 : 0 Hellas Werona
31.08.2013 20:45 Juventus Turyn 4 : 1 Lazio Rzym
31.08.2013 18:00 Chievo Werona 2 : 4 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.08.2013 20:45 Fiorentina 2 : 1 Catania
25.08.2013 20:45 Torino 2 : 0 Sassuolo
25.08.2013 20:45 Parma 0 : 0 Chievo Werona
25.08.2013 20:45 Napoli 3 : 0 Bologna
25.08.2013 20:45 Livorno 0 : 2 AS Roma
25.08.2013 20:45 Lazio Rzym 2 : 1 Udinese
25.08.2013 20:45 Cagliari 2 : 1 Atalanta
25.08.2013 18:00 Inter Mediolan 2 : 0 Genoa
24.08.2013 20:45 Sampdoria 0 : 1 Juventus Turyn
24.08.2013 18:00 Hellas Werona 2 : 1 AC Milan
drużyna mecze bramki punkty
1. Juventus Turyn 38 80-23 102
2. AS Roma 38 72-25 85
3. Napoli 38 77-39 78
4. Fiorentina 38 65-44 65
5. Inter Mediolan 38 62-39 60
6. Parma 38 58-46 58
7. AC Milan 38 57-49 57
8. Torino 38 58-48 57
9. Lazio Rzym 38 54-54 56
10. Hellas Werona 38 62-68 54
11. Atalanta 38 43-51 50
12. Sampdoria 38 48-62 45
13. Udinese 38 46-57 44
14. Genoa 38 41-50 44
15. Cagliari 38 34-53 39
16. Chievo Werona 38 34-54 36
17. Sassuolo 38 43-72 34
18. Bologna 38 34-66 32
19. Catania 38 28-58 29
20. Livorno 38 39-77 25

Wyniki - WTA, ATP, PUCHAR DAVISA

Data Godzina Wyniki
20.08.14 18:00 J. Janowicz E. Roger-Vasselin
19.08.14 18:00 J. Janowicz J. Sousa
18.08.14 18:00 J. Janowicz C. Berlocq
15.08.14 21:00 A. Radwańska K. Woźniacka
15.08.14 01:00 A. Radwańska S. Lisicki

Wyniki - IBF, WBC, BOXING NIGHTS

Data i Miejsce Rywale Wyniki
08.11.14
Tomasz Adamek -
Artur Szpilka
31.05.14
Albert Sosnowski -
Marcin Rekowski
wygrana Marcina Rekowskiego
24.05.14
Andrzej Fonfara -
Adonis Stevenson
wygrana Adonisa Stevensona

WYNIKI - KSW, UFC, PRO MMC

Data i Miejsce Rywale Wyniki
KSW 26
22.03.14
M. Materla -
J. Silva
Materla wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów
Artykuły premium