Polska - Ukraina 1:3. Zamiast gry... gołe pośladki Jakuba Koseckiego

2013-03-25 3:00

Grają tak, że ręce opadają - denerwowali się kibice podczas meczu Polska - Ukraina (1:3). Kibicom opadały ręce, zaś Kubie Koseckiemu (23 l.) - spodenki. Niecodzienna sytuacja ze zdjęcia to kolejna przegrana walka o piłkę w wykonaniu polskiego piłkarza. A takich przez cały mecz były dziesiątki.

Kosecki pojawił się na boisku po przerwie, kiedy trzeba było odrabiać stratę dwóch goli. Niestety, błysnął tylko raz, pokazując gołe pośladki.

Zresztą zmiany, które przeprowadził w trakcie meczu trener Waldemar Fornalik, były kompletnie niezrozumiałe i nietrafione. Kosecki nie był lepszy od grającego koszmarnie przed przerwą Macieja Rybusa.

Trudno też pojąć tok rozumowania Fornalika, kiedy podjął decyzję o wpuszczeniu na boisko Łukasza Teodorczyka. Piłkarza, który nie jest w formie na miarę reprezentacji Polski i na razie musi starać się o wywalczenie silnej pozycji w Lechu Poznań.

Kuba Kosecki zaprezentował goły tyłek, natomiast jego koledzy obnażyli się w inny sposób - pokazując wszystkie swoje piłkarskie braki.

- Daliśmy d... - powiedział po meczu obrońca Kamil Glik (25 l.). Te słowa idealnie pasują i do zdjęcia, i do postawy Polaków na boisku.

Polska - Ukraina 1:3

0:1 Jarmołenko 2. min, 0:2 Husiew 7. min,

1:2 Piszczek 18. min, 1:3 Zozula 45. min

Sędziował: Pavel Kralovec (Czechy). Widzów: 55 565

Polska: Boruc - Piszczek, Wasilewski, Glik, Boenisch - Błaszczykowski, Krychowiak, Łukasik Ż (59. Obraniak), Majewski (76. Teodorczyk), Rybus (46. Kosecki) - Lewandowski

Ukraina: Pjatow - Fedećkyj, Chaczeridi, Kuczer, Szewczuk - Jarmołenko, Rotań Ż, Stepanenko Ż (60. Tymoszczuk Ż), Harmasz Ż (90. Bezus), Husiew (90. Moroziuk), Zozula