Gwizdek24.pl » Piłka Nożna » Reprezentacja » POLSKA - ANGLIA, wynik końcowy 1:1. Jest remis i niedosyt. Zapis relacji NA ŻYWO w internecie.POLSKA ANGLIA, POLSKA ANGLIA W INTERNECIE, POLSKA ANGLIA NA ŻYWO, POLSKA ANGLIA ONLINE, POLSKA ANGLIA LIVE, POLSKA ANGLIA 17.10.2012, MECZ POLSKA ANGLIA, MECZ POLSKA ANGLIA ONLINE, POLSKA ANGLIA LIVE

POLSKA - ANGLIA, wynik końcowy 1:1. Jest remis i niedosyt. Zapis relacji NA ŻYWO w internecie

W środę na Stadionie Narodowym w Warszawie Polska zremisowała z Anglią 1:1 w meczu eliminacji do piłkarskich mistrzostw świata w 2014 roku. Pierwsi bramkę strzelili goście, którym prowadzenie w 31. minucie spotkania dał strzałem głową Wayne Rooney. Biało-czerwoni odpowiedzieli w drugiej połowie trafieniem Kamila Glika. Podopieczni Waldemara Fornalika mogli pokusić się nawet o zdobycie kompletu punktów, ale zabrakło im skuteczności. Serwis Gwizdek24.pl zaprasza do zapoznania się z zapisem relacji tekstowej "na żywo" z tego meczu.
RELACJA NA ŻYWO Strona odświeża się automatycznie co 35 sekund
18:48

90+3 min Koniec meczu! Polska zremisowała z Anglią 1:1

18:46

90+1 min Chamberlain fauluje w narożniku naszego pola karnego Mierzejewskiego

18:45

90 min Sędzia doliczył do regulaminowego czasu gry 3 minuty

18:44

90 min Ostatnia zmiana w naszej drużynie: Borysiuk za Obraniaka

18:44

89 min Angielscy stoperzy poradzili sobie z centrą Obraniaka

18:43

88 min Mierzejewski wywalczył korner

18:42

87 min Milner z prawej strony zagrywa na 5. metr przed polską bramkę, radzi sobie z tym zagraniem Przemysław Tytoń

18:41

86 min Waldemar Fornalik szykuje ostatnią zmianę, na boisko wejdzie Ariel Borysiuk, choć nie wiemy jeszcze za kogo, na zmęczonego wygląda Eugen Polanski

18:40

85 min Gra toczy się teraz głównie na środku boiska

18:37

82 min Zmiana w drużynie Waldemara Fornalika: miejsce Kamila Grosickiego zajmie Arkadiusz Milik

18:35

79 min Znowu centra Obraniaka i strzał Glika, tym razem stoper reprezentacji Polski uderzył nad bramką Harta

18:35

78 min Biało-czerwoni szukają zwycięskiego gola, kolejny rzut rożny dla Polski

18:29

73 min Roy Hodgson przeprowadza kolejną zmianę: schodzi Rooney, wchodzi Oxlade-Chamberlain

18:26

70 min Rzut rożny. Centra Obraniaka na 7. metr, tam Glik wyprzedza Harta i strzałem głową kieruje piłkę do bramki Anglików!

18:25

70 min GOOOOOOOOOOOOL!!! 1:1!!! Kamil Glik i mamy remis!!!

18:22

67 min Zmiana w ekipie gości: Welbeck za Defoe

18:20

65 min Wrzutka w nasze pole karne i sytuacje wyjaśniają obrońcy

18:19

64 min Glik dotknął futbolówkę ręką i mamy rzut wolny dla Anglii z narożnika pola karnego

18:18

63 min Tak jak sądziliśmy: Mierzejewski wchodzi na boisko w miejsce Pawła Wszołka

18:17

61 min Adrian Mierzejewski gotowy do wejścia na boisko, wydaje się, że zmieni Wszołka, który nie rozgrywa dziś najlepszych zawodów

18:15

60 min Kolejna okazja biało-czerwonych! Piszczek z woleja, ale o centymetry obok bramki!

18:15

59 min Strzał Obraniaka blokuje Johnson, wielka szkoda, to mógł być gol

18:10

55 min Znowu z prawej strony atakował Piszczek, wycofał piłkę przed pole karne do Polanskiego, który ni to strzałem, ni to podaniem posłał futbolówke obok bramki rywali

18:07

52 min Z prawej strony dośrodkowywał Piszczek, szkoda tylko, że celował w plecy Johnsona

18:05

49 min Ależ strzał Obraniaka z dystansu, piłkarz Bordeaux huknął z około 20 metrów i czubkami palców futbolówkę przeniósł nad bramką Hart

18:03

47 min Kiks w polu karnym Jagielki mógł przynieść nam bramkę wyrównującą, ale próbującego strzelać Wszołka powstrzymał z ogromnym trudem Johnson

18:01

46 min Obaj trenerzy nie dokonali żadnych zmian

18:00

46 min Zaczynamy drugą połowę

17:46

45 min Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Polska przegrywa z Anglią 0:1

17:45

43 min Kapitalne podanie Lewandowskiego do Grosickiego, w polu karnym "Grosik" naciskany przez Lescotta oddaje strzał z pierwszej piłki, po którym futbolówka mija nieznacznie prawy słupek bramki Harta

17:41

43 min Johnson strzelał z dystansu, dodajmy, że bardzo niecelnie

17:40

40 min Gerrard fauluje Krychowiaka, ale dla sędziego nie było to takie oczywiste i przyznał rzut wolny... Anglikom

17:38

37 min Ashley Cole zwlekał z wykonaniem wyrzutu z autu i został ukarany przez sędziego żółtą kartką za grę na czas

17:36

33 min Z dystansu uderzył Wawrzyniak, wysoko nad bramką

17:31

31 min Dośrodkowanie z rzutu rożnego, w szesnastce Rooneya nie upilnował Piszczek i napastnik Manchesteru United strzałem głową pokonuje Przemysława Tytonia

17:29

31 min GOOOOOL! 0:1 dla Anglii, Wayne Rooney strzelcem bramki

17:29

28 min Lewandowski poradził sobie z Cleverleyem i wpadł z piłką w pole karne, jego strzał z ostrego kąta mija o metr lewy słupek bramki gości

17:27

26 min Bardzo dobra interwencja Wasilewskiego, mocno bita piłka w pole karne, na 5. metrze nabiega na nią Defoe, ale tuż przed strzałem "Wasyl" wybija mu futbolówkę spod nóg

17:24

25 min Bardzo niedokładne dośrodkowanie Wszołka i od bramki grę zaczną Anglicy

17:22

22 min Grosicki jednym zwodem zostawił za swoimi plecami Cleverleya i Johnsona, Polaka powstrzymał dopiero Lescott

17:20

19 min Ładnie środkiem boiska szedł z piłką Piszczek, miał przed sobą dobrze ustawionego Lewandowskiego, zdecydował się jednak na podanie na skrzydło do Wszołka, które przeciął Defoe

17:16

16 min Kolejna szybka kontra Polaków, prawą stroną urwał się Wszołek, tuż przed linią końcową szukał w polu karnym podaniem Roberta Lewandowskiego, niestety "Lewego" wyprzedził Jagielka i wybił futbolówkę poza szesnastkę

17:13

13 min Ładna akcja biało-czerwonych! Polanski puszcza prawą stroną Grosickiego, ten po ziemi podaje w pole karne do Piszczka, piłkarz BVB pędził do futbolówki ile sił w nogach, ale minimalnie szybszy był od niego Hart

17:11

11 min Polanski przypadkowo wpada na Defoe i zostaje za to ukarany żółtą kartką. Chyba trochę zbyt pochopna decyzja arbitra

17:09

9 min Z prawego skrzydła dogrywa w szesnastkę Wawrzyniak, na 10. metrze do futbolówki dochodzi Kamil Grosicki, ale jego strzał jest bardzo nieczysty i nie zagraża niestety bramce Joe Harta

17:07

8 min Z prawej strony centrować próbował Jakub Wawrzyniak, bez problemów jego dośrodkowanie blokuje Milner

17:06

7 min Cole z głębi pola podaje do Defoe, napastnika "Synów Albionu" ubiegł jednak Tytoń

17:04

5 min Piszczek fauluje w środkowej strefie boiska Cleverleya, arbiter ostrzega obrońcę Borussii Dortmund, następne takie wejście będzie oznaczało kartkę

17:03

4 min Polacy graja wysoko, agresywnie, ciągle naciskają na podopiecznych Roya Hodgsona

17:02

3 min Wrzutka na długi słupek, z pierwszej piłki z ostrego kąta strzela Cleverley, blokuje go udanie Piszczek

17:01

1 min Na prawej stronie na wolnej pozycji pokazywał się Grosicki, ale Krychowiak zbyt długo zwlekał z podaniem

16:59

1 min Gramy!

16:58

17 października to wyjątkowa data w kalendarium potyczek polsko-angielskich. To własnie tego dnia 39 lat temu Polsko odniosła pamiętny "zwycięski" remis na Wembley