Łukasz Fabiański

Autor: East News Łukasz Fabiański

Premier League: Łukasz Fabiański upokorzony przez Chelsea [WYNIKI]

2015-01-17 20:11

To nie była udana sobota dla Łukasza Fabiańskiego i jego Swansea - do Walii przyjechała prowadząca w tabeli Chelsea i zaaplikowała polskiemu bramkarzowi aż pięć bramek. Jakie wyniki padły w innych spotkaniach 22. kolejki Premier League.

Pierwszą bramkę Fabaiński puścił już w pierwszej minuty, do przerwy było już 4:0 dla drużyny Jose Mourinho. W drugiej połowie goście dołożyli jeszcze jednego gola.

The Blues gnają po mistrzostwo Anglii, mają 5 puinktów przewagi nad Manchesterem City. Obrońcy tytułu w szlagierze kolejki grają w niedzielę o 17 na swoim Etihad Stadium. GWIZDEK24.PL ZAPRASZA NA RELACJĘ LIVE NA ŻYWO Z MECZU ARSENAL - MANCHESTER CITY.

Premier League: Chelsea Londyn i Manchester City solidarnie straciły punkty

Wygrały w sobotę dwie wielkie firmy - United w Londynie z QPR i Liverpool w Birmingham z Aston Villą. Tabelę wciąż zamyka Leicester City. Tym razem "Lisy" musiały uznać na własnym boisku Stoke, a Marcin Wasilewski zagrał dla Leicester pełne 90 minut.