Liverpool - Arsenal, wynik 1:2. Świetny mecz Szczęsnego, Polak bohaterem!

2012-03-03 16:55

Cóż to był za mecz! W spotkaniu Premier League Liverpool na własnym stadionie przegrał z Arsenalem Londyn 1:2. Wspaniały mecz rozegrał Wojtek Szczesny, który nie tylko obronił karnego, ale też zaliczył kilka innych świetnych interwencji!

W pierwszej połowie Szczęsny faulował w polu karnym Suareza, więc sędzia słusznie podyktował rzut karny. Do jego wykonywania pewny siebie podszedł Dirk Kuyt, ale srodze się zawiódł! Najpierw Szczęsny obronił jego strzał, a potem i dobitkę! Po tej sytuacji obudził się Arsenal i po niesamowitym meczu wygrał 2:1.

Przeczytaj koniecznie: Damien Perquis: W kadrze mówię trzema językami WYWIAD z obrońcą reprezentacji Polski

Drugim bohaterem był Robin van Persie, strzelec dwóch goli. Zwycięską bramkę Holender zdobył w drugiej minucie doliczonego czasu gry!