Keisuke Honda, Fernandinho

Autor: East News Keisuke Honda i Fernandinho

AC Milan na kolanach. Przegrał z Manchesterem City 1:5! [WIDEO]

2014-07-28 11:50

Kibice AC Milan mają powody do niepokoju. Ich ulubieńcy po raz kolejny się skompromitowali, przegrywając tym razem z Manchesterem City 1:5! Kto wie, czy wynik nie byłby okazalszy, gdyby nie burza, która ostudziła chęci do gry angielskiej drużyny.

Na zegarze Heinz Field w Pittsburghu wybiła dopiero 26. minuta, kiedy padła czwarta bramka dla Manchesteru City. Anglicy narzucili ostre tempo i podopieczni Filippo Inzaghiego mieli prawo się bać, że skończy się takim pogromem jak mecz Brazylia - Niemcy (1:7).

Zobacz: Mario Balotelli zrobił sobie selfie z kibicami [ZDJĘCIA]

Na szczęście dla nich, rozpętała się burza. Piłkarze obu drużyn wyszli na drugą połowę z trzydziestominutowym opóźnieniem, co wyraźnie ostudziło zapędy Anglików. Po zmianie stron zdołali strzelić już tylko jednego gola.

Co ciekawe, w trakcie meczu na boisko wbiegło dwóch kibiców, którzy zrobili sobie... selfie z Mario Balotellim.

Spotkanie odbyło się w ramach turnieju International Champions Cup 2014. Dla Manchesteru City był to pierwszy mecz, dla Milanu już drugi. W poprzednim przegrał z Olympiakosem Pireus 0:3.

AC Milan - Manchester City 1:5 (1:4)
Sulley Muntari 42 - Stevan Jovetić 12, 58, Scott Sinclair 14, Jesus Navas 23, Kelechi Ihenacho 26