Tom Cruise natchnął Sobiecha

Autor: East News Artur Sobiech

Artur Sobiech strzelił dwie bramki Wolfsburgowi. Świetny mecz Polaka w Bundeslidze

2012-09-02 21:22

Artur Sobiech otrzymał w niedzielę kolejną szansę od trenera Hannoveru Mirko Slomki i ponownie odwdzięczył się szkoleniowcowi za zaufanie. Polski napastnik strzelił w meczu przeciwko VFL Wolsfburg dwa gole, a jego drużyna wygrała z ekipą "Wilków" 4:0.

Dobry występ Sobiecha w meczu ze Śląskiem Wrocław w Lidze Europy - dwa zdobyte gole - poskutkował grą od pierwszych minut w niedzielnym spotkaniu 2. kolejki Bundesligi przeciwko Wolfsburgowi.

Pierwszy raz na listę strzelców Polak wpisał się w 26. minucie rywalizacji, podwyższając prowadzenie Hannoveru na 2:0. Reprezentant Polski kolejne trafienie dołożył od siebie w drugiej części spotkania, kiedy umieścił piłkę w bramce "Wilków" po świetnym podaniu Szabolcsa Husztiego.

Na nieco ponad kwadrans przed ostatnim gwizdkiem Slomka zdjął Sobiecha z boiska, a w jego miejsce wprowadził Didiera Ya Konana. Warto dodać, że były zawodnik Polonii Warszawa opuszczając murawę był żegnany przez fanów Hannoveru owacją na stojąco.

Po dwóch seriach spotkań klub z Dolnej Saksonii zajmuje 2. miejsce w ligowej tabeli.