Wisła - Skonto 2:0. Zapis relacji LIVE z meczu eliminacji LM

2011-07-19 19:28

Rewanżowy mecz Wisła Kraków - Skonto Ryga rozpoczął się we wtorek, 19 lipca, punktualnie o godzinie 20.30. Podopieczni Roberta Maaskanta wygrali pierwsze spotkanie 1:0 i byli faworytami do awansu do kolejnej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. I rzeczywiście: wygrali 2:0 i są o krok bliżej od LM. Portal gwizdek24.pl zaprasza do przeczytania zapisu relacji NA ŻYWO ze spotkania WISŁA - SKONTO w Krakowie.

22:20

Koniec spotkania. Wisła pokonała Skonto Ryga 2:0 i awansowała do III rundy eliminacji Ligi Mistrzów (pierwszy mecz 1:0).

22:19

90 min Ostatnia próba Wisły, ale Nunez nie dochodzi do piłki i mija ona linię końcową

22:18

90 min Druga żółta kartka dla Mingazowa i reprezentant Turkmenistanu wylatuje z boiska z czerwonym kartonikiem

22:16

88 min Kolejna zmiana w Wiśle: Marko Jovanović na Michaela Lameya

22:13

86 min Zmiana w Wiśle: Jirsak za Iliewa

22:12

85 min Małecki podaje do Iliewa, niestety Serb na spalonym

22:09

82 min Paljić dośrodkowuje do Genkowa, ale piłka nie dolatuje do Bułgara

22:08

81 min Ależ akcja Iliewa!!! Serb niestety trochę przekombinował, ale znów pokazał, że jest bardzo dobrym nabytkiem Wisły Kraków!

22:06

78 min Genkow przedzierał się pod pole karne Skonto, ale Bułgar trochę się spóźnił i wybito mu piłkę

22:02

73 min Melikson szalał pod polem karnym Skonto, ale zabrakło mu precyzji przy strzale

21:57

68 min Mingazow wybiegł z muru by zablokować strzał Paljicia z rzutu wolnego. Sędzia uznał, że to niezgodne z przepisami i dał mu żółtą kartkę. Po chwili powtórka wolnego, ale strzał Meliksona nieudany

21:52

64 min Brawo Iliew!!!!!!!!!!!! Pięknie pociągnął lewą stroną boiska, wpadł w pole karne i idealnie przymierzył w długi róg!!!! Należała mu się ta bramka, bo do tej pory był najlepszym zawodnikiem Wisły!!!! 2:0!!!!

21:51

Jakieś rozcięcie na głowie ma Cwetan Genkow, podbiegł do lekarzy po pomoc. Na szczęście szybko wraca do gry.

21:48

60 min Tarasow z dystansu, milimetry obok bramki Pareiki!!!!

21:45

58 min Bomba z dystansu Czarka Wilka, ale obok bramki!!!

21:44

57 min Iliew do Genkowa, ale górą obrońcy Skonto!!!

21:41

53 min Niebezpieczna akcja Mingazowa, ale szczęśliwie wszystko zażegnane przez obrońców Wisły

21:39

51 min GOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Piękna akcja indywidualna Patryka Małeckiego i mamy prowadzenie Wisły 1:0! Brawo!!!

21:35

47 min Ach, niebezpiecznie pod bramką Wisły!!! Mingazow potężnie strzelił z dystansu, Pareiko z trudem broni i wypuszcza piłkę, mamy rzut rożny dla rywali!!!

21:33

46 min Rozpoczyna się II połowa

21:16

Koniec pierwszej połowy, zapraszamy po przerwie

21:16

45 min Dobre zagranie Wilka do Genkowa, ale on nie był w stanie przyjąć piłki

21:15

45 min Żółta kartka dla Sobolewskiego za zatrzymanie groźnej kontry rywali

21:14

45 min Dobra wrzutka Małeckiego, ale górą obrona Skonto

21:13

44 min Małecki strzela mocno, ale bez sensu i wysoko nad bramką Skonto

21:12

42 min Ładnie, dynamicznie Małecki wbiegł w pole karne Skonto, ale niestety Łotysze nie pozwolili mu na udane dośrodkowanie

21:09

39 min Niebezpiecznie pod bramką Wisły! Groźne dośrodkowanie i piłka szczęśliwie minęła czyhających na główkę napastników zespołu Skonto!!!

21:07

37 min Ivica Iliew zgubił piłkę w polu karnym

21:06

36 min Paljić faulowany niedaleko bramki Pareiki i mamy rzut wolny dla Wisły

21:04

35 min Iliew chciał wymusić faul w polu karnym, ale sędzia się dopatrzył i słusznie ukarał go żółtą kartką

21:03

33 min Wrzutka Mingazowa pada łupem obrońców Wisły

21:02

32 min Iliew mocno dośrodkowuje po ziemi, bramkarz popełnia błąd i wypuszcza piłkę, jednak żaden z wiślaków nie zdążył by dobić futbolówkę do bramki

21:00

31 min Iliew faulowany w narożniku boiska na połowie Skonto

20:56

27 min Strzał Małeckiego z najwyższym trudem broni bramkarz!!!

20:56

26 min Melikson ładnie przeszedł przez obronę, ale jego podanie było niestety niedokładne

20:54

24 min Znów świetnie Genkow! Niestety jego strzał broni bramkarz!!!

20:53

23 min Kolejna świetna akcja Wisły!!! Iliew dośrodkował, ale niestety wprost w rękawice bramkarza rywali!

20:50

20 min Małecki wspaniale podał do Meliksona, który przebił się pod pole karne i chciał dośrodkować do Genkowa, ale ten nie zdołał zakończyć tej akcji

20:49

20 min Rzut rożny rywali, ale żadnego zagrożenia pod bramką Wisły

20:48

18 min Ależ bomba Iliewa!!!! Z największym trudem broni bramkarz!!!

20:46

16 min Techniczny błąd Iliewa przy przyjmowaniu piłki od Meliksona

20:45

15 min Jedna z nielicznych akcji rywali, zakończona jednak niecelnym strzałem

20:44

14 min Ależ było blisko!!! Świetne podanie Lameya do Genkowa i Bułgar o krok od pokonania bramkarza rywali!!!

20:42

13 min Bardzo aktywny Iliew, starał się w pojedynkę minąć obrońców rywali, ale jego strzał został zablokowany

20:38

8 min Strzał z dystansu Wilka, mocny, ale bardzo niecelny

20:37

7 min Niestety, nieprecyzyjne podanie Sobolewskiego do Lameya

20:36

6 min Długie podanie do Iliewa, niestety odrobinę za mocne i piłka wylatuje poza boisko

20:33

3 min Dośrodkowanie Paljicia, ale piłka ląduje na głowie rywala