Mario Balotelli, Liverpool FC - Łudogorec Razgrad

Mario Balotelli wymienił się koszulkami z rywalem. W przerwie meczu! [WIDEO]

2014-10-23 14:09

Przyzwyczailiśmy się już do różnych wybryków Mario Balotellego, jednak Włoch nie przestaje zaskakiwać. W przerwie meczu Ligi Mistrzów zapomniał chyba, że za nim dopiero 45 minut zmagań, bo przed zejściem do szatni... wymienił się koszulkami z Portugalczykiem Pepe!

Po pierwszej połowie meczu Liverpool FC - Real Madryt gospdarze przegrywali już 0:3. Niektórzy pewnie w żartach mówili nawet, że jest już "po meczu". Balotelli wziął takie słowa zbyt dosłownie. Kamery uchwyciły, jak jeszcze przed zejściem do szatni wymienił się koszulkami z Pepe.

Real Madryt pewnie pokonał Liverpool. Karim Benzema i Cristiano Ronaldo pogrążyli The Reds

Pewnie nikt by tego zachowania Włochowi nie wypominał, gdyby nie fakt, że jego klub dość wysoko przegrywał, a on sam należał do najsłabszych na boisku. Menedżer Brendan Rodgers zdjął go już w przerwie.

Wydawało się, że taka decyzja była karą dla niepokornego Włocha za swoje zachowanie. Szkoleniowiec jednak zaprzeczył - Podejmując decyzję o zmianie nie wiedziałem o tym. Mogę jedynie powiedzieć, że mi się to nie podoba. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca - powiedział Rodgers.