Gwizdek24.pl » Piłka Nożna » Liga Mistrzów » Borussia - Real. Cristiano Ronaldo nie grał, ale... TE MINY, TE EMOCJE - ZDJĘCIA.LIGA MISTRZÓW - RONALDO

Borussia - Real. Cristiano Ronaldo nie grał, ale... TE MINY, TE EMOCJE - ZDJĘCIA

Cristiano Ronaldo nie zagrał z Borussią Dortmund ani przez minutę z powodu drobnej kontuzji kolana, ale bardzo przeżywał mecz. Na jego szczęście koledzy - w bólach co prawda - awansowali do półfinału Ligi Mistrzów. Zobacz niesamowite zdjęcia i sprawdź, jak relacjonowaliśmy ten mecz.
RELACJA NA ŻYWO Strona odświeża się automatycznie co 35 sekund

90'

Koniec! Borussia wygrywa 2:0. ale odpada, bo w pierwszym meczu przegrała 0:3!

89'

Zmiana w Realu. Varane za Benzemę

88'

Zagranie ręką Hummelsa w polu karnym Realu. Gra przerwana

87'

Bale nie strzela w sytuacji sam na sam z Weidenfellerem!

86'

Czas ucieka, a BVB potrzebuje gola, by doprowadzić do dogrywki! Co za emocje!

86'

83'

81'

Żółta kartka dla Casemiro za ostry faul na Durmie

80'

Zmiana w Borussii. Aubameyang za Piszczka. Brawo Łukasz!

79'

Lewandowski do Reusa, ale sędzia odgwizduje spalonego. Powtórka pokazała, że go nie było

79'

77'

75'

75'

Reus pada w polu karnym, ale dostaje żółtą kartkę za symulowanie!

72'

Zmiana w Realu: Casemiro za Di Marię

70'

Kolejny strzał Mchitarjana, broni Casillas!

68'

Mchitarjan znowu nie strzela w świetnej sytuacji! Co za pechowy zawodnik!

68'

Żółta kartka dla Carvajala za faul na Mchitarjanie

65'

Ależ okazję marnuje Mchitarjan!!! Zamiast do pustej bramki strzela w słupek!!!!

64'

Niebezpieczne zderzenie głowami Carvajala i Grosskreutza. Służby medyczne na boisku

60'

60'

56'

54'

Lewandowski faulował Modricia w środku pola

51'

Lewandowski faulował Xabiego Alonso

49'

Długie podanie do Bale'a, ale Weidenfeller przejmuje piłkę

46'

Rozpoczęli II połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy, zapraszamy po przerwie!

45'

42'

Zbyt długie podanie Lewandowskiego do przodu

40'

39'

36'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Marco Reus!!! Robert Lewandowski strzela w słupek (piłkę odbił bramkarz), ale udanie wbił ją do bramki!!!! 2:0 dla BVB! Już tylko jeden gol straty!

36'

34'

Cristiano Ronaldo ze skrzywioną miną ogląda spotkanie z ławki

33'

31'

Żółta kartka dla Alonso za faul na Reusie

30'

27'

Żółta kartka dla Ramosa za uderzenie łokciem Roberta Lewandowskiego

26'

24'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Marcoooo Reussss!!!! 1:0 dla Borussii!!!

21'

20'

19'

Ależ pudło Mchitarjana!

17'

Weidenfeller broni strzał Di Marii!

16'

Rzut karny dla Realu po dotknięciu piłki ręką!

13'

11'

Robert Lewandowski za mocno przyjął piłkę, odskoczyła mu

10'

9'

7'

Reus narzekał do sędziego, że był faulowany przez Pepe. Ale sędzia Damir Skomina nie podyktował wolnego. Chciał przekonać arbitra, ale nie udało mu się