Gwizdek24.pl » Piłka Nożna » Liga Mistrzów » Arsenal Londyn - Borussia Dortmund NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV.ARSENAL BORUSSIA 23.11.2011. ARSENAL BORUSSIA LIVE. ARSENAL BORUSSIA NA ŻYWO. ARSENAL BORUSSIA ONLINE. ARSENAL BORUSSIA ZA DARMO. ARSENAL BORUSSIA W INTERNECIE

Arsenal Londyn - Borussia Dortmund NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

W 5. kolejce Ligi Mistrzów dojdzie do "polskiego" meczu w Londynie. Arsenal Wojciecha Szczęsnego podejmuje Borussię Dortmund z Lewandowskim, Błaszczykowskim i Piszczkiem w składzie. Mecz ARSENAL - BORUSSIA NA ŻYWO pokaże otwarty Polsat. Spotkanie będzie też dostępne ZA DARMO w internecie na ipla.tv. Początek meczu o godzinie 20.45.

>>>OGLĄDAJ ARSENAL BORUSSIA LIVE ONLINE<<<

Przed dzisiejszym meczem w zdecydowanie lepszej sytuacji jest Arsenal Londyn, który z ośmioma punktami prowadzi w tabeli grupy F. Borussia do tej pory zgromadziła ledwie cztery oczka i jeśli dziś nie wygra, będzie mogła żegnać się z marzeniami o awansie.

ARSENAL - BORUSSIA. INFORMACJE O TRANSMISJI

Mecz ARSENAL - BORUSSIA NA ŻYWO pokaże otwarty POLSAT. Będzie też dostępny za darmo legalny streaming online - KLIKNIJ TUTAJ. Początek spotkania o godzinie 20.45.

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!