Real Madryt - Athletic Bilbao

Autor: Eastnews Real Madryt - Athletic Bilbao

Real Madryt - Athletic Bilbao 5:0. Cristiano Ronaldo show!

2014-10-06 0:57

Real Madryt pewnie pokonał Athletic Bilbao na własnym stadionie. Ojcem sukcesu "Królewskich" był Cristiano Ronaldo, który ustrzelił hattricka. Dwie bramki dołożył także Karim Benzema.

Pierwsza połowa nie zwiastowała takiego pogromu. Choć gospodarze objęli prowadzenie już w 3. minucie, to Athletic raz po raz groźnie atakował. Właściwie, gdyby nie Iker Casillas, to mecz mógłby potoczyć się naprawdę różnie. Tuż przed przerwą bramkę zdołał zdobyć jeszcze Karim Benzema i "Los Blancos" mieli dwa gole zaliczki.

Sergio Ramos atakuje również w Internecie!

Stracony chwilę przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę gol, wyraźnie źle podziałał na Basków. W drugiej połowie już niemal nie istnieli na boisku, a Real grał to co lubi najbardziej. Szybkie kontry, które robiły wrażenie na każdym. Ostatecznie Ronaldo dołożył jeszcze dwa trafienia, a Benzema jedno i spotkanie zakończyło się wynikiem 5:0.

Dzięki temu zwycięstwu Real wskoczył na 4. miejsce w tabeli Primera Division, wyprzedzając rywala zza miedzy - Atletico. Do prowadzącej FC Barcelony traci cztery "oczka". Athletic znajduje się w strefie spadkowej.

Real Madryt - Athletic Bilbao 5:0 (2:0)
Bramka: Ronaldo 3, 54, 88, Benzema 41, 69

Real: Iker Casillas - Dani Carvajal, Pepe, Sergio Ramos (46. Raphael Varane), Marcelo - Luka Modrić, Toni Kroos (73. Asier Irrallamendi) - James Rodriguez - Gareth Bale, Karim Benzema (79. Isco), Cristiano Ronaldo

Athletic: Gorka Iraizoz - Oscar de Marcos, Mikel Balenziaga, Carlos Gurpegi, Aymeric Laporte - Ander Iturraspe, Benat (46. Ibai Gomez), Mikel Rico, Iker Muniain (73. Xabier Etxeita) - Guillermo Fernández, Markel Susaeta (62. Unai Lopez)

Żółte kartki: Ramos - de Marcos, Balenziaga

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości Gwizdek24.pl na e-mail