David Villa i Leo Messi

Autor: archiwum se.pl David Villa i Leo Messi

Barcelona - Real Sociedad 5:1, Real - Valencia 1:1. Powrót Davida Villi!

2012-08-20 0:57

Zaczęły się rozgrywki hiszpańskiej La Liga. Na inaugurację Real Madryt tylko zremisował z Valencią. Z wysokiego C weszli w sezon za to piłkarze Barcelony, którzy zmiażdżyli Real Sociedad aż 5:1.

Wydarzeniem dnia był powrót po złamaniu nogi Davida Villi, który ustalił wynik meczu z Sociedad na 5:1.

Wcześniej bramki zdobyli Leo Messi (dwie), Puyol i Pedro. Honorowe trafienie dla przegranych zanotował Castro.

Real Madryt, obrońcy tytułu, tylko w pierwszej połowie meczu z Valencią grał atrakcyjnie dla oka. Kompletnie zawiódł Cristiano Ronaldo, któremu przytrafiały się proste błędy.

Bramkę dla "Kórlewskich" zdobył w 10. minucie gry Gonzalo Higuain. Na to trafienie pół godziny później odpowiedział Jonas.

Przypominamy, że w czwartek 23 sierpnia Barcelona gra pierwszy mecz z Realem Madryt o Superpuchar Hiszpanii (tydzień później rewanż).

Portal gwizdek24.pl przeprowadzi relację na żywo z Gran Derbi.