Łukasz Teodorczyk

Autor: East News Łukasz Teodorczyk

LE: Łukasz Teodorczyk wszedł i od razu strzelił gola!

2014-10-03 11:06

Łukasz Teodorczyk zaliczył fantastyczne wejście w meczu Ligi Europejskiej ze Steauą Bukareszt. Napastnik Dynama Kijów przyczynił się do zwycięstwa swojej drużyny nad ekipą, w barwach której gra Łukasz Szukała. Na zdobycie gola potrzebował kilkunastu sekund!

Były gracz Lecha Poznań rozpoczął mecz na ławce rezerwowych. Pod jego nieobecność piłkarze Dynama Kijów radzili sobie jednak bardzo dobrze. Do przerwy prowadzili 1:0 po bramce Andrija Jarmołenki. 26 minut po zmianie stron kolejnego gola dołożył Artem Kravets.

Trabzonspor - Legia Warszawa 0:1! Warszawianie z kompletem punktów w Lidze Europy

Gdy wydawało się, że do końca meczu wynik nie ulegnie juz zmianie, kontaktowe trafienie dla ekipy z Bukaresztu zaliczył Raul Andrei Rusescu. Kilka chwil później na boisku pojawił się Łukasz Teodorczyk. Nasz zawodnik zanotował prawdziwe "wejście smoka", wykańczając składną akcję całego zespołu i pakując piłkę do siatki rywali z kilku metrów.

W "polskim" meczu Teodorczyk pokonał więc Łukasza Szukałę 3:1. Warto zaznaczyć, że ten drugi także zapisał się w protokole sędziego. W 77. minucie ukarany został żółtą kartką.

Dynamo Kijów - Steaua Bukareszt 3:1 (1:0)
Bramki: Andrij Jarmołenko 40, Artem Kravets 66, Łukasz Teodorczyk 90 - Raul Rusescu 89

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości Gwizdek24.pl na e-mail