Gwizdek24.pl » Piłka Nożna » Ekstraklasa » Terminarz Ekstraklasy w sezonie 2012/2013.TERMINARZ EKSTRAKLASY 2012/2013, TERMINARZ EKSTRAKLASY, TERMINARZ T-MOBILE EKSTRAKLASY, EKSTRAKLASA 2012/2013 MECZE

Terminarz Ekstraklasy w sezonie 2012/2013

Znamy dokładny terminarz T-Mobile Ekstraklasy w sezonie 2012/2013. Podobnie jak w poprzednich rozgrywkach kolejka rozgrywana będzie od piątku do poniedziałku. Ponieżej zestaw wszystkich spotkań.

1. kolejka - 18 sierpnia
Pogoń Szczecin - KGHM Zagłębie Lubin
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa
Wisła Kraków - PGE GKS Bełchatów
Lech Poznań - Ruch Chorzów
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
Legia Warszawa - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała

2. kolejka - 25 sierpnia
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Widzew Łódź - Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków
PGE GKS Bełchatów - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Polonia Warszawa - Lech Poznań
KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice

3. kolejka - 1 września
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Wisła Kraków - Polonia Warszawa
Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Widzew Łódź - PGE GKS Bełchatów
Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

4. kolejka - 15 września
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Ruch Chorzów - Korona Kielce
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław
PGE GKS Bełchatów - Lech Poznań
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok
KGHM Zagłębie Lubin - Widzew Łódź

5. kolejka - 22 września
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Widzew Łódź - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Polonia Warszawa
Śląsk Wrocław - PGE GKS Bełchatów
Ruch Chorzów - KGHM Zagłębie Lubin
Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała

6. kolejka - 29 września
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Wisła Kraków
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów
PGE GKS Bełchatów - Korona Kielce
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Polonia Warszawa - Widzew Łódź
KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa

7 .kolejka - 6 października
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Piast Gliwice
Widzew Łódź - Pogoń Szczecin
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa
Ruch Chorzów - PGE GKS Bełchatów
Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze

8. kolejka - 20 października
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Piast Gliwice - Widzew Łódź
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
PGE GKS Bełchatów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Górnik Zabrze - Korona Kielce
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów
KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań

9. kolejka - 27 października
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź - Wisła Kraków
Legia Warszawa - Piast Gliwice
Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin
Ruch Chorzów - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk
PGE GKS Bełchatów - Polonia Warszawa

10. kolejka - 3 listopada
Pogoń Szczecin  - Śląsk Wrocław
Piast Gliwice - Ruch Chorzów
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Wisła Kraków - Lech Poznań
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź
Górnik Zabrze - PGE GKS Bełchatów
Polonia Warszawa - Korona Kielce
KGHM Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała

11. kolejka - 10 listopada
Widzew Łódź - Lech Poznań
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk
Korona Kielce - Wisła Kraków
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Warszawa
PGE GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin

12. kolejka - 17 listopada
Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów
Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lechia Gdańsk - Widzew Łódź
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Lech Poznań - Legia Warszawa
Polonia Warszawa - Górnik Zabrze
KGHM Zagłębie Lubin - PGE GKS Bełchatów

13. kolejka - 24 listopada
Legia Warszawa - Widzew Łódź
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Ruch Chorzów - Wisła Kraków
Korona Kielce - Piast Gliwice
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań
PGE GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Polonia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin

14. kolejka - 1 grudnia
Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Piast Gliwice - Polonia Warszawa
Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin
Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok - PGE GKS Bełchatów
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Widzew Łódź - Korona Kielce
Legia Warszawa - Ruch Chorzów

15. kolejka - 8 grudnia
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - Lech Poznań
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Łódź
PGE GKS Bełchatów - Piast Gliwice
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Polonia Warszawa - Pogoń Szczecin
KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków

16. kolejka - 23 lutego
KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk
PGE GKS Bełchatów - Wisła Kraków
Ruch Chorzów - Lech Poznań
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź
Korona Kielce - Legia Warszawa
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok

17. kolejka - 2 marca
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Ruch Chorzów - Widzew Łódź
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Legia Warszawa - PGE GKS Bełchatów
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Lech Poznań - Polonia Warszawa
Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin

18. kolejka - 9 marca
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Polonia Warszawa - Wisła Kraków
KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze - Lech Poznań
PGE GKS Bełchatów - Widzew Łódź
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa
Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław

19. kolejka - 16 marca
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Korona Kielce - Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lech Poznań - PGE GKS Bełchatów
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa
Widzew Łódź - KGHM Zagłębie Lubin

20. kolejka - 30 marca
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Górnik Zabrze - Widzew Łódź
Polonia Warszawa - Legia Warszawa
PGE GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław
KGHM Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce

21. kolejka - 6 kwietnia
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Wisła Kraków - Piast Gliwice
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Korona Kielce - PGE GKS Bełchatów
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Widzew Łódź - Polonia Warszawa
Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin

22. kolejka - 13 kwietnia
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - Widzew Łódź
Wisła Kraków - Legia Warszawa
Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław
PGE GKS Bełchatów - Ruch Chorzów
KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała

23. kolejka - 20 kwietnia
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Widzew Łódź - Piast Gliwice
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Podbeskidzie Bielsko-Biała - PGE GKS Bełchatów
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Ruch Chorzów - Polonia Warszawa
Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin

24. kolejka - 27 kwietnia
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Wisła Kraków - Widzew Łódź
Piast Gliwice - Legia Warszawa
KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Polonia Warszawa - PGE GKS Bełchatów

25. kolejka - 4 maja

Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Ruch Chorzów - Piast Gliwice
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Wisła Kraków
Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
PGE GKS Bełchatów - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Polonia Warszawa
Podbeskidzie Bielsko Biała - KGHM Zagłębie Lubin

26. kolejka - 11 maja
Lech Poznań - Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów
Wisła Kraków - Korona Kielce
Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Szczecin - PGE GKS Bełchatów
KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze

27. kolejka - 18 maja
Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice
Widzew Łódź - Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - Lech Poznań
Górnik Zabrze - Polonia Warszawa
PGE GKS Bełchatów - KGHM Zagłębie Lubin

28. kolejka - 26 maja
Widzew Łódź - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Ruch Chorzów
Piast Gliwice - Korona Kielce
Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lechia Gdańsk - PGE GKS Bełchatów
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
KGHM Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa

29. kolejka - 29 maja
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin
Polonia Warszawa - Piast Gliwice
KGHM Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
PGE GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Korona Kielce - Widzew Łódź
Ruch Chorzów - Legia Warszawa

30. kolejka - 1 czerwca
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów
Lech Poznań - Korona Kielce
Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Piast Gliwice    PGE GKS Bełchatów
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa
Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!

drużyna

mecze

bramki

punkty

1.

Legia Warszawa

14

30-15

29

2.

Śląsk Wrocław

14

26-17

27

3.

Jagiellonia Białystok

14

25-16

26

4.

GKS Bełchatów

14

13-11

25

5.

Wisła Kraków

14

28-20

24

6.

Lech Poznań

14

28-15

22

7.

Górnik Zabrze

14

21-16

22

8.

Pogoń Szczecin

14

20-22

20

9.

Piast Gliwice

14

18-21

18

10.

Lechia Gdańsk

14

19-21

17

11.

Podbeskidzie

14

23-26

17

12.

Cracovia

14

14-20

17

13.

Górnik Łęczna

14

17-21

16

14.

Korona Kielce

14

12-23

14

15.

Ruch Chorzów

14

11-21

8

16.

Zawisza Bydgoszcz

14

15-35

7

  • Eleminacje Ligi Mistrzów
  • Eleminacje Ligi Europy
  • Spadek