Trzy ciosy Piecha! Legia - Ruch, wynik 2:3. Zapis relacji LIVE z meczu w Warszawie

2011-04-02 17:58

Sensacja w Warszawie! Ruch przegrywał z Legią już 0:2, ale po niesamowitej grze w drugiej połowie chorzowianie sięgnęli po zwycięstwo! Trzy "ciosy" ekipie Macieja Skorży zadał Arkadiusz Piech (25 l.).

Strona nie odświeża się automatycznie. Naciśnij F5, żeby odświeżyć.

90 + 5 min. Koniec meczu! Ruch Chorzów po trzymającym w napięciu do ostatnich minut widowisku sensacyjnie wygrywa w Warszawie 3:2 - mimo, iż przegrywał już 0:2.

90 + 4 min. Następny atak Legii zatrzymany przez twardo walczących chorzowian.

90 + 3 min. Żółta kartka dla Perdijicia za próby gry na czas. Dodatkowo zmiana w zespole z Chorzowa: Michał Pulkowski zmienił Łukasza Janoszkę.

90 + 2 min. Wrzutka w pole karne zaowocowała... faulem legionistów na piłkarzu Ruchu!

90 + 1 min. Po ostrym pojedynku Jakubowskiego z Rzeźniczakiem sędzia odgiwzduje rzut wolny dla Legii.

90 min. Błąd obrońców Legii. Jankowski posłał piłkę nad Antoloviciem, ale ta minęła bramkę.

89 min. Ogbuke minął dwóch rywali, wpadł w pole karne, ale trafił tylko w boczną siatkę!

87 min. Nykiel z 30 metrów strzela obok lewego słupka bramki Antolovicia.

86 min. Ruch utrzymuje się przy piłce.

84 min. Wrzutkę legionistów wybija Djokić. "Róg" dla warszawian nie przyniósł efektu.

83 min. Wojciech Grzyb schodzi z boiska. Zastąpił go Krzysztof Nykiel.

80 min. Na murawie - po ostrym starciu z Komorowskim - leży Zieńczuk.

79 min. Jankowski zagrał na lewo do Piecha, ten dośrodkował do Zieńczuka, który trafił do siatki! Sędziowie nie uznali jednak gola, z powodu spalonego.

77 min. Zmiana również w Ruchu. Paweł Lisowski wchodzi za Komaca.

76 min. Gol zmienił Cabrala, a Ogbuke - Rybusa.

75 min. Przed szansą w polu karnym warszawian stanął Zieńczuk po odegraniu od Piecha. Strzał był jednak bardzo mocny i niecelny.

74 min. Na trybunach doping nie ustaje. Teraz to jednak Ruch w natarciu.

71 min. Zmiana w Legii. Hubnik wszedł za Kucharczyka.

69 min. Obie drużyny wrzuciły piąty bieg! Teraz walka - głównie w środku pola - trwa na całego.

66 min. GOL! 2:3! Jankowski strąca piłkę przed pole karne do Piecha, ten wykorzystuje niezdecydowanie obrońców i wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie!

64 min. GOL! 2:2! Wojciech Grzyb wrzuca piłkę na głowę Piecha, a ten trafia przy prawym słupku! Antolović nie dał rady.

62 min. Rybus lewą nogą uderza mocno - tuż obok słupka!

60 min. Ruch oddala zagrożenie, ale nie daje rady wyprowadzić jakiejkolwiek kontry.

59 min. Kolejny rzut wolny i znowu Rybus, ale jego strzał wyblokowany. Efektem kontynuacji akcji jest "róg" dla gospodarzy.

58 min. Rzut wolny dla legionistów. Wybija Rybus, ale piłkę złapał Perdijić.

56 min. Drużyny z trudem walczą o każdy metr boiska. Piłka raz po raz ląduje na aucie.

54 min. Piłka w pole karne Legii do Jakubowskiego, ten strzela głową, ale nad bramką.

51 min. Świetne uderzenie Rybusa z wolnego, jednak minimalnie obok bramki.

50 min. Chinyama walczy o piłkę ze Stawarczykiem przed "szesnastką" Ruchu. Legionista wygrywa ten pojedynek i sędzia odgwizduje faul.

48 min. Za "głębokie" dośrodkowanie od Radovicia i piłka w rękach Perdijicia.

47 min. Legia ruszyła do ataku. Po wrzutce Radovicia piłka przeleciała wzdłuż bramki Ruchu i wyszła na aut.

46 min. Rozpoczynamy drugą część spotkania.

II połowa

Czas na PRZERWĘ.

45+1 min. GOL! 2:1! Arkadiusz Piech dostał długą piłkę, którą nieudolnie "przedłużył" Komorowski, a piłkarz Ruchu nie dał się już dogonić, posyłając futbolówkę do siatki między nogami próbującego interweniować Antolovicia.

44 min. Djokić zastawił się i Chinyama fauluje przy linii końcowej pod bramką Ruchu.

43 min. Legia spokojnie rozgrywa piłkę. Chorzowianie nie potrafią jej odebrać.

41 min. Ruch nie może znaleźć sposobu na zbliżenie się w okolice "szesnastki" Legii.

40 min. Po rzucie wolnym Kelhar zgrywał głową do Vrdoljaka, ale ten na spalonym, choć wszystko wyglądało bardzo groźnie.

38 min. "Róg" dla Ruchu, piłka wybita, a Rzeźniczak z daleka uderzył bardzo mocno, ale bez szans na trafienie w światło bramki.

37 min. Radović odgrywa w pole karne, Michał Kucharczyk strzela do góry i piłkę spokojnie łapie bramkarz skipy z Chorzowa.

36 min. Gospodarze cały czas utrzymują się przy piłce. Ruch skupia się na obronie.

34 min. Bierna postawa obrońców Ruchu, Chinyama przed szansą, jednak... był na spalonym.

32 min. Po rzucie rożnym dla Legii spore zamieszanie, piłka wróciła w "szesnastkę", ale tym razem Radović strzelał słabo - wprost w ręce Perdijicia.

30 min. Żółta kartka dla Jakuba Wawrzyniaka za spóźniony atak na nogi Marka Zieńczuka.

29 min. Długa piłka w pole karne, "główka" Stawarczyka, ale piłkę łapie Antolović.

28 min. Wrzutka wybita i nie ma zagrożenia.

27 min. Vrdoljak "wycięty" przez Komaca. Rzut wolny dla gospodarzy.

26 min. Legia gra z coraz większą pewnością. Ruch zagubiony, nie może utrzymać się przy piłce.

24 min. GOL! 2:0! Chinyama odegrał do środka pola karnego do Radovicia, ten zwodem oszukał przeciwnika i mocnym strzałem zdobył bramkę!

23 min. Jankowski dośrodkowuje w pole karne, ale futbolówka kończy w rękach Antolovicia.

22 min. Radović zagrał na lewo w pole karne do Rybusa, ten "szedł na karnego", ale wywalczył tylko "róg". Bez efektu.

21 min. Zagrywał Rybus, ale jego centrę bez kłopotów wybił Komac.

20 min. Piech zagrał piłkę ręką. Rzut wolny dla Legii. Około 30 metrów do bramki Ruchu.

19 min. Płaski strzał z rzutu wolnego Malinowskiego został błyskawicznie wybity.

18 min. Chinyama popędził prawą stroną przy linii, wyprzedził rywala, ale piłka uciekła już za linię końcową.

17 min. Legia przeważa, choć nie stwarza groźnych sytuacji. Dużo walki w środkowej części boiska.

14 min. Z wolnego nic nie wyniknęło. Skończyło się autem dla Legii, po tym jak Vrdoljak "nabił" przeciwnika.

13 min. Komac faulowany. Rzut wolny dla Ruchu około 30 metrów od bramki rywali.

12 min. Długa piłka "na uwolnienie" do Piecha. Ten jednak na spalonym, choć najprawdopodobniej sędzia popełnił błąd.

10 min. Na bramkę Legii pędził Piech, ale poradził sobie Komorowski i po nodze rywala piłka opuściła boisko.

8 min. GOL! 1:0! Maciej Rybus dostał długą piłkę od Kucharczyka i będąc blisko bramki huknął z lewej strony po długim rogu nie do obrony!

8 min. Radović dopadł do wybitej piłki przy linii "szesnastki", jednak strzelił mocno i niecelnie.

7 min. Rzeźniczak wrzucał piłkę w pole karne Ruchu, ale poradził sobie Djokić i oddalił zagrożenie.

6 min. Świetna atmosfera na... trybunach stadionu Legii. Piłkarze na razie nie dorównują dynamiką fanom.

4 min. Z "rogu" odchodząca pilka, strzał legionistów został zablokowany, a później w zamieszaniu poradzili sobie goście.

3 min. Rybus faulowany w środku pola przez Komaca. Rzut wolny dla warszawian. Kucharczyk, piłkę głową zagrywa Janoszka i rzut rożny dla gospodarzy.

2 min. Legia rozgrywa piłkę na własnej połowie.

1 min. Pierwszy gwizdek za nami.

Najpierw jednak minuta ciszy, by uczcić pamięć Papieża Jana Pawła II w 6.rocznicę śmierci.