Gwizdek24.pl » Piłka Nożna » Ekstraklasa » Lech Poznań - Legia Warszawa. Wynik 0:0. Podział punktów w hicie kolejki! Zapis relacji NA ŻYWO w internecie.LECH - LEGIA 30.10.2011 NA ŻYWO, LECH - LEGIA RELACJA NA ŻYWO, LECH - LEGIA LIVE. LECH - LEGIA ONLINE. LECH - LEGIA NA ŻYWO. LECH - LEGIA W INTERNECIE. LECH - LEGIA W TELEWIZJI

Lech Poznań - Legia Warszawa. Wynik 0:0. Podział punktów w hicie kolejki! Zapis relacji NA ŻYWO w internecie

Bez rewolucji w czołówce! W ligowym klasyku przy Bułgarskiej Lech Poznań podejmował Legię Warszawa. Emocji nie brakowało - zwłaszcza w końcówce, kiedy piłkarze obu drużyn mieli stuprocentowe sytuacje. Nie mieli jednak szczęścia, "chłodnych głów", albo świetnie spisywali się bramkarze. Mecz kończy się bezbramkowym remisem, co oznacza, że w czubie tabeli nie będzie większych zmian.
RELACJA NA ŻYWO Strona odświeża się automatycznie co 50 sekund
18:51

90+2 min. Koniec meczu! Emocje w końcówce były niesamowite, ale mimo wielu szans Lech Poznań remisuje z Legią Warszawa 0:0.

18:50

90+1 min. Murawski doskonale wrzuca futbolówkę w "szesnastkę" Legii, a Rudnevs upadając uderza z pierwszej piłki! Cudem broni Kuciak, wyciągając się jak struna!

18:47

88 min. Jak to możliwe?!! Coś nieprawdopodobnego!!! Michał Żyro w polu karnym ogrywa Huberta Wołąkiewicza i podaje przed samą bramkę, ale Ivica Vrdoljak z dwóch metrów nie trafia do pustej bramki!!! Przenosi piłkę... nad poprzeczką!!!

18:44

86 min. Rafał Murawski dopada do wybitej przez legionistów piłki, by huknąć z niesamowitą siłą! Kuciak z najwyższym trudem lewą ręką ratuje swój zespół!

18:41

85 min. Trener Skorża też próbuje znaleźć odpowiednie rozwiązanie: Rafał Wolski pojawia się na boisku w miejsce Daniela Ljuboji.

18:40

83 min. Marciano Bruma wesprze Lecha. Boisko opuścił Grzegorz Wojtkowiak.

18:39

82 min. "Gorąco" w polu karnym Legii, jednak Wilk zgrywał do... nikogo!

18:34

78 min. Żółta kartka dla Radovicia, który najpierw fauluje, a później strzela po gwizdku.

18:32

76 min. Szybka kontra Legii. Kucharczyk strzela w asyście obrońcy! Burić przenosi piłkę obok słupka!

18:31

75 min. Rudnevs w ostatnim momencie uprzedzony w polu karnym przez Borysiuka, który z całych sił wybił piłkę w trybuny!

18:31

18:30

73 min. I zmiana w warszawskim zespole: Michał Kucharczyk za Macieja Rybusa.

18:28

71 min. Jose Maria Bakero dokonuje zmiany: Ivan Djurdjević opuszcza boisko. A wbiega na nie Jakub Wilk.

18:27

69 min. Kolejne dośrodkowania wędrują w "szesnastkę" legionistów, ale warszawianie na razie radzą sobie z wybijaniem piłek.

18:22

66 min. Maciej Skorża próbuje coś zmienić. Michał Żyro daje odpocząć Januszowi Golowi.

18:21

65 min. Okazja za okazją dla Lecha! Legia w opałach.

18:21

63 min. Krivets strzela z woleja! Bardzo mocno! Piłkę piąstkuje przed siebie Kuciak!

18:19

63 min. Zmiana w Lechu: Mateusz Możdżeń zastępuje Alexandara Toneva.

18:18

61 min. Co zrobił Semir Stilić?! Chciał chyba dogrywać przed bramkę, ale piłka tylko przetoczyła się wzdłuż linii bramkowej Legii!

18:15

58 min. Ivan Djurdjević decyduje się na strzał z 30 metrów! Efektowna "bomba" przelatuje o włos nad poprzeczką!

18:14

55 min. Po fatalnym błędzie defensywy Legii Rudnevs dostał prezent i miał stuprocentową sytuację. Kuciak wyszedł z bramki, a futbolówka pechowo dla lechity odbiła się na nierównej murawie i tylko to zapobiegło zmianie rezultatu!

18:12

53 min. Świetne dynamiczne wyjście z bramki Kuciaka ratuje warszawski zespół!

18:08

50 min. W pojedynku powietrznym Wojtkowiaka i Buricia ucierpiał... Jędrzejczyk. Obrońca Legii został popchniety na własnego bramkarza.

18:05

48 min. Zachowawcza gra chyba zadowolonej z remisu Legii.

18:02

46 min. Legia zaczyna drugie 45 minut.

18:00

Zawodnicy wracają na boisko.

17:46

45 min. Koniec pierwszej połowy.

17:45

43 min. Rzut rożny dla Legii. Dośrodkowuje Rybus, ale dobrze ustawiony "na krótkim słupku" Krivets wybija piłke mocno przed siebie!

17:42

41 min. Ależ szczęście Legii! Tonev powalczył o piłkę w powietrzu w polu karnym Legii, zgrał ją do Stilicia, a ten strzelił bez zastanowienia! Tuż obok słupka!

17:40

38 min. Piłkarze obu drużyn nie przebierają w środkach. Gra jest bardzo ostra.

17:36

33 min. Radović przyjmuje piłkę ręką! A mógł to być bardzo niebezpieczny atak Legii..!

17:31

29 min. Ljuboja fantastycznie odgrywa pod bramkę do Gola, a ten uderza obok bramkarza Lecha, ale minimalnie także obok lewego słupka bramki Kuciaka!

17:25

25 min. Napór Lecha trwa! "Kotłuje się" w polu karnym Legii!

17:24

24 min. Po "rogu" Murawski wrzuca miękko piłkę z lewej nogi, a Ivan Djurdjević świetne strzela głowa, ale jeszcze lepiej interweniuje Kuciak!!!

17:23

23 min. Tonev uderza z 30 metrów, rykoszet i piłka przelatuje tylko o centymetry ponad poprzeczką!

17:22

21 min. Jędrzejczyk podaje do Rybusa pod linię końcową, a ten wygarnia jeszcze pilkę, ale łapie ją Burić.

17:17

17 min. Kriviec z "rogu" - wprost w ręce Kuciaka.

17:15

15 min. Tym razem Tonev ucieka Jędrzejczykowi, ale w ostatniej chwili Komorowski świetną interwencją zabiera piłkę z głowy Rudnievowi!

17:15

14 min. Długie podanie od Murawskiego do Toneva w "szesnastkę" Lecha, ale sytuację wyjaśnia Jędrzejczyk!

17:13

12 min. Rafał Murawski! Szybko przyjmuje piłkę, uderza z 25 metrów, a mocno kopnieta futbolówka minimalnie mija bramkę!

17:12

10 min. Na razie walki jest zdecydowanie więcej niż sytuacji bramkowych...

17:08

7 min. Tonev - zdaniem arbitra - fauluje Jędrzejczyka. Sędzia gwiżdże, a piłkarz Lecha nie chce oddać piłki legioniście. Dochodzi do przepychanki. Bez konsekwencji dla zawodników.

17:07

5 min. Czuje się, że stawka jest ogromna. Na razie nikt nie chce zaryzykować szaleńczych ataków.

17:04

3 min. Od razu mnóstwo zaangażowania i walki po obu stronach!

17:01

1 min. Lech rozpoczyna!

16:58

Piłkarze wychodzą na murawę!

Lech Poznań: J. Burić - G. Wojtkowiak, M. Kamiński, H. Wołąkiewicz, H. Henriquez - I. Djurdjević, R. Murawski, S. Krivets -  S. Stilić, A. Rudnev, A. Tonev

Legia Warszawa: D. Kuciak - J. Wawrzyniak, Komorowski, M. Żewłakow, Jędrzejczyk - A. Borysiuk, I. Vrdoljak, J. Gol - M. Radović, M. Rybus - D. Ljuboja