Górnik Łęczna - GKS Bełchatów, wynik 1:1. Remis w starciu beniaminków

2014-08-04 22:14

Górnik Łęczna zremisował u siebie z GKS-em Bełchatów 1:1. Goście kończyli mecz w dziesiątkę, po tym jak czerwoną kartką ukarany został Bartosz Ślusarski, który uderzył rywala łokciem w twarz. Spotkanie to zamknęło zmagania 3. kolejki Ekstraklasy.

Obie drużyny miały przed tym starciem szansę na awans na pozycję lidera tabeli. Podział punktów sprawił jednak, że Bełchatów wskoczył na 4. miejsce, natomiast Górnik na 8.

Tomasz Hajto uderza w Waldemara Fornalika

Jako pierwszy, już w 7. minucie, do siatki rywali trafił Michał Mak, wykorzystując podanie swojego brata - Mateusza. Górnik wyrównał tuż przed przerwą. Gola na wagę remisu zdobył Łukasz Mierzejewski.

Górnik Łęczna - GKS Bełchatów 1:1 (1:1)
Bramki: Mierzejewski 40 - Michał Mak 7

Górnik Łęczna: Silvio Rodić - Łukasz Mierzejewski, Maciej Szmatiuk, Tomislav Bozić, Patrik Mraz - Grzegorz Bonin (81. Sebastian Szałachowski), Lukas Bielak (86. Veljko Nikitović), Przemysław Kaźmierczak, Tomasz Nowak, Miroslav Bozok - Fedor Cernych (78. Shpetim Hasani)