Gwizdek24.pl » Euro 2012 » Grupa D » Ukraina - Francja, wynik 0:2. Zapis relacji NA ŻYWO w internecie.EURO 2012 UKRAINA - FRANCJA, UKRAINA - FRANCJA LIVE, UKRAINA - FRANCJA ONLINE, UKRAINA - FRANCJA NA ŻYWO, UKRAINA - FRANCJA W INTERNECIE, UKRAINA - FRANCJA W TV, UKRAINA - FRANCJA 15.06.2012, UKRAINA

Ukraina - Francja, wynik 0:2. Zapis relacji NA ŻYWO w internecie

Piątkową rywalizcję w grupie D rozpoczął mecz Ukrainy z Francją. Współgospodarze EURO 2012 przegrali 0:2, a samo spotkanie zostało na samym jego poczatku przerwane na blisko godzinę - powodem była burza jaka przeszła nad Donbass Areną w Doniecku. Serwis gwizdek24.pl przeprowadził z tego wydarzenia relację tekstową "na żywo", której zapis przeczytać można w rozwinięciu.
RELACJA NA ŻYWO Strona odświeża się automatycznie co 50 sekund
20:47

90+3 min Koniec meczu! Francja wygrywa z Ukrainą 2:0!

20:45

90 min Mecz zostaje przedłużony o 3 minuty

20:43

88 min Najlepszym podsumowaniem gry gospodarzy w drugiej połowie był strzał Konoplanki, po którym piłka wylądowała za linią boczną boiska...

20:41

87 min Z rzutu wolnego strzelał teraz Nasri, piłkę do boku sparował z najwyższym trudem Pjatow

20:40

85 min Statystyka strzałów: Ukraina 7 (w tym 1 celny) - Francja 15 (w tym 10 celnych)

20:37

84 min Niecelny strzał z dystansu M'Vili

20:36

83 min Alijew uderza nad bramką

20:36

81 min Brutalny faul Mexesa na Milewskim i żółta kartka dla Francuza. Rzut wolny z około 20 metrów od bramki Trójkolorowych, do piłki podchodzi Alijew

20:34

80 min Czas na garść statystyk: Najwięcej podań wykonał dzisiaj Franck Ribery - 44

20:32

79 min Debuchy ukarany żółtą kartką za faul na Konoplance

20:32

77 min Gra się uspokoiła. Francuzi spokojnie rozgrywają piłkę, a Ukraińcy chyba już nie wierzą w osiągnięcie korzystnego rezultatu

20:30

75 min Na zmianę decyduję się Laurent Blanc: Schodzi Benzema, a jego miejsce zajmie Giroud

20:26

72 min Z rzutu wolnego strzela Ribery, futbolówka o centymetra mija prawy słupek bramki Pjatowa

20:25

70 min Rzut wolny dla Francji z niebezpiecznej odległości - 20 metrów od bramki Pjatowa

20:24

67 min Jarmolenko decyduje się na strzał z dystansu: piłka zmierza w światło bramki, ale po drodze trafia jeszcze w Milewskiego i opuszcza boisko. Milewski sprawia wrażenia człowieka, który nie wie gdzie jest, ani jaki jest cel jego pobytu na murawie boiska...

20:19

65 min Cabaye strzela z dystansu i trafia w słupek! Mieli teraz szczęście podopieczni Ołeha Błochina

20:17

63 min Słabo rozegrany ten stały fragment gry przez Trójkolorowych i przy piłce są teraz gospodarze

20:16

62 min Ribery wywalczył rzut rożny dla Francji

20:15

60 min Zmiana w drużynie Ukrainy: Nazarenko zmieniony przez Milewskiego

20:12

56 min Znowu w roli asystenta wystąpił Karim Benzema, który świetnym prostopadłym podaniem otworzył drogę do bramki dla Cabaye. Zawodnik Newcastle United znalazł się w sytuacji sam na sam z Pjatowem i mocnym strzałem w długi róg pokonał bramkarza gospodarzy

20:10

56 min GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 2:0 dla Francji!!! Cabaye!!!

20:09

53 min Benzema podaje wzdłuż pola karnego do Meneza, ten robi krok do środka i z około 10 metrów precyzyjnym strzałem po ziemi pokonuje Pjatowa!

20:06

53 min GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 1:0 dla Francji!!! Menez!!!

20:05

51 min Kolejna próba z dystansu w wykonaniu Ukraińców. Tym razem Llorisa pokonać próbował Tymoszczuk, ale podobnie jak Szewczenko uderzył on niecelnie

20:04

50 min Sprzed pola karnego strzela Szewczenko i myli się naprawdę nie wiele. Futbolówka zmierzała w okolice okienka bramki Hugo Llorisa

20:03

49 min Menez w sytuacji jeden na jeden z Pjatowem i znowu lepszy okazuje się bramkarz gospodarzy

20:01

48 min Szewczenko złapany w pułpakę ofsjadową

20:01

47 min Dośrodkowywał z narożnika boiska Nasri, ale piłkę daleko poza swoje pole karne wybija Chaczeridi

20:00

47 min Rzut rożny dla Francji

20:00

46 min Zaczynamy drugą połowę!

19:44

45+1 min Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bez bramek, zapraszamy po przerwie!

19:39

41 min Gospodarze wychodzili z szybką kontrą, ale sfaulowany w środkowej strefie boiska został Szewczenko. Przewinił Menez, który ukarany został żółtą kartką

19:38

39 min Mexes z około pięciu metrów strzela głową i z najwyższym trudem przed utratą gola chroni Ukrainę Pjatow!

19:36

37 min Nazarenko wywalczył dla Ukrainy rzut rożny. Nie przyniósł on jednak żadnego zagrożenia pod bramką Francuzów

19:34

35 min Świetna okazja dla gospodarzy! Szewczenko uderzał z około 7-8 metrów, ale prosto w Hugo Llorisa!

19:33

32 min Wyścig na dystansie 60 metrów zrobili sobie teraz Ribery i Husiew. Francuz uciekał z pilką skrzydłem przez pół boiska, a Ukrainiec konsekwetnie go gonił. Ostatecznie tuż przed linią końcowa Husiew czystym wślizgiem powstrzymał Ribery'ego

19:28

29 min Ależ szansa dla Francuzów! Z lewej strony boiska w pole karne Ukrainy zagrywa piłkę Ribery, tam świetnie w tempo wbiega Menez i uderza z pierwszej piłki. Gol jednak nie pada, ponieważ świetną interwencją popisał się w tej sytuacji Pjatow

19:25

28 min Benzema uderza z dystansu, ale na tyle lekko, że Pjatow spokojnie łapie futbolówkę

19:24

26 min Błąd Nazarenki we własnym polu karnym. Ukraińcowi futbolówkę odebrał Ribery i wystawił ją Menezowi, piłka po strzale tego ostatniego przelatuje nad bramką Pjatowa

19:22

25 min Silny strzał Jarmolenki minimalnie mija bramkę Hugo Llorisa

19:21

23 min Strata Ribery'ego w środku boiska dała gospodarzom okazję do przeprowadzenia kontry. Ukraińcy stracili jednak piłkę w polu karnym rywali

19:18

20 min Starcie klubowych kolegów z Bayernu Monachium - Tymoszczuka i Ribery'ego, górą Ukrainiec

19:15

18 min Znowu na spalonym Benzema

19:15

17 min Menez strzela bramkę, ale radość Francuzów przerywa sędzia liniowy - był spalony

19:14

15 min Benzema zgrywa piłkę głową na 7-8 metr od bramki Ukraińców, ale w miejsce gdzie adresował swoje podanie są wyłącznie piłkarze w żółtych strojach

19:12

14 min Husiew z linii końcowej dośrodkowuje piłkę na 5. metr od bramki Llorisa, podanie przecina Rami i przy piłce są teraz Francuzi

19:09

12 min Nasri wpada z futbolówką w pole karne Ukraińców, ale powstrzymuje go w ostatniej chwili Chaczeridi

19:08

11 min Na minimalnym spalonym złapany Benzema

19:07

10 min Z dystansu próbował zaskoczyć Pjatowa Ribery, strzał Francuza był jednak zbyt lekki i nie mógł sprawić problemów golkiperowi gospodarzy

19:07

9 min Pogubił się teraz w szenastce Ukraińcow Benzema, choć Trójkolorowym udało się wywalczyć rzut rożny

19:05

7 min Szewczenko próbował przed polem karnym Francuzów przedryblowć Debuchy'ego, ale zawodnik Lille nie dał się zwieść zwodom "Szewy"

19:03

6 min Strzał z dystansu Benzemy na raty broni Pjatow

19:02

5 min Spotkanie zostaje wznowione

19:01

Obie drużyny wróciły już na boisku, za chwilę spotkanie zostanie wznowione

18:35

OFICJALNIE: Mecz zostanie wznowiony najwcześniej o godzinie 19

18:11

Olbrzymia ulewa przechodzi właśnie nad stadionem Szachtara Donieck. Na razie nie mamy żadnych informacji odnośnie tego, o której godzinie mecz będzie kontynuowany

18:07

5 min Niecodzienna sytuacja, z powodu burzy mecz zostaje przerwany! Sędzia Bjorn Kuipers prosi zawodników o zejście z boiska

18:05

4 min Ładne podanie w uliczkę od Nasriego do Meneza, ale ten ostatni nie zdążył dobiec do piłki i ubiegł go Pjatow

18:04

3 min Menez fauluje Chaczeridiego w środkowej strefie boiska

18:00

1 min Zaczynamy!

17:58

Nad Donbass Areną w Doniecku rozpętała się burza, a tymczasem Ukraińcy odśpiewują swój hymn

17:48

- Wielcy piłkarze zawsze mają wielkie występy w dużych turniejach, ponieważ wielcy piłkarze biorą na siebie odpowiedzialność. Jeżeli mamy w tej drużynie wielkich piłkarzy, to muszą to jutro pokazać - mówił z kolei dziennikarzom Laurent Blanc, selekcjoner francuskiej kadry.