Gwizdek24.pl » Tenis » Radwańska - Wiesnina. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV.Agnieszka Radwańska, Jelena Wiesnina, tenis, wimbledon, wimbledon 2012, radwańska - wiesnina 27.05.2012, radwańska - wiesnina live, radwańska - wiesnina na żywo, radwańska - wiesnina online, radwańska

Radwańska - Wiesnina. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

Agnieszka Radwańska staje do rywalizacji w II rundzie na trawiastych kortach Wimbledonu. Na tym etapie turnieju Polka zmierzy się z Rosjanką Jeleną Wiesniną. Początek meczu o 14.30. Transmisję z meczu przeprowadzi Polsat Sport. Mecz będzie można obejrzeć także w internecie na żywo dzięki platformie Ipla.

Radwańska narzeka na to, że trawa na korcie jest dużo wolniejsza. Twierdzi, że prawdopodobnie jest to spowodowane ich rzadkim użytkowaniem. Podkreśla, że tak napewno jest z kortem numer dwa na którym rozgrywała mecz. Na nim trawa jest jeszcze świeża i tak gęsta, że piłka zatrzymuje się w niej.

 

Radwańska - Wiesnina ONLINE


- Chciałabym wreszcie dojść do półfinału Wielkiego Szlema, to mój cel - podkreśliła 23-letnia Polka, która już pięciokrotnie osiągała ćwierćfinały. W prawdzie udawał się jej ten wyczyn w Londynie w latach 2008-09, ale zawsze na drodze stawały amerykańskie siostry Venus lub Serena Williams.

TRANSMISJA ONLINE

Zdecydowaną faworytką meczu jest Radwańska, która w turnieju jest rozstawiona z numerem trzecim.

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!