Gwizdek24.pl » Tenis » RADWAŃSKA - Azarenka LIVE. Polka gra o finał turnieju w Madrycie TRANSMISJA.RADWAŃSKA NA ŻYWO, RADWAŃSKA AZARENKA, WTA W MADRYCIE, RADWAŃSKA AZARENKA ONLINE, RADWAŃSKA AZARENKA TRANSMISJA, EUROSPORT 2 ONLINE, MECZ RADWAŃSKIEJ W INTERNECIE, RADWAŃSKA AZARENKA 12.05.2012

RADWAŃSKA - Azarenka LIVE. Polka gra o finał turnieju w Madrycie TRANSMISJA

Po wyeliminowaniu w ćwierćfinale Amerykanki Varvy Lepczenko, Agnieszka Radwańska trafiła w półfinale turnieju WTA w Madrycie na liderkę rankingu najlepszych teninsistek świata. Początek transmisji o 11 w Eurosporcie 2.

Typy przed meczem z Azarenką są druzgocące dla Polki: mało kto daje jej szanse na pokonanie Białorusinki. Bierze się to stąd, że Azarenka jest wyżej w rankingu, a dodatkowo Radwańska przegrała ostatnie trzy potyczki z liderką rankingu WTA.

Radwańska - Azarenka LIVE w Eurosport 2

- W tym roku spotkałyśmy się już pięć razy, ale każdy mecz jest inny, a ja nigdy nie wracam myślami do pojedynków już rozegranych. Agnieszka za każdym razem jest bardzo trudną rywalką i czuję ogromny respekt przed jej grą. W tym roku pokazuje niesamowity tenis - cytuje Azarenkę oficjalna strona Eurosportu.

Początek meczu o godz. 11. Transmisję pokaże telewizja Eurosport 2. Połfinał Radwańska - Azarenka będzie można oglądać także w internecie (klik).

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!