Gwizdek24.pl » Tenis » Janowicz - Tipsarević. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV.tenis,Janowicz - Tipsarević live, Janowicz - Tipsarević na żywo, Janowicz - Tipsarević online, Janowicz - Tipsarević w tv, Janowicz - Tipsarević w internecie, Janowicz - Tipsarević streaming,Janowicz

Janowicz - Tipsarević. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

W ćwierćfinale turnieju ATP z serii Masters w Paryżu, Jerzy Janowicz zagra z Janko Tipsareviciem. Początek meczu około godziny 16. Gwizdek24.pl jak zwykle przypomina o transmisji na żywo, którą przeprowadzi Polsat Sport News. Spotkanie można też obejrzeć w internecie, za pośrednictwem ipla.tv.

- Jak powiedziałem, tu nie ma słabych graczy. Ale myślę sobie, że teraz wszystko przede mną. Wygrałem z Murrayem, to już z każdym innym też tu mogę wygrać - powiedział Janowicz w rozmowie ze Sport.pl.

Janowicz - Tipsarević live online
TRANSMISJA 1

- Nie będzie łatwo, bo najpierw muszę pozbierać siebie samego do kupy. Po tak ciężkim meczu organizm to odczuł. Bark znów boli, ale trzeba iść za ciosem - przede mną szansa na półfinał, a może nawet nie, lepiej nie zapeszać - dodał Janowicz.

Janowicz - Tipsarević na żywo w internecie

- Podtrzymuję jednak też, to co mówiłem przed meczem z Murrayem - nie analizuję teraz rankingów, nie liczę punktów, policzę wszystko po powrocie z Paryża - stwierdził Janowicz.

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!