Gwizdek24.pl » Tenis » Janowicz - Federer. Transmisja na żywo w TV i online. Gdzie obejrzeć ćwierćfinał turnieju ATP w Rzymie?.Gdzie obejrzeć mecz Janowicz - Federer? Na jakim kanale leci mecz Janowicz - Federer?

Janowicz - Federer. Transmisja na żywo w TV i online. Gdzie obejrzeć ćwierćfinał turnieju ATP w Rzymie?

W piątkowy wieczór Jerzy Janowicz zmierzy się w ćwierćfinale turnieju ATP w Rzymie z wielkim Rogerem Federem. Podobnie jak w poprzednich meczach, tak i w tym Polak nie będzie faworytem. Czy tym razem także sprawi niespodziankę? Początek tego pojedynku o godz. 21.00. Transmisja w Polsat Sport Extra i ipla.tv - (KLIK)

To może być wielki turniej Jerzego Janowicza. Nasz najlepszy tenisista póki co fantastycznie spisuje się na kortach w Rzymie i pewnie pokonuje kolejne etapy turnieju. W poprzednich rundach odprawiał do domu zawodników z czołowej dziesiątki rankingu ATP. Przypomnijmy, że w środę "Jerzyk" wygrał z Jo Wilfriedem-Tsongą (8. miejsce), natomiast w czwartek pokonał Richarda Gasqueta (9. miejsce).

>>> Janowicz - Federer. Polak to pogromca francuskich gwiazd, a jak poradzi sobie z Federerem?

Teraz przyjdzie mu się zmierzyć z Rogerem Federerem. Szwajcar to jeden z najbardziej utytułowanych graczy świata, który z pewnością postawi Polakowi trudniejsze warunki na korcie, aniżeli jego wcześniejsi rywale.

Początek tego spotkania o godz. 21.00. Transmisja w Polsat Sport i ipla.tv - (KLIK). Portal Gwizdek24.pl przeprowadzi ponadto relację na żywo z tego wydarzenia.

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!