Gwizdek24.pl » Sporty zimowe » Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV.Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf 2012, Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf 30.12.2011, Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf live, Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf na żywo

Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

Rozpoczynający się Turniej Czterech Skoczni to jedna z najbardziej prestiżowych imprez w skokach narciarskich. Pierwsze zawody w Oberstdorfie rozpoczną się dzisiaj  o 16:15. Gwizdek24.pl jak zwykle przypomina o transmisji na żywo, którą przeprowadzi TVP 1 i Eurosport. Zawody można obejrzeć w internecie za darmo. Polscy kibice ściskają kciuki za Kamila Stocha.

Oprócz Stocha w zawodach wystąpią także Maciej Kot (121m i 28. pozycja), Aleksander Zniszczoł (116m i 36. miejsce) oraz Piotr Żyła (113,5m i 44. lokata).

TURNIEJ CZTERECH SKOCZNI - OBERSDORF LIVE ONLINE
TRANSMISJA 1

- Odległość Kamila...no cóż nie był to daleki skok...Nałożyły się tu dwie kwestie: bardzo złe warunki zaraz za progiem i skrzyżowanie nart po wyjściu z progu, co uniemożliwiło prawidłowe ich wyjście i bezpieczny lot. Musiał się tylko ratować - natomiast długości już nie dało się wyciągnąć - powiedział na łamach skijumping.pl po kwalifikacjach trener Łukasz Kruczek.

TURNIEJ CZTERECH SKOCZNI - OBERSDORF W INTERNECIE

– Nawet nie presja jest najgorsza. A niesamowity pęd. Konkurs, podróż, kwalifikacje, konkurs. Nie ma czasu na odpoczynek. Tym bardziej na eliminację błędu, jeśli jakiś się pojawi. Dlatego trzeba od razu zacząć dobrze – powiedział  "Polsce The Times" o TSC Kamil Stoch.

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!