Gwizdek24.pl » Sporty zimowe » Piotr Żyła, WYWIAD po zwycięstwie w Oslo: Siadłem na belce, wyskładałem się, a reszty to już nie pamiętam WIDEO.PIOTR ŻYŁA OSLO, PIOTR ŻYŁA WYGRAŁ W OSLO, PIOTR ŻYŁA WYWIAD, PIOTR ŻYŁA PO KONKURSIE W OSLO, KONKURS PUCHARU ŚWIATA W OSLO, SKOKI W OSLO, PUCHAR ŚWIATA W OSLO, PŚ W OSLO, PUCHAR ŚWIATA , PIOTR ŻYŁA Y

Piotr Żyła, WYWIAD po zwycięstwie w Oslo: Siadłem na belce, wyskładałem się, a reszty to już nie pamiętam WIDEO

Piotr Żyła nie ukrywał, że jest zaskoczony swoim zwycięstwiem w niedzielnym konkursie Pucharu Świata w Oslo. Sympatyczny zawodnik w swoim stylu zdradził dziennikarzom, jak zwycięski skok wyglądał z jego perspektywy. - Siadłem na belce, wyskładałem się jak umiem, a reszty to już nie pamiętam - relacjonował Żyła.

Żyła dobrze wyglądał już podczas sobotnich kwalifikacji, w których zajął 4. miejsce. We właściwych zawodach przeszedł jednak już samego siebie, osiągając odległości 135,5 i 133,5 metra, co dało mu zwycięstwo w konkursie ex aequo z Gregorem Schlierenzauerem, liderem klasyfikacji PŚ.

Dla Żyły to pierwsze w karierze zwycięstwo w zawodach Pucharu Świata. - W życiu się tego nie spodziewałem, nawet przez myśl nie przeszło mi, że mógłbym wygrać - mówi w rozmowie z serwisem skijumping.pl bohater z Oslo. - Nie było dużo nerwów tam na górze przed finałowym skokiem. Nie myślałem raczej o tym, że mogę być na podium czy wygrać te zawody, przez myśl mi to nie przechodziło - dodał.

Cały wywiad w formie wideo został opublikowany za pośrednictwem serwisu YouTube:

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!