Gwizdek24.pl » Sporty zimowe » Hokej. Wojtek Wolski będzie grał z numerem "16", Sanok czeka na przylot gwiazdy.HOKEJ, WOJCIECH WOLSKI, WOJTEK WOLSKI, HOKEJ, CIARKO PBS BANK SANOK, CIARKO SANOK, WOJTEK WOLSKI CIARNO SANOK, WOJCIECH WOLSKI W POLSCE, WOJCIECH WOLSKI 16, WOJCIECH WOLSKI CIARKO PBS BANK SANOK

Hokej. Wojtek Wolski będzie grał z numerem "16", Sanok czeka na przylot gwiazdy

Już wszystko przygotowane. Działacze mistrza Polski w hokeju na lodzie, drużyny Ciarko PBS Bank Sanok, w poniedziałek spodziewają się przylotu zawodnika NHL Wojtka Wolskiego (26 l.). Wczoraj dotarła do klubu nowa koszulka, którą przywdzieje urodzony w Zabrzu gwiazdor hokeja. Wojtek wybrał sobie numer 16.

Wolski rozpoczął poważne rozmowy z sanockim zespołem kilka tygodni temu, o czym poinformowaliśmy jako pierwsi. Ostatnie szczegóły sensacyjnego kontraktu dogrywano jeszcze wczoraj za pośrednictwem e-maila. - To były niewielkie poprawki, podstawowe rzeczy są już uzgodnione - mówi "Super Expressowi" prezes klubu z Sanoka Piotr Krysiak (53 l.), który ma nadzieję, że Wolski po raz pierwszy założy nowy strój oficjalnie 19 października w rozgrywanym w hali Ciarko meczu ligowym z Cracovią.

Klubowi pozostało jeszcze otrzymanie kanadyjskiej licencji zawodnika, o którą występuje się - za pośrednictwem Międzynarodowej Federacji Hokejowej - do tamtejszej federacji i ostatniej drużyny Wolskiego, Washington Capitals.

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!