Gwizdek24.pl

»

Soczi 2014

» SOCZI 2014. PROGRAM TV - co, gdzie, o której?.OLIMPIADA 2014 - TERMINARZ

SOCZI 2014. PROGRAM TV - co, gdzie, o której?

Soczi 2014 w TV. Zobacz program TRANSMISJI telewizyjnych z Olimpiady Zimowej.

7 LUTEGO

TVP 1

16.30-20.10 Ceremonia otwarcia

8 LUTEGO

TVP 1

12.20-15.20 Łyżwiarstwo szybkie, hokej

17.15-18.55 Skoki narciarskie - kwalifikacje

TVP 2

9.15-15.20 Snowboard, biegi narciarskie 2x7,5 km k

17.15-18.55 Biatlon 10 km m

19.00-20.05 Łyżwiarstwo figurowe

TVP Sport

6.30-20.25 Snowboard, hokej kobiet, biegi narciarskie kobiet, łyżwiarstwo

figurowe, saneczkarstwo, narciarstwo dowolne

9 LUTEGO

TVP 1

7.50-9.55 Narciarstwo alpejskie - zjazd mężczyzn

13.05-14.55 Łyżwiarstwo szybkie, hokej kobiet

17.30-20.25 Skoki narciarskie mężczyzn

-skocznia normalna

TVP 2

10.05- 13.25 Slopestyle

15.15-15.40 Biegi narciarskie mężczyzn

19.00-20.05 Łyżwiarstwo szybkie

TVP Sport

7.25-19.10 Slopestyle, narciarstwo alpejskie, biegi narciarskie mężczyzn, łyżwiarstwo szybkie kobiet, łyżwiarstwo figurowe - drużynowe

10 LUTEGO

TVP 1

7.50-9.55 Narciarstwo alpejskie

14.05-15.30 Łyżwiarstwo szybkie, curling

TVP 2

10.30-13.25 Short track, narciarstwo alpejskie

15.30-17.55 Biatlon, łyżwiarstwo szybkie

TVP Sport

6.05-20.30 Curling, hokej kobiet, łyżwiarstwo szybkie, narciarstwo dowolne

11 LUTEGO

TVP 1

15.15-16.55 Snowboard, łyżwiarstwo szybkie, saneczkarstwo, biatlon

TVP 2

9.45-12.15 Slopestyle, biegi narciarskie - sprint kobiet i mężczyzn

12.45-15.05 Biegi narciarskie sprint kobiet i mężczyzn

17.05-20.10 Łyżwiarstwo figurowe, saneczkarstwo, snowboard, skoki narciarskie kobiet

TVP Sport

6.05-19.30 Curling, slopestyle, snowboard, łyżwiarstwo szybkie, saneczkarstwo, łyżwiarstwo figurowe

12 LUTEGO

TVP 1

7.50-11.20 Narciarstwo alpejskie, kombinacja norweska, hokej kobiet, curling

15.05-17.00 Łyżwiarstwo szybkie, snowboard

TVP 2

13.15-15.00 Kombinacja norweska, snowboard

17.05-20.25 Saneczkarstwo, łyżwiarstwo figurowe, snowboard

TVP Sport

6.05-20.20 Curling, hokej, snowboard

13 LUTEGO

TVP 1

14.35-17.00 Biatlon - 20 km M, łyżwiarstwo szybkie 1000 m k

10.15-13.30 Biegi narciarskie - 10 km k,

skeleton, snowboard, short track - 500 m k

17.05-20.40 Łyżwiarstwo figurowe, saneczkarstwo - sztafeta

TVP Sport

7.10-20.20 Snowboard, skeleton, biegi narciarskie, short track, hokej

14 LUTEGO

TVP 1

7.50-9.55 Narciarstwo alpejskie - superkombinacja mężczyzn: zjazd

17.25-20.20 Skoki narciarskie - kwalifikacje, łyżwiarstwo figurowe

TVP 2

10.45-13.40 Biegi narciarskie - 15 kilometrów mężczyzn, narciarstwo alpejskie - superkombinacja: slalom

14.45-17.05 Biatlon - 15 kilometrów kobiet

TVP Sport

6.05-20.15 Curling, hokej mężczyzn, narciarstwo alpejskie - superkombinacja mężczyzn: slalom, łyżwiarstwo figurowe

15 LUTEGO

TVP 1

7.50-9.55 Narciarstwo alpejskie - supergigant kobiet

18.05-20.25 Skoki narciarskie - konkurs indywidualny mężczyzn: duża skocznia

TVP 2

10.45-13.40 Biegi narciarskie - sztafeta 4x5 km k, short track

14.20-17.25 Łyżwiarstwo szybkie, hokej, skoki narciarskie mężczyzn - seria próbna, skeleton

TVP Sport

6.05-20.20 Curling, hokej, skeleton

16 LUTEGO

TVP 1

7.50-9.55 Narciarstwo alpejskie - supergigant mężczyzn

14.45-16.55 Łyżwiarstwo szybkie - 1500 m k, biatlon - 15 km m

TVP 2

10.05-13.30 Snowboard - cross kobiet, biegi narciarskie - sztafeta 4x10 km m

17.05-19.55 Bobsleje - dwójki mężczyzn, łyżwiarstwo figurowe - tańce: program krótki

TVP Sport

8.00-20.20 Snowboard - cross kobiet, hokej mężczyzn, biegi narciarskie - sztafeta 4x10 km m

17 LUTEGO

TVP 1

10.05-11.30 Snowboard - cross mężczyzn

17.30-20.10 Skoki narciarskie - konkurs drużynowy

TVP 2

14.30-17.45 Narciarstwo dowolne - skoki

mężczyzn, biatlon - bieg masowy kobiet, łyżwiarstwo figurowe - tańce: pr. dowolny

TVP Sport

6.05-20.20 Curling, snowboard - cross mężczyzn, hokej - półfinał kobiet, łyżwiarstwo figurowe, - tańce: pr. dowolny, bobsleje - dwójki mężczyzn

18 LUTEGO

TVP 1

7.50-11.40 Narciarstwo alpejskie - slalom gigant kobiet, kombinacja norweska - skoki: duża skocznia

14.05-16.55 Łyżwiarstwo szybkie - 10 kilometrów, snowboard - halfpipe mężczyzn

TVP 2

11.25-13.50 Narciarstwo alpejskie - slalom gigant kobiet, kombinacja norweska - bieg na 10 km

17.05-19.30 Bobsleje kobiet, snowboard - halfpipe mężczyzn

TVP Sport

9.00-20.20 Hokej mężczyzn, short track - 3000 metrów kobiet

19 LUTEGO

TVP 1

7.50-9.55 Narciarstwo alpejskie - slalom gigant mężczyzn

14.15-16.55 Łyżwiarstwo szybkie - 5 km k,

biatlon - sztafeta mieszana

TVP 2

10.00-13.55 Biegi narciarskie - sprint drużynowy, snowboard - slalom równoległy kobiet i mężczyzn

17.05-20.40 Bobsleje kobiet, łyżwiarstwo figurowe - program krótki solistek

TVP Sport

6.00-20.20 Snowboard - slalom równoległy kobiet i mężczyzn, narciarstwo alpejskie - slalom gigant mężczyzn, hokej - ćwierćfinał mężczyzn, curling - półfinał kobiet, łyżwiarstwo figurowe - pr. krótki solistek

20 LUTEGO

TVP 1

8.40-11.10 Kombinacja norweska drużynowa - skoki, ski cross mężczyzn

15.15-16.55 Snowboard - halfpipe kobiet

TVP 2

10.55-15.20 Ski cross mężczyzn, kombinacja norweska drużynowa - sztafeta 4x5 kilometrów, hokej kobiet - mecz o 3. miejsce

17.00-20.00 Curling kobiet - finał, łyżwiarstwo figurowe - program dowolny solistek, snowboard - half pipe mężczyzn: finał

TVP Sport

8.45-20.45 Ski cross mężczyzn, kombinacja norweska drużynowa - sztafeta 4x5 kilometrów, hokej kobiet - mecz o 3. miejsce, curling kobiet - finał, hokej kobiet - finał

21 LUTEGO

TVP 1

8.30-11.15 Ski cross kobiet - eliminacje, curling mężczyzn - mecz o 3. miejsce

15.15-16.55 Łyżwiarstwo szybkie - bieg drużynowy kobiet, biatlon - sztafeta kobiet

TVP 2

11.00-15.10 Ski cross kobiet - finał, curling mężczyzn - mecz o 3. miejsce, hokej mężczyzn - półfinał, narciarstwo alpejskie - slalom kobiet, łyżwiarstwo szybkie - bieg drużynowy mężczyzn

17.00-20.40 Narciarstwo alpejskie - slalom kobiet, hokej mężczyzn - półfinał

TVP Sport

9.30-20.00 Curling mężczyzn - mecz o 3. miejsce, hokej mężczyzn - półfinał, curling mężczyzn - finał, short track - 500 m m i 1000 m k

22 LUTEGO

TVP 1

14.20-16.55 Łyżwiarstwo szybkie - bieg drużynowy kobiet, biatlon - sztafeta mężczyzn

TVP 2

9.40-14.35 Biegi narciarskie - 30 km k, narciarstwo alpejskie - slalom mężczyzn

16.00-20.10 Narciarstwo alpejskie - slalom mężczyzn, łyżwiarstwo figurowe - gala, bobsleje - czwórki mężczyzn

TVP Sport

6.15-20.05 Snowboard - slalom równoległy kobiet i mężczyzn, narciarstwo alpejskie - slalom mężczyzn, biatlon - sztafeta mężczyzn, hokej mężczyzn - mecz o 3. miejsce, bobsleje - czwórki mężczyzn

23 LUTEGO

TVP 1

10.15-12.55 Bobsleje - czwórki mężczyzn

16.45-19.55 Ceremonia zamknięcia

TVP 2

7.40-10.35 Biegi narciarskie - 50 km m

12.50-15.55 Hokej mężczyzn - finał

TVP Sport

7.55-19.55 Biegi narciarskie - 50 km mężczyzn, bobsleje - czwórki mężczyzn, hokej mężczyzn - finał, ceremonia zamknięcia

update counter
Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!
KLASYFIKACJA MEDALOWA
RAZEM
1.
Rosja
Rosja
33
9
11
13
2.
Norwegia
Norwegia
26
10
5
11
3.
Kanada
Kanada
25
5
10
10
4.
USA
USA
28
12
7
9
5.
Holandia
Holandia
24
9
7
8
6.
Niemcy
Niemcy
19
5
6
8
7.
Szwajcaria
Szwajcaria
11
2
3
6
8.
Białoruś
Białoruś
6
1
0
5
9.
Austria
Austria
17
5
8
4
10.
Francja
Francja
15
7
4
4
11.
Polska
Polska
6
1
1
4
12.
Chiny
Chiny
8
1
4
3
13.
Korea Płd.
Korea Płd.
8
2
3
3
14.
Szwecja
Szwecja
15
6
7
2
15.
Czechy
Czechy
8
2
4
2
16.
Słowenia
Słowenia
8
4
2
2
17.
Japonia
Japonia
8
3
4
1
18.
Finlandia
Finlandia
5
1
3
1
19.
Wielka Brytania
Wielka Brytania
4
2
1
1
20.
Ukraina
Ukraina
2
1
0
1
21.
Słowacja
Słowacja
1
0
0
1
22.
Włochy
Włochy
8
6
2
0
23.
Łotwa
Łotwa
4
2
2
0
24.
Australia
Australia
3
1
2
0
25.
Chorwacja
Chorwacja
1
0
1
0