Gwizdek24.pl » Soczi 2014 » SOCZI 2014 OLIMPIADA w TV - niedziela 09.02.2014 programy + godziny TRANSMISJI [TV GUIDE na SOCZI 2014].OLIMPIADA 2014 - plan transmisji

SOCZI 2014 OLIMPIADA w TV - niedziela 09.02.2014 programy + godziny TRANSMISJI [TV GUIDE na SOCZI 2014]

Soczi 2014 w TELEWIZJI. Sprawdź PROGRAM TRANSMISJI NA 9 lutego.

 

Transmisje z Soczi: niedziela, 9 lutego


TVP1
7.50 Narciarstwo alpejskie – zjazd M
10.45 Halo tu Soczi
13.20 Łyżwiarstwo szybkie – 3000 m K, Hokej na lodzie K
17.25 Saneczkarstwo – jedynki M (3. ślizg)
18.00 Skoki narciarskie – konkurs ind. (skocznia normalna)
21.15 Studio Stadion Narodowy
23.40 Dzień na igrzyskach

TVP2
10.05 Snowboard – slopestyle K (finały)
11.20 Biegi narciarskie – bieg łączony M (15 km klas. + 15 km dow.)
12.30 Łyżwiarstwo szybkie – 3000 m K
15.15 Biathlon – sprint K (7,5 km), Hokej na lodzie K

TVP SPORT
6.05 Halo tu Soczi
6.20 Skoki narciarskie – kwalifikacje (skocznia normalna)
7.30 Snowboard – slopestyle K
8.30 Narciarstwo alpejskie – zjazd M
9.55 Biegi narciarskie – bieg łączony K (7,5 km klas. + 7,5 km dow.)
10.55 Biegi narciarskie – bieg łączony M (15 km klas. + 15 km dow.)
12.30 Łyżwiarstwo szybkie – 3000 m K
14.35 Hokej na lodzie: Szwecja – Japonia K
16.05 Łyżwiarstwo figurowe – druż. (prog. dow. solistów)
17.10 Łyżwiarstwo figurowe – druż. (prog. dow. solistek)
18.15 Łyżwiarstwo figurowe – druż. (prog. dow. par tanecznych)
19.00 Saneczkarstwo – jedynki M (4. ślizg)
19.35 Skoki narciarskie – konkurs (skocznia normalna), 2. seria
20.50 Biathlon – sprint K (7,5 km)
21.55 Narciarstwo alpejskie – zjazd M
23.00 Olimpijska niedziela
23.40 Skoki narciarskie – konkurs ind. (skocznia normalna)
1.15 Saneczkarstwo – jedynki M (4. ślizg)

update counter
Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!
KLASYFIKACJA MEDALOWA
RAZEM
1.
Rosja
Rosja
33
9
11
13
2.
Norwegia
Norwegia
26
10
5
11
3.
Kanada
Kanada
25
5
10
10
4.
USA
USA
28
12
7
9
5.
Holandia
Holandia
24
9
7
8
6.
Niemcy
Niemcy
19
5
6
8
7.
Szwajcaria
Szwajcaria
11
2
3
6
8.
Białoruś
Białoruś
6
1
0
5
9.
Austria
Austria
17
5
8
4
10.
Francja
Francja
15
7
4
4
11.
Polska
Polska
6
1
1
4
12.
Chiny
Chiny
8
1
4
3
13.
Korea Płd.
Korea Płd.
8
2
3
3
14.
Szwecja
Szwecja
15
6
7
2
15.
Czechy
Czechy
8
2
4
2
16.
Słowenia
Słowenia
8
4
2
2
17.
Japonia
Japonia
8
3
4
1
18.
Finlandia
Finlandia
5
1
3
1
19.
Wielka Brytania
Wielka Brytania
4
2
1
1
20.
Ukraina
Ukraina
2
1
0
1
21.
Słowacja
Słowacja
1
0
0
1
22.
Włochy
Włochy
8
6
2
0
23.
Łotwa
Łotwa
4
2
2
0
24.
Australia
Australia
3
1
2
0
25.
Chorwacja
Chorwacja
1
0
1
0