Gwizdek24.pl » Siatkówka » Polska - Serbia. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV.POLSKA - SERBIA 29.09.2011. POLSKA - SERBIA LIVE. POLSKA - SERBIA NA ŻYWO. POLSKA - SERBIA ONLINE. POLSKA - SERBIA W INTERNECIE

Polska - Serbia. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

Reprezentacja polskich siatkarek staje do boju o półfinał Mistrzostw Europy. Podopieczne Alojzego Świderka stoczą bój z Serbkami. Początek meczu o 20:00. Gwizdek24.pl jak zwykle przypomina o transmisji na żywo, którą przeprowadzi telewizja Polsat Sport. Spotkanie będzie można obejrzeć w internecie za pośrednictwem ipla.tv.

- Mimo że będziemy faworytkami spotkania z Polską, to jest naprawdę bardzo mocny zespół. Myślę, że postaramy się zagrać najlepiej jak to możliwe, wspiąć się na wyżyny naszych umiejętności i postaramy się awansować do kolejnej rundy mistrzostw - stwierdziła cytowana przez siatka.org - Serbka Jovana Brakocević.

POLSKA - SERBIA ONLINE
TRANSMISJA 1

- Jesteśmy już nieco zmęczone, występując w reprezentacji nieprzerwanie od trzech miesięcy. Doszłyśmy do naprawdę wysokiego poziomu, ale zdarza się nam wciąż zagrać słabiej, to coś normalnego, bo nie da się grać cały czas na najwyższym poziomie - dodała Brakocević.

POLSKA - SERBIA NA ŻYWO W TV

Pobierz za darmo: IPLA 2.2 (14,8 MB)

- Nie widziałam jeszcze Polek w tych mistrzostwach, ale trenerzy z pewnością obserwowali i będą wiedzieli co zrobić - powiedziała Brakocević.

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!