Gwizdek24.pl » Siatkówka » Polska - Brazylia. Transmisja NA ŻYWO w internecie - brak. W telewizji Polsat Sport.BRAZYLIA - POLSKA LIVE. BRAZYLIA - POLSKA ONLINE. BRAZYLIA - POLSKA NA ŻYWO

Polska - Brazylia. Transmisja NA ŻYWO w internecie - brak. W telewizji Polsat Sport

Wczoraj Brazylia wygrała z Polską 3:0 i utrzymała pierwsze miejsce w tabeli grupy A Przegraliśmy z najlepszą drużyną globu, ale przez długie fragmenty meczu byliśmy godnym przeciwnikiem dla Brazylijczykom – powiedział trener reprezentacji Polski Andrea Anastasi. Początek dzisiejszego meczu o 15:00. Gwizdek24.pl jak zwykle przypomina o transmisji na żywo, którą przeprowadzi telewizja Polsat Sport.

Polacy pomimo świetnej postawy Bartosza Kurka (16 pkt.) przegrali pierwsze spotkanie w drugiej kolejce ligi światowej z Brazylią 0:3. W drużynie gospodarzy nie do zatrzymania był  atakujący Leandro Vissotto zdobywca 18 punktów. Podopieczni Andrei Anastasiego długo prowadzili w dwóch pierwszych odsłonach meczu w Rio de Janeiro, by przewagę stracić w decydujących momentach setów.

Przeczytaj koniecznie: Eliminacje Euro 2012 - wyniki sobotnich spotkań

- Z Polakami nigdy nie grało nam się łatwo. W pierwszym meczu pokazali duży potencjał i jestem przekonany, że w rewanżu postawią nam jeszcze trudniejsze warunki – twierdził po pierwszym meczu przyjmujący reprezentacji Brazylii Giba. Była to  druga porażka biało-czerwonych w tej edycji Ligi Światowej. Brazylijczycy pozostają liderem grupy bez porażki i bez straconego seta.

Spotkanie rewanżowe zostanie rozegrane dzisiaj o godzinie 15.00.

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!