Gwizdek24.pl » Siatkówka » Polska - Brazylia. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV.POLSKA - BRAZYLIA 03.12.2011, POLSKA - BRAZYLIA LIVE, POLSKA - BRAZYLIA NA ŻYWO, POLSKA - BRAZYLIA W INTERNECIE, POLSKA - BRAZYLIA W TV, POLSKA - BRAZYLIA STREAMING, POLSKA - BRAZYLIA

Polska - Brazylia. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

Polakom do awansu olimpijskiego potrzeba wygrania jedynie dwóch setów w jednym z dwóch pozostałych meczów. Pierwszy z nich już w sobotę 3.12.2011 z Brazylią. Początek spotkania o 7:00. Transmisja na żywo w telewizji Polsat Sport i Polsat Sport HD. Niestety meczu nie można obejrzeć w internecie z legalnych źródeł. Gwizdek24.pl przeprowadzi relację tekstową.

- Ten punkt trzeba zdobyć. Na koniec mamy dwóch najlepszych przeciwników. Trzeba walczyć, walczyć i jeszcze raz walczyć o każdą piłkę, choćby nie wiadomo co - powiedział cytowany przez sport.pl Marcin Możdżonek.

POLSKA - BRAZYLIA LIVE ONLINE

- Jest dobrze, ale jeszcze nie super, gramy z Brazylią. Nie wiem na ile fizycznie podołamy, mam tylko nadzieje, że oni są równie zmęczeni jak my. Spodziewany się ciężkiego meczu, musimy zacząć lepiej niż w spotkaniu z Włochami - stwierdził Michał Winiarski.

POLSKA - BRAZYLIA NA ŻYWO W TV

- Chcemy wygrać ten turniej, bo to przecież leży w naturze każdego sportowca, więc będziemy próbować - powiedział Jakub Jarosz.

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!