Gwizdek24.pl » Siatkówka » PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel. II mecz. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV.transmisja,PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 05.04.2012,PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel LIVE, PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel ONLINE, PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel W TV

PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel. II mecz. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

Po zaciętym meczu, który SKRA wygrała 3:1, pora na drugie starcie. Mecz PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel dzisiaj  05.04.2012 o 20:30. Gwizdek24.pl tradycyjnie przypomina o transmisji na żywo, którą przeprowadzi Polsat Sport Extra. Transmisję na żywo z tego meczu, można też obejrzeć w internecie za pośrednictwem ipla.tv.

- W pierwszym meczu było rożnie, raz prowadziliśmy my, raz Jastrzębie. Wszystko się mogło zdarzyć, ale zrobiliśmy jednak kroczek do finału. Jednak przed nami drugi mecz i na tym trzeba się skupić i zagrać troszeczkę lepiej, niż w pierwszym meczu - powiedział po pierwszym meczu Mariusz Wlazły.

PGE SKRA - Jastrzębski Węgiel na żywo w internecie
TRANSMISJA 1

- Przeciwnik z pewnością wyciągnie wnioski, tak samo jak i my. Mam nadzieje, że ten mecz będzie zwycięski dla nas. Ale to są play-offy i oczywiście różnie się może zdarzyć - dodał Wlazły.

Pobierz za darmo: IPLA 2.2 (14,8 MB)

PGE SKRA - Jastrzębski Węgiel live online

- W naszym przygotowaniu do drugiego meczu nic się nie zmienia. Mecz gramy dość późno, więc niczego nowego się nie spodziewajmy - stwierdził trener Jacek Nawrocki.

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!