Gwizdek24.pl » Piłka ręczna » Wisła - Vive. Transmisja NA ŻYWO w internecie i w TV.PIŁKA RĘCZNA. VIVE TARGI KIELCE - ORLEN WISŁA PŁOCK LIVE ONLINE

Wisła - Vive. Transmisja NA ŻYWO w internecie i w TV

Trzeci mecz wielkiego finału PGNiG Superligi już dziś o 20.00. Spotkanie Orlen Wisła Płock - Vive Targi Kielce będzie można zobaczyć w internecie na stronie ipla.tv (transmisja jest płatna). Mecz pokaże także telewizja Polsat Sport.

Dość niespodziewanie rywalizacja w finale ligi piłkarzy ręcznych ma bardzo wyrównany przebieg. Faworyzowane Vive z dwóch pierwszych spotkań rozegranych w Kielcach wygrało tylko jedno. Przy remisie 1-1 walka przenosi się do płockiej Orlen Areny.

Jeśli podopiecznym Larsa Wlathera udałoby się wygrać dwa mecze na własnym parkiecie, sprawili by wielką niespodziankę. A dla budowanej z myślą o Champions League drużynie Bogdana Wenty oznaczałoby to prawdziwą katastrofę.

Przeczytaj koniecznie: Piłka ręczna. Wisła zalała Vive. Piotr Chrapkowski bohaterem

Czy Vive zdoła wygrać choć jeden mecz w Płocku? Przekonaj się na własne oczy. Transmisje z obu weekendowych spotkań będą dostępne w internecie na stronie ipla.tv (transmisja płatna) i w telwizji na kanale Polsat Sport.

Wisła - Vive 3. mecz - sobota 20.00; transmisja na żywo w Polsat Sport; w internecie na ipla.tv (płatna)
Wisła - Vive 4. mecz - niedziela 20.00; transmisja na żywo w Polsat Sport; w internecie na ipla.tv (płatna)

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!