Gwizdek24.pl » Piłka ręczna » Vive - Wisła NA ŻYWO w internecie w ipla.tv. Transmisja w Polsat Sport.VIVE TARGI KIELCE - ORLEN WISŁA PŁOCK LIVE ONLINE i w TV

Vive - Wisła NA ŻYWO w internecie w ipla.tv. Transmisja w Polsat Sport

Pierwszy mecz wielkiego finału Superligi piłkarzy ręcznych już dziś. Będzie to zarazem kolejna odsłona "świętej wojny" pomiędzy Płockiem a Kielcami. Sobotni mecz Vive Targi - Orlen Wisła pokaże Polsat Sport Extra, a niedzielny - Polsat Sport. Oba mecze można też zobaczyć w internecie na stronie ipla.tv. Transmisje w sobotę i niedzielę od godziny 17.30.

Faworytem finałowej rywalizacji są oczywiście obrońcy tytułu - Vive Targi Kielce. Ale szczypiorniści Orlenu Wisły Płock wygrywając w Kielcach w ostatniej kolejce sezou zasadniczego udowodnili, że nie można im odbierać szans.

Przeczytaj koniecznie: Kadra Wenty bez Karola Bieleckiego

W finale gra się do trzech zwycięstw. W ten weekend w Hali Legionów odbędą się dwa pierwsze mecze finału: w sobotę i w niedzielę o godzinie 17.30. Sobotnie spotkanie pokaże Polsat Sport Extra, a niedzielne - Polsat Sport. Mecze można również obejrzeć na żywo w internecie na stronie ipla.tv (transmisja jest płatna).

Mecze Vive - Wisła NA ŻYWO w internecie znajdziesz TUTAJ.

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!