Gwizdek24.pl » Piłka ręczna » Vive - Wisła. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV.transmisja,VIVE - WISŁA 01.03.2012,VIVE - WISŁA LIVE, VIVE - WISŁA NA ŻYWO,VIVE - WISŁA ONLINE, VIVE - WISŁA W TV, VIVE - WISŁA W INTERNECIE, VIVE - WISŁA STREAMING, VIVE - WISŁA

Vive - Wisła. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

Wielkie starcie w polskiej lidze piłki ręcznej. Vive Targi Kielce podejmują u siebie Orlen Wisłę Płock. Początek meczu o 20:00. Gwizdek24.pl jak zwykle przypomina o transmisji na żywo, którą przeprowadzi Polsat Sport. Mecz Vive - Wisła można też obejrzeć w internecie za pośrednictwem ipla.tv.

- Ten mecz nie zmieni układu tabeli, ale przeżywaliśmy pewne historie w ubiegłym roku i zdajemy sobie doskonale sprawę, że nie wolno popełnić tych samych błędów - powiedział "Gazecie Wyborczej" trener Bogdan Wenta.

Vive - Wisła live online
TRANSMISJA 1

- Nie wchodzi się bowiem dwa razy do tej samej rzeki. Musimy mieć też większy szacunek do tego, co robimy. Strona sportowa schodzi na dalszy plan, ale wojna psychologiczna jest również bardzo istotna - dodał Wenta.

Vive - Wisła live w internecie

Pobierz za darmo: IPLA 2.2 (14,8 MB)

- Udało nam się wygrać w Płocku i nie wyobrażam sobie, byśmy przed naszymi kibicami też nie cieszyli się ze zwycięstwa. Nie pamiętajmy o bólu, o zmęczeniu, ale pełna mobilizacja i dwa punkty muszą zostać w Kielcach - stwierdził Grzegorz Tkaczyk.

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!