Gwizdek24.pl » Piłka ręczna » Polska - Dania LIVE, transmisja z meczu Polska vs. Dania w internecie i TVP 2, Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej.POLSKA - DANIA, POLSKA DANIA LIVE, DANIA, POLSKA, MISTRZOSTWA EUROPY W PIŁCE RĘCZNEJ, TVP 2, GDZIE TRANSMISJA, NA JAKIM KANALE POLSKA DANIA, DANIA POLSKA, POLSKA DANIA LIVE, POLSKA DANIA ONLINE, POLS

Polska - Dania LIVE, transmisja z meczu Polska vs. Dania w internecie i TVP 2, Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej

Już dziś o godzinie 18.15 polscy piłkarze ręczni zagrają ostatni mecz fazy grupowej Mistrzostw Europy. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi TVP 2, będzie ją można oglądać także na stronie internetowe Telewizji Publicznej. Portal Gwizdek24.pl zaprasza z kolei na relację tekstową z tego wyjątkowego wydarzenia.

Bilans obu drużyn jest niemal identyczny, mobilizacja po obu stronach pełna. Bo od wyniku konfrontacji zależy pozycja startowa do drugiej fazy mistrzostw, porażka praktycznie przekreśla szanse.

Polska - Dania, transmisja online w internecie

Duńczycy, mimo braku paru zawodników są piekielnie silni. Ich asy to bramkarz Cleverly, rozgrywający Hansen i snajper Christiansen, a także 212-centymetrowy Markussen, który rzuca piłką z wysokości pierwszego piętra. Trener Ulrik Wilbek uważa, że, mimo przegranej" jego zespół zagrał z Serbią dobrze.

Polska - Dania LIVE w telewizji TVP 2

Polacy, według niego, są jak rozpędzony czołg, któremu nie wolno pozwolić na nabranie impetu, bo... Trener biało-czerwonych Bogdan Wenta przypomina, że przede wszystkim nie możemy popełniac błędów w ataku. A kto stanie w polskiej bramce? - zdecyduje tuż przed meczem. Początek o 18.15.

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!