Gwizdek24.pl » Piłka ręczna » Piłka ręczna. Polska - Szwecja. Transmisja NA ŻYWO w TVP 2 i TVP Sport.POLSKA - SZWECJA. LIVE-NA ŻYWO-STREAMING W TVP

Piłka ręczna. Polska - Szwecja. Transmisja NA ŻYWO w TVP 2 i TVP Sport

Na ten mecz wszyscy polscy kibice czekali od początku turnieju! W spotkaniu na szczycie grupy D mistrzostw świata w Piłce Ręcznej, Polska zagra z gospodarzami reprezentacją Szwecji. Mecz rozpocznie się od 20:15. Transmisja na żywo w TVP 2 od 20:00 i TVP Sport od 19:30.

- Skandynawowie bardzo dobrze grają w obronie, szczególnie środek prezentuje się znakomicie. Mają też nieobliczalnych bramkarzy, którzy mogą zamurować bramkę albo też puszczać każdy rzut. W meczu ze Słowacją Matias Andersson był znakomity, natomiast z Argentyną już im nie poszło. W ataku z kolei prezentują normalny europejski poziom - powiedział Grzegorz Tkaczyk.

Przeczytaj koniecznie: Wszystko o Mistrzostwach Świata

- Trzecie miejsce w grupie to byłaby dla nich totalna porażka. Ale skupmy się na naszym zespole, a porzućmy wyliczanki. Chcemy wygrać ze Szwedami, żeby mieć komplet punktów i tyle – zakończył rozgrywający reprezentacji Polski - dodał Tkaczyk.

Patrz też: "Gladiatorzy" Wenty nie dali rady gospodarzom

Grupa D. Polska - Szwecja. Początek transmisji w TVP 2 o 20:00.

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!