Gwizdek24.pl » Piłka Nożna » Reprezentacja » Polska - Węgry. Wynik 2:1. Sukces biało-czerwonych na koniec roku! Zapis relacji NA ŻYWO w internecie.POLSKA - WĘGRY 15.11.2011. POLSKA - WĘGRY LIVE. POLSKA - WĘGRY NA ŻYWO. POLSKA - WĘGRY ONLINE. POLSKA - WĘGRY STREAMING. POLSKA - WĘGRY W INTERNECIE. POLSKA - WĘGRY W TV

Polska - Węgry. Wynik 2:1. Sukces biało-czerwonych na koniec roku! Zapis relacji NA ŻYWO w internecie

W ostatnim w tym roku sprawdzianie przed Euro 2012 reprezentacja Polski pokonała w Poznaniu Węgrów 2:1. Biało-czerwoni byli lepsi, ale po "przestoju" w drugiej połowie rywale wyrównali. Na szczęście, po akcji Jakuba Błaszczykowskiego naciskany przez Lewandowskiego obrońca trafił... do własnej bramki, dając zwycięstwo Polakom.

RELACJA NA ŻYWO Strona odświeża się automatycznie co 50 sekund
22:24

Reprezentacja Polski wygrywa z Węgrami 2:1.

22:24

90+3 min. Koniec spotkania!

22:18

88 min. Obraniak w "szesnastkę" do Lewandowskiego, który uderza z pierwszej piłki! Bardzo mocno, ale Węgrów ratuje w bramce Bogdan!

22:17

Gola jednak strzelił... Węgier! Jakub Błaszczykowski poszalał w polu karnym i dośrodkował wzdłuż linii końcowej, a naciskany przez Lewandowskiego Vanczak trafił do własnej bramki.

22:15

85 min. GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! 2:1 POOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLSKAAAAA!

22:14

84 min. Gol! Tym razem Janusz Gol. Wszedł do gry - za Grzegorza Wojtkowiaka.

22:12

82 min. Zmiana w węgierskim zespole: Robert Feczesin daje "oddech" Priskinowi.

22:11

80 min. Katastrofalne błędy Polaków w obronie! Powinno być 1:2, ale strzał Zoltana Gery zablokował Łukasz Fabiański.

22:09

Węgrzy przez całą II połowę nie pokazali nic. Wystarczyła jedna akcja. Piłkę od Eleka w sam środek "szesnastki" dostał niepilnowany Priskin i uderzył bez zastanowienia.

22:08

77 min. FATALNIE! 1:1!

22:05

74 min. Po zamieszaniu przy rzucie rożnym piłka spadła wprost pod nogi Lewandowskiego, ale ten nie zdążył jej przyjąć, a chwilę później z bliska trafił w rozłożonego w powietrzu bramkarza!

22:04

74 min. Ludovic Obraniak jest już na boisku! Opuścił je Adrian Mierzejewski.

22:03

73 min. Całkowita dominacja Polaków. Węgrzy nie istnieją, ale tempo meczu też nie porywa.

22:01

71 min. Robert Lewandowski! Mógł świetnie rozpocząć swój występ, ale po dośrodkowaniu Piszczka wzdłuż bramki, głowa posłał futbolówkę ponad poprzeczką!

21:59

69 min. Rzut wolny dla Polski. Adrian Mierzejewski wrzuca piłkę, a w powietrznej walce bramkarza reprezentacji Węgier fauluje Marcin Wasilewski.

21:57

66 min. Kolejna zmiana w polskiej ekipie: Paweł Brożek nie dołoży drugiego trafienia. Strzelić może za to wchodzący na murawę Robert Lewandowski.

21:56

65 min. Dariusz Dudka już dziś nie pogra. Zrobi to za niego Tomasz Jodłowiec.

21:54

63 min. Priskin dostał szybkie podanie pod pole karne, jednym zwodem zmylił dwóch obrońców i strzelił w lewą stronę bramki Fabiańskiego. Polski bramkarz jednak na posterunku!

21:50

59 min. Zmiana w kadrze Smudy: Łukasz Piszczek dał odpocząć Arkadiuszowi Głowackiemu.

21:49

57 min. Węgierski obrońca w ostatniej chwili wybija piłkę Brożkowi!

21:46

54 min. Biało-czerwoni usnęli w przerwie! Teraz Gera bez problemów doszedł do sytuacji strzeleckiej i piętą uderzał minimalnie obok słupka.

21:43

51 min. "Gorąco" pod naszą bramką! Po dośrodkowaniu z boku piłkę z rąk wypuścił Fabiański, pogubili się obrońcy, ale jeden z Węgrów zmarnował doskonałą sytuację - z kilku metrów trafił w polskiego bramkarza!

21:40

Dwóch graczy zmienili w przerwie Węgrzy: Tamas Hajnal wszedł za Sandora, a Akos Elek za Tozsera.

21:38

47 min. Powinno być 2:0! Mierzejewski dostał piłkę od Wojtkowiaka w środku pola karnego i z kilku metrów strzelał przy słupku. Niesamowity refleks bramkarza sprawił, że Węgier nogą odbił futbolówkę i uratował swoją drużynę!

21:36

W przerwie Rafał Murawski zmienił Adama Matuszczyka.

21:35

46 min. Węgrzy wznawiają grę.

21:34

Piłkarze wracają na boisko.

21:19

45+1 min. Koniec pierwszej połowy.

21:18

44 min. Utrzymujemy się przy piłce prawie przez cały czas. Węgrzy koncentrują się na obronie.

21:16

41 min. Biało-czerwoni nadal przeważają.

21:12

Jakub Błaszczykowski wycofał piłkę przed pole karne do Adriana Mierzejewskiego, który oddał bardzo mocny strzał! Bramkarz odbił futbolówkę przed siebie, ale tam czekał już Paweł Brożek, który błyskawicznie wpakował ją do siatki!

21:11

1:0 DLA POOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLSKI!!!!!!

21:11

37 min. GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!

21:09

34 min. Łukasz Fabiański wybiega przed pole karne i spokojnie głową odgrywa piłkę do kolegów, uprzedzając węgierskiego napastnika.

21:04

29 min. Żółta kartka dla Daniela Tozsera, który faulem przerwał groźną akcję Błaszczykowskiego.

21:02

27 min. Błaszczykowski efektownie piętą zgrywa futbolówkę przed "szesnastkę" do Brożka, który zwodem gubi obrońcę i mocno strzela - nad poprzeczką!

21:01

27 min. Długie podanie w pole karne do Priskina, ale poradził sobie z nim Marcin Wasilewski.

20:59

25 min. Świetne soczyste uderzenie Mierzejewskiego doskonale odbija Adam Bogdan!

20:58

24 min. Rybus powalony przed polem karnym Węgrów. Będzie rzut wolny.

20:55

21 min. Przeważają Polacy, ale na razie brakuje spokoju w ostatniej fazie akcji.

20:52

18 min. Pierwszy strzał Węgrów! Mocne uderzenie Komana broni Łukasz Fabiański.

20:48

14 min. "Róg" dla Polaków. Dośrodkowanie spokojnie wyłapuje węgierski bramkarz.

20:47

13 min. Rzut wolny dla Węgrów bez efektu - dobrze kryją biało-czerwoni.

20:44

9 min. Rzut wolny dla biało-czerwonych. Adrian Mierzejewski idealnie dogrywa w pole karne do Wasilewskiego, ale ten nie trafia czysto w piłkę w doskonałej sytuacji!

20:42

8 min. Szybki kontratak Polaków. Rybus zbiegł do linii bocznej, a tam akcję przerywa jeden z rywali, wybijając reprezentantowi Polski piłkę.

20:38

4 min. Boczna siatka! Piłkę w "szesnastce" dostał Adrian Mierzejewski i uderzył błyskawicznie, ale minimalnie niecelnie!

20:37

3 min. Po niezłej akcji Błaszczykowskiego, pierwszy strzał w meczu oddaje Paweł Brożek, ale na razie słabo i obok bramki.

20:34

1 min. Zaczynają Polacy!