Polska - USA, mecz towarzyski: bramki, akcje - wideo, YouTube

2010-10-10 14:00

W towarzyskim spotkaniu ze Stanami Zjednoczonymi reprezentacja Polski zremisowała 2:2. Kadra Franciszka Smudy już po raz siódmy z rzędu nie odniosła zwycięstwa. Zobacz na YouTube gole, które padły w meczu rozegranym w Chicago.

Pierwsza bramka padła w 13. minucie. Amerykanin Jozy Altidore pokonał na obronie Żewłakowa i Pietrasiaka a na koniec nie dał szans Arturowi Borucowi. Adam Matuszczyk w 30. minucie ustanowił wynik 1:1.

Kolejny gol dla gospodarzy padł w drugiej połowie (53 min.) przy rzucie rożnym. Wysoki Oguchi Onyewu strzałem głową odzyskał prowadzenie reprezentacji USA. Dopiero ambitny Jakub Błaszczykowski uratował honor Polskiej drużyny i znakomicie wpakował piłkę do siatki przeciwnika w 72 minucie.