Artur Boruc, Polska - Litwa

Autor: CYFRASPORT Artur Boruc, Polska - Litwa

Polska - Litwa. Boruc zjechał Lewandowskiego: Gramy jak pi...

2014-06-09 16:18

Reprezentacja Polski w piątek wygrała towarzyskie spotkanie z Litwą 2:1. W przerwie meczu doszło do spięcia pomiędzy dwiema gwiazdami naszej kadry. Artur Boruc ostro zareagował na słowa Roberta Lewandowskiego.

- Gramy jak nażelowane pi... Weźmy się do roboty, bo będzie wstyd! - miał powiedzieć bramkarz Southampton.

Jak informuje "Polska The Times", była to odpowiedź Boruca na słowa Lewandowskiego. Były gracz Lecha Poznań starał się zmotywować kolegów z zespołu w spokojniejszym tonie.

- Grajmy swoje, jest dobrze. Już ich mamy, za chwilę ich napoczniemy - apelował do kolegów "Lewy".

Przypomnijmy, że po pierwszej połowie biało-czerwoni przegrywali 0:1. Po zmianie stron losy rywalizacji odwrócił duet Milik - Lewandowski. Ten drugi pełnił podczas tego starcia rolę kapitana.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości Gwizdek24.pl na e-mail