Polska - Grecja 0:0. Zapis relacji NA ŻYWO w internecie.

2011-03-29 22:25

Mecz z Grecją był reprezentantów Polski szansa na zmazanie plamy po wstydliwej porażce z Litwą. Podopieczni Franciszka Smudy chcieli również sprawić, by kibice znów żyli ich grą, a nie doniesieniami o kolejnych aferach w kadrze. Czy biało-czerwoni byli stanie pokonać Greków w pożegnalnym meczu Michała Żewłakowa? Zapraszamy do przeczytania relacji na żywo na portalu Gwizdek24.pl.

Strona nie odświeża się automatycznie. Naciśnij F5, żeby odświeżyć.

Koniec spotkania.

90 min Vyntra miał 100-procentową sytuację, ale spudłował!!!

90 min Znów Grosicki, ale z trudem broni bramkarz!

88 min Znów blisko Grosicki, ale wywrócił się. Czemu on nie gra od początku???

88 min Grecy byli blisko, ale mieliśmy szczęście!

87 min Kucharczyk do Grosickiego, ale niewiele zabrakło!

85 min Dudka dostał ostrą reprymendę od sędziego. A mecz ciągle nudny....

Na boisku Roger i Kucharczyk.

82 min strzał Katsouranisa zablokowany

Grecy niestety nas przycisnęli...

78 min Grosicki wywraca się w polu karnym, ale sędzia każe tylko mu wstawać

75 min Fatalny strzał Sadloka

72 min Ninis faulowany przez Błaszczykowskiego

69 min Sławomir Peszko z dystansu. Brawo za próbę, ale z celnością mogłoby być lepiej...

68 min Sadlok w pole karne, ale obrona uprzedza Obraniaka

65 min Obraniak znakomicie do Lewandowskiego, ale jego zamiary odczytali greccy obrońcy

64 min Zablokowany strzał Obraniaka

61 min Z boiska schodzi Michał Żewłakow, zmienia go Jodłowiec. To było ostatnie 61. minut Zewłakowa w reprezentacji. Dziękujemy!

59 min Bardzo niedokładnie Obraniak....

58 min Dudka blokuje dośrodkowanie, które mogło przynieść gola Grekom

57 min Łatwo traci piłkę Lewandowski...

56 min Błaszczykowski zepsuł dośrodkowanie...

53 min Strzał Kone z dystansu, ale ponad bramką

Znakomicie gra Żewłakow. Aż szkoda, ze już nie zagra w kadrze....

51 min Dobre dośrodkowanie Piszczka, ale radzą sobie rywale

49 min Peszko zatrzymany przez obrońców

47 min Co zrobił Lewandowski!!!!!!!!!! Minął obrońcę, minął bramkarza, a potem się przewrócił!!!! Szkoda!!!!

46 min Murawski zmienił Mierzejewskiego

Koniec pierwszej połowy, zapraszamy po przerwie.

45 min Znów dobrze Sandomierski!!!

44 min Znów blisko Grecy!!! Na szczęście strzał wysoko ponad bramką Sandomierskiego

42 min Brawo Sandomierski!!!! Wygrywa sytuację sam na sam z Mitroglou

40 min Peszko wywrócił się na prawej stronie

38 min Dobre dośrodkowanie Greków, ale radzą sobie Polacy

33 min Dobra akcja Piszczka z Błaszczykowskim, ale Grecy w ostatniej chwili powstrzymali Polaków

31 min Peszko minimalnie obok bramki, szkoda!!!!

30 min Strzelał Kone, ale nie udało mu się to uderzenie...

29 min Dobrze Piszczek powstrzymał Samarasa

Dla Obraniaka to bardzo ważny mecz - piłkarz Lille debiutował w meczu z Grekami i strzelił dwa gole.

28 min Ależ teraz spudłował Obraniak!!! Był kilka metrów przed bramką, ale strzelił ponad nią!

27 min Obraniak!!!! Świetny strzał z wolnego ale broni bramkarz!

26 min Dobrą sytuację miał Lewandowski, ale był osamotniony

24 min Samaras dwa razy mógł załatwić Polaków, piłkarz Celtiku jest w znakomitej formie!

22 min Aj, Peszko miał znakomitą szansę, ale ją zmarnował! Do piłki dopadł Lewandowski, ale i on przestrzelił. Szkoda!

Mierzejewski jakby ostatnio spuścił z tonu. W rundzie jesiennej był zdecydowanie najlepszym piłkarzem Ekstraklasy. A teraz? Nie może wybić się ponad przeciętność Polonii Warszawa. Może dzisiaj zaskoczy?

16 min Głupia żółta kartka dla Adriana Mierzejewskiego. Bez sensu...

14 min Błąd Sadloka, ale dobra asekuracja Błaszczykowskiego

13 min Dośrodkowanie Głowackiego, ale piłka ląduje w rękach bramkarza Grecji

11 min Cudowny strzał Mitroglou, ale równie pięknie broni Sandomierski. Brawo!!!

9 min Mecz jest bardzo wolny, Grecy nie mogą wyjść z własnej połowy

5 min Lewandowski w dobrej sytuacji, ale na spalonym

Na razie atakują tylko Polacy, a gra jest bardzo ostra jak na mecz towarzyski

3 min Bezsensowny faul Sławomira Peszki i żółta kartka dla niego - tego można się było spodziewać

1 Rozpoczęli, przez 30 minut zagra Michał Żewłakow, dla którego jest to ostatni mecz w "biało-czerwonych" barwach

Piłkarze obu zespołów już na boisku.

Dla nas ten mecz jest bardzo ważny. Powinniśmy do każdego spotkania podchodzić z takim samym zaangażowaniem i koncentracją. Naszym celem jest wygrana i jestem przekonany, że nam się to uda - powiedział przed meczem z Polską trener Grecji, Fernando Santos. Czy ma rację? Przekonamy się w ciągu najbliższych dwóch godzin.