Cristiano Ronaldo, Real Madryt

Autor: Eastnews Cristiano Ronaldo, Real Madryt

Real Madryt - Real Sociedad, wynik 5:1. Hat-trick Cristiano Ronaldo

2013-11-09 19:30

Zgodnie z oczekiwaniami nie było niespodzianki w starciu Realu Madryt z Realem Sociedad. "Królewscy" rozbili rywali 5:1, a gwiazdą spotkania był Cristiano Ronaldo, który zaliczył hat-tricka.

Demolkę rywali Real rozpoczął już w 12. minucie. Wtedy to Karim Benzema świetnie dograł do Cristiano Ronaldo, a ten ładnie uderzył z ostrego kąta w przeciwległy róg bramki i umieścił piłkę pod poprzeczką. Pięć minut później było już 2:0, a Francuz i Portugalczyk tym razem odwrócili się rolami. Ronaldo zagrał po ziemi do Benzemy, a ten umieśił piłkę przy słupku. w 26. minucie Ronaldo zdobył drugiego gola, wykorzystując karnego podyktowanego za zagranie ręką Bergary, a jeszcze przed przerwą - dziesięć minut później - gości dobił Sammy Khedira.

PRZECZYTAJ TEŻ - BORUSSIA PRZEGRYWA 1:2 Z WOLFSBURGIEM. BEZBARWNY LEWANDOWSKI, BŁASZCZYKOWSKI POZA KADRĄ

Po zmianie stron na boisku działo się już dużo mniej. Honorowe trafienie dla piłkarzy z Sociedad zaliczył w 61. minucie Griezmann, a Ronaldo skompletował hat-tricka trafiając z rzutu wolnego. Portugalczyk poslał piłkę tuż nad murem, a bramkarz rywali w tej sytuacji nawet nie drgnął.

PRZECZYTAJ TEŻ - WIELKIE EMOCJE W GLIWCIACH, WYRÓWNANIE W KOŃCÓWCE I OBRONIONY KARNY. PIAST REMISUJE Z CRACOVIĄ 1:1.

"Królewscy" mają 31 punktów, ale nadal pozostają na 3. miejscu w tabeli. Wyprzedzające ich zespoły - piersza Barcelona (34 punkty) i drugie Atletico Madryt (33 punkty) - swoje mecze rozgrywają jutro. Kolejno z Villarrealem i Betisem Sewilla.