Manuel Pellegrini

Autor: Eastnews Manuel Pellegrini

Wpadka Manuela Pellegriniego. Myślał, że jest trenerem... Manchesteru United WIDEO

2014-03-03 11:12

Manchester City pokonał Sunderland w finale Curling Cup 3:1 i tym samym zdobył swoje pierwsze trofeum pod wodzą Manuela Pellegriniego. Chilijski szkoleniowiec był tak przejęty sukcesem, że w pomeczowym wywiadzie wyjawił dumę z bycia trenerem... "Czerwonych Diabłow".

- Jestem bardzo szczęśliwy. Uwielbiam presję, która wiąże się z prowadzeniem tak wielkiego zespołu jak Manchester United - wypalił były trener Malagi.

Przeczytaj również: Cracovia - Śląsk 0:1. Rewolucja we Wrocławiu, Marco Paixao zrobił krok milowy

Warto zaznaczyć, że podopieczni Manuela Pellegriniego przegrywali do przerwy 0:1. Losy finału udało sie odwrócić między 55 a 56 minutą, kiedy to Manchester City strzelił aż dwie bramki.