Claudio Bravo

Autor: Eastnews Claudio Bravo

Rekord bramkarza Barcelony. Wielkie brawa dla Bravo

2014-10-06 4:00

Niesamowita jest seria bramkarza Barcelony Claudio Bravo (31 l.). Chilijczyk w tym sezonie ligi hiszpańskiej nie puścił jeszcze bramki i jest niepokonany od 630 minut.

Takiego początku rozgrywek nie miał żaden bramkarz w historii Primera Division. Dzięki jego fenomenalnej postawie Barca po siedmiu kolejkach ma stosunek bramek 19:0. W sobotę pewnie pokonała na wyjeździe Rayo Vallecano 2:0, a bramki strzelili w ciągu minuty Messi i Neymar. Dla Argentyńczyka to już trafienie numer 249 w lidze, tylko dwóch brakuje do rekordzisty - Telmo Zarry.

Real Madryt - Athletic Bilbao 5:0. Cristiano Ronaldo show!

W niedzielę po raz pierwszy w tym sezonie na ławce usiadł Grzegorz Krychowiak, ale nie zaszkodziło to Sevilli, która rozbiła 4:1 Deportivo La Corunia. W barwach gości, po raz pierwszy w Primera Division, zagrał Cezary Wilk, który wszedł na boisko w 64. minucie. Niestety, jego klub zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.