Luis Suarez

Autor: East News Napastnik Liverpoolu Luis Suarez.

Luis Suarez nie wytrzymał, płakał po meczu WIDEO

2014-05-06 12:00

W poniedziałek Liverpool praktycznie przekreślił swoje szanse na zdobycie tytułu mistrza Anglii. Po zremisowanym 3:3 meczu z Crystal Palace łez nie potrafił powstrzymać Luis Suarez.

To spotkanie było dla "The Reds" prawdziwym koszmarem. Do 79. minuty Steven Gerrard i spółka prowadzili z Crystal Palace 3:0.

Gdy wydawało się, że gracze Brendana Rodgersa pewnie sięgną po trzy punkty, za odrabianie strat wzięli się rywale. W ciągu niespełna 10 minut doprowadzili do remsiu.

Tym wynikiem Liverpool najprawdopodobniej przegrał walkę o mistrzostwo Anglii. Jeżeli w dwóch ostatnich kolejkach nie potknie się Manchester City, wówczas tytuł trafi na Etihad Stadium.

Zdawał sobie z tego sprawę Luis Suarez, który po spotkaniu z Crystal Palace nie potrafił powstrzymać łez.