Arsenal - Cardiff, wynik 2:0. Nicklas Bendtner uratował drużynę Wojciecha Szczęsnego

2014-01-01 19:35

Arsenal Londyn długo męczył się z Cardiff w noworocznej kolejce Premier League. Ostatecznie "Kanonierzy" wygrali 2:0 dzięki golom w końcówce.

W 88. minucie do siatki trafił Nicklas Bendtner, a dwie minuty później drugiego gola dołożył Theo Walcott.

Arsenal: Szczęsny - Sagna, Mertesacker, Koscielny, Monreal - Arteta, Flamini (65. Rosicky) - Walcott, Wilshere, Cazorla - Podolski (64. Bendtner (90. Vermaelen))

Cardiff: Marshall - McNaughton, Caulker, Turner, John - Medel (61. Gunnarsson), Whittingham - Noone, Mutch (68. Cowie), Kim - Campbell (80. Maynard)