You Tube, gol Lewandowskiego. Bundesliga. Polak ustrzelił Borussię, remis mistrza Niemiec

2011-12-03 18:35

Robert Lewandowski potwierdził, że jest obecnie w wielkiej formie. W meczu na szczycie niemieckiej Bundesligi, w którym zmierzyły się dwie Borussie - ta z Dortmundu i ta z Moenchengladbach, Polak zdobył kolejnego gola. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Spotkanie było meczem pomiędzy liderem a wiceliderem Bundesligi. Lewandowski do siatki trafił do 40. minucie po strzale (podobnie jak tydzień temu w meczu z Schalke) głową. Idealnym podaniem do "Lewego" popisał się Mario Goetze. Gospodarze wyrównali dopiero w drugiej połowie - w 72. minucie, za sprawą Mike'a Hanke.

Przeczytaj koniecznie: Korona - Cracovia, wynik 0:0. Gwizdy w Kielcach po bezbramkowym i bezbarwnym remisie

Lewandowski kilka minut później ponownie umięścił piłkę w siatce, ale wcześniej na spalonym był jeden z piłkarzy Borussii i bramka nie została uznana. Łukasz Piszczek, podobnie jak Lewandowski, spędził na boisku 90. minut. Jakub Błaszczykowski wszedł na kilkanaście ostatnich minut.