Robert Lewandowski, Bayern Monachium

Autor: East News Robert Lewandowski w koszulce Bayernu Monachium

Robert Lewandowski strzelił pięknego gola gwiazdom MLS [WIDEO]

2014-08-07 17:08

Robert Lewandowski strzelił kolejnego, przepięknego gola dla Bayernu Monachium! I to jakiego! Mistrzowie Niemiec pomimo tego przegrali towarzyski mecz z gwiazdami Major League Soccer 1:2.

Lewandowski na listę strzelców wpisał się już w 8. minucie. Polak dostał podanie od Rafinhii, przyjął piłkę przed polem karnym i huknął pod poprzeczkę. Mocno podkręcona piłka skręciła w prawo kompletnie zmylając bramkarza Nicka Rimando.

Ronaldo znów tyje! Jest jak piłka [ZDJĘCIA]

W drugiej połowie zespół MLS All-Stars zdobył dwie bramki. Najpierw w 51. minucie Bradley Wright-Phillips doprowadził do remisu, a 20 minut przed końcem Landon Donovan zapewnił gospodarzom zwycięstwo. Lewandowski grał 80 minut.

W kolejnym spotkaniu Bayern Monachium zmierzy się z Borussią Dortmund. Stawką spotkania na Signal Iduna Park, które odbędzie się 13 sierpnia, będzie Superpuchar Niemiec.

MLS All Stars - Bayern Monachium 2:1 (0:1)
Wright-Phillips 51, Donovan 70 - Lewandowski 8

MLS All Stars: Rimando (Hamid 46.) - Yedlin (Franklin 46.), Collin (Boswell 46.), Besler (Edu 46.), Parkhurst - Zusi (Valri 46.), Bradley (Johnson 46.), Cahill (Alonso 46.), Henry (Donovan 47., Dwyer 71.) - Martins (Torres 46.), Dempsey (Wright-Phillips 46.)

Bayern: Starke (Neuer 62.) - Rafinha, Martinez, Alaba (Robben 86.) - Hojbjerg (Boateng 71.), Rode (Lahm 80.), Gaudino (Dante 62.), Bernat (Contento 80.) - Shaqiri (Goetze 80.), Pizarro (Green 37., Schweinsteiger, 80.) - Lewandowski (Mueller 80.)